NBA رفتن با کوتاه تر بازی برای دیزنی نمایشگاه افتتاحیه


 In this Saturday, March 7, 2020, file photo, Houston Rockets guard James Harden passes against the Charlotte Hornets during the second half of an NBA basketball game in Charlotte, N.C. Harden practiced with his teammates for the first time this summer, Thursday, July 16, 2020, after arriving later than most of the Rockets for the season restart at Walt Disney World. (AP Photo/Nell Redmond, File)

در این روز شنبه, مارس 7, 2020, فایل, عکس, Houston Rockets گارد جیمز هاردن عبور می کند در برابر شارلوت بابکتس در نیمه دوم یک بسکتبال NBA بازی در شارلوت, N. C. سخت تمرین با هم تیمی های خود برای اولین بار در این تابستان چهار شنبه, جولای 16, 2020, پس از ورود بعد از بیشتر از موشک برای فصل راه اندازی مجدد در والت دیزنی جهانی. (AP Photo/Nell ردموند فایل)

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — اولین نمایشگاه بازی های NBA راه اندازی مجدد خواهد شد کمی سریع تر از حد معمول است.

NBA افزایش سرعت قوانین برای کسانی اولیه ترکیب هیرو رفتن با 10 دقیقه چهارم به جای آن از حد معمول 12 دقیقه. این تغییر است که به دلایل مختلف — از جمله آنها عدم تمایل به بیش از حد مالیات بازیکنان پس از آنها رفت و بیش از چهار ماه بدون بازی و به دلیل برخی از تیم های خود را ندارند فهرست اسامی کامل در والت دیزنی جهانی و در عین حال به دلیل coronavirus و مسائل دیگر.

این تغییر اعمال خواهد شد تنها به این نمایشگاه برای اولین بار برای تیم خود دوم و سوم نمایشگاه بازی در دیزنی را با استفاده از استاندارد زمان. همه تیم ها میله میله به بازی سه نمایشگاه.

“این یک وضعیت های مختلف” دالاس مربی ریک کارلایل گفت شنبه. “در تمام مناطق ، … من فکر می کنم که وجود دارد این است که برخی از طول و عرض جغرافیایی برای انجام برخی از چیزهای مختلف است.”

نمایشگاه شروع با چهار بازی تخته چهارشنبه و در ادامه از طریق جولای 28. برنامه های تماس برای تمام 33 نمایشگاه های تلویزیونی می شود توسط برخی از ترکیبی از تلویزیون های محلی تلویزیون ملی NBA TV و یا NBA League Pass.

“من باور دارم که آن را انجام داده فقط تلاش برای بدست آوردن ایمنی برای اولین بار بازیکنان” اورلاندو مربی استیو کلیفورد گفت: از کوتاه اولین نمایشگاه. “من فکر می کنم اکثر تیم ها مثل ما که در آن همه احساس و راه خود را و بچه نیست و در این نوع از وضعیت آنها به طور معمول خواهد بود در یک اردوگاه آموزشی وضعیت است.”

لیگ است که هنوز هم در برخی از جزئیات برای اولین بازی حتی اینکه آیا به تیم گزینه پوشیدن لباس و یا تمرین دنده. اکثر تیم ها از روز شنبه, هنوز برنامه ریزی برای پوشیدن لباس معمول خود را به طور منظم فصل لباس برای هر سه نمایشگاه خود — جدید کشباف شامل عدالت اجتماعی پیام نمی خواهد اولین تا بذر بازی که تعداد begin جولای 30.

تغییرات دیگر برای نمایشگاه بازی ممکن است شامل استفاده از بیش از سه داور در یک سیستم چرخش هر چند که همچنان مورد بحث است.

بازیکنان ظاهرا تا به حال نشده است گفت: اولین نمایشگاه سریع تر خواهد شد.

“من نمی دانم که در عین حال گفت:” شهر اوکلاهما کریس پل گارد رئيس جمهور از ملی بازیکنان بسکتبال انجمن. “پس من به شما در پیدا کردن.”

نمایشگاه برگزار خواهد شد مانند نرمال بازی — نمره و آمار نگه داشته شود و از آن خواهد شد یک فرصت برای لیگ آمار خدمه بودند که استخدام برای کار به مدت سه ماه در دیزنی به کار کردن هر ممکن در سیستم.

میامی مربی Erik Spoelstra گفت که او در نظر گرفتن دیدگاه های مختلف از او به صورت معمولی پیش فصل matchups. برای اولین بار او را به صحبت کردن با مربیان تیم های گرما روبرو خواهد شد — ساکرامنتو را لوقا والتون و یوتا Quin اسنایدر — برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه شرایط خاص این باشگاه می خواهید به کار در آن بازی.

Spoelstra به سادگی ضربه به اسنایدر در لابی یک هتل دیزنی و از آنجا این ایده از یک تیم کمک دیگری در این نمایشگاه به دنیا آمد. گرما و جاز نمی خواهد بازی در یک بذر بازی و نمی تواند در دیدار یک بازی است که به شمارش در دیزنی تا نهایی NBA.

“شما باید به سرعت مسیر خیلی قبل از شما به آن هشت بازی فصل به طور منظم. … ما رویکرد آن است که راه و بازی احتمالا همه در دسترس, اما قطعا کار بر روی برخی از چیزها و انجام کمی از ارزیابی به عنوان” Spoelstra گفت.

نمایشگاه مفید خواهد بود در شکستن یکنواختی عمل دنور مربی مایکل مالون گفت: اما او تاکید کرد که سلامت پخش خواهد آمد قبل از هر چیز دیگری در این بازی ها.

“شماره 1 چیز برای من این است که ما می توانیم از طریق این سه scrimmages سالم و نه بچه ها را در یک موقعیت که در آن آنها overworked بازی بیش از حد بسیاری از دقیقه و صدمه دیده” مالون گفت. “من فکر می کنم اکثریت قریب به اتفاق از 22 تیم برخورد خواهد شد و این همان راه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>