مونتانا ایالات متحده خانه مسابقه به ارمغان می آورد حزبی تقسیم به جلو

توسط IRIS ساموئلز

هلنا منت. (AP) — در مسابقه برای مونتانا تنها U. s. House صندلی جمهوریخواه مت Rosendale است که گیر کردن تو بازی واگن خود را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی به عنوان رئیس جمهور ملی تصویب رتبه را بدتر کند.

Rosendale مذاکرات پوستی مورد تهمت اقدامات پس از COVID-19 ضربه زدن به ایالات متحده در حالی که بسیاری از خبرنگاران در واکنش به کروناویروس — از جمله Rosendale حریف است.

دموکرات کاتلین ویلیامز انتقاد شدید دولت پاسخ حتی در مغلوب ساختن پیشی جستن کشور گفت: کشورهای مانند مونتانا شدند بدون حمایت دولت فدرال به عنوان آنها به دنبال توسعه تست استراتژی است که اجازه آنها را برای بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که محدود کردن گسترش ویروس.

“من فکر می کنم ما می تواند پاسخ داده اند بسیار موثر تر اگر وجود داشته است برخی از رهبری در سطح فدرال که” او گفت: آسوشیتد پرس. “ما فقط دیدن چیزی و آن را خسته کننده است.”

Rosendale جشن رئیس جمهور تصمیم به محدود کردن سفر به چین در اواخر ماه ژانویه و تلاش خود را برای بازگشایی اقتصاد است. “او بسیار تعیین کننده ای در آغاز بسیار از این” او گفت: AP. “من فکر می کنم او شده است بسیار محتاطانه و بسیار موثر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید Rosendale در ماه فوریه و ساخته شده و چهار سفر به مونتانا به طبل حمایت از او هنگامی که او تلاش ناموفق برای سرنگون کردن حزب دموکرات به گزارش ایسنا ، جان تستر در سال 2018 است. Rosendale از دست داد که مسابقه با 4 امتیاز.

مانند Rosendale ویلیامز می آید به این مسابقه چیزی را ثابت کند. این دومین تلاش برای تصرف کرسی های برگزار شده توسط جمهوری خواهان از سال 1997. در سال 2018 او سقوط کوتاه از شکست حزب جمهوری خواه گرگ Gianforte یکی دیگر از تهمت های آینده در 5 نقطه از پیروزی.

خانه صندلی باز کرد تا در این سال پس از Gianforte تصمیم به اجرای فرماندار با incubment دموکرات استیو بولاک نامیده می شوند و در حال اجرا برای آمریکا.

پل پاپ یک تحلیلگر سیاسی و استاد علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی مونتانا در بیلینگز می گوید: همه گیر می تواند این موضوع قرار می دهد که صندلی داخل دموکرات برسد.

“داوطلبانی که تایید تهمت رویکرد به سیاست و حاکم در حال مبارزه در نظرسنجی ها” پاپ گفت: تماس مونتانا خانه مسابقه “فوق العاده تنگ است.”

ویلیامز را مطرح Rosendale در سه ماهه دوم سال 2020 آوردن در اطراف $760,000 به Rosendale را $600,000 دیگر نشانه آن است که صندلی در بازی.

Rosendale که در خدمت به عنوان دولت حسابرس از ژانویه 2017, هیچ غریبه ای به مبارزات انتخاباتی. او برای اولین بار برای فرار خانه در ایالات متحده در سال 2014 از دست دادن اولیه در شلوغ میشه. در حال حاضر او مصون سازی مبارزات انتخاباتی خود در حزب جمهوری خواه خط — تاکید بر حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن مرز با مکزیک حتی در یک دولت و در طرف مقابل از شهرستان.

ویلیامز می آید به این مسابقه بدون دلبستگی قوی به نام تجاری دموکرات. او در حال ساخت در زندگی حرفه ای خود را در حفاظت از محیط زیست و بار خدمت در مجلس قانونگذاری ایالتی که در آن او توسعه داده است شهرت برای کار در سراسر راهرو. او امیدوار است که به ارمغان می آورد که همان روح به خانه در ایالات متحده, که در آن “بیش از حد تعصب واز خارج از کنترل” او گفت:.

با توجه به پاپ ویلیامز قرار خودش را برای جذب رای دهندگان مستقل در دولت, با تشکر برای درخواست تجدید نظر او به عنوان یک محیط زیست محبوب دیدگاه در یک دولت است که به دو پارک ملی و قوی ماهیگیری و شکار سنت است.

به مونتانا می پیوندد کشورهای دیگر در جنوبی Rosendale در حال برگزاری است که تهمت را به دولت بازگشت به کمپین از طرف او. اما در فرد کمپین حوادث می تواند تبدیل به یک مسئولیت.

“من فکر می کنم بهترین آنها می توانند انجام دهند این است که کوچکتر و صمیمی تر امور” پاپ گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در اوکلاهما در اواخر ماه ژوئن ضعیف بود حضور داشتند و گزارش شده که به دلیل coronavirus های مربوط به, و کمک به دولت در, به گفته مقامات بهداشتی. پاپ فکر می کند همان چیزی که می تواند اتفاق می افتد در مونتانا.

ویلیامز امیدوار جریان مبارزات انتخاباتی خواهد شد مثل قبلی یک ساخته شده است در ارتباط با Montanans در سراسر کشور. در ماه های قبل از شیوع کروناویروس او گفت که او قرار داده 75,000 کیلومتر در وسایل نقلیه متقاطع دولت برای دیدار با رای دهندگان.

در مونتانا است که بیش از 1.5 برابر اندازه انگلستان نامزدها اغلب صرف ساعت های بی شماری در جاده ها به عنوان آنها سرمایه گذاری برای دیدار با رای دهندگان در فرد است. اما در حال حاضر ویلیامز می گوید که از روی میز.

“ما در حال بحث در مورد چگونه ما می توانیم اطمینان حاصل شود که ما می توانید دریافت کنید و بحث را به Montanans و گوش دادن به امید خود را به مبارزات و رویاهای اما آن را با خیال راحت” ویلیامز گفت.

ویلیامز است برگزار می شود فرد کمپین حوادث پس از مارس. Rosendale برگزار شد دو فرد در حوادث در اوایل ماه ژوئن قبل از ورود 14 روز در قرنطینه پس از با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور که بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس در یک جمهوری خواه رویداد جمع آوری کمک مالی.

در یک مسابقه کمپین’ پاسخ به coronvirus می تواند عامل تصمیم گیری است.

“ما همچنان به تجدید قوا و شکل — چگونه می تواند ما را در رسیدن و لمس به عنوان بسیاری از رای دهندگان به عنوان امکان پذیر است؟” Rosendale گفت. “لمسی بودن شما می دانید مجازی.”

___

جنس زنبق و سوسن ساموئلز یک عضو سپاه برای آسوشیتد پرس/گزارش خانه ملت امریکا, اخبار ابتکار. گزارش برای امریکا غیر انتفاعی خدمات ملی برنامه ای است که روزنامه نگاران محلی در اتاق های خبر به گزارش undercovered مسائل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>