مادرید و بارسلونا مزه شکستن قهرمانی در لیگ قهرمانان

توسط قصه AZZONI

مادرید (AP) — با لیگ اسپانیا بیش از رئال مادرید و بارسلونا در حال آماده به شارژ و دوباره به عنوان آنها به نوبه خود تمرکز خود را به لیگ قهرمانان.

این تیم در پاسخ به متفاوت پس از توقف ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با مادرید پر رونق و برنده عنوان و بارسلونا تلاش و پايان دوم. در حال حاضر آنها را برخی از زمان به آماده شدن برای کشش نهایی این فصل است.

هر دو را راه اندازی مجدد خود را در لیگ قهرمانان مبارزات در چند هفته با رئال مادرید نیاز به غلبه بر یک 2-1 اولین-از دست دادن پا در خانه منچستر سیتی و بارسلونا به میزبانی ناپولی پس از 1-1 قرعه کشی در ایتالیا.

“ما نیاز به کمی آرامش ذهن” بارسلونا رو به جلو لیونل مسی گفت: پس از این تیم 5-0 تار و مار اوساسونا در آخرین دور از لیگ اسپانیا در روز یکشنبه. “استراحت خوب خواهد بود به ما یک سر روشن و اجازه می دهد تا ما را به عقب می آیند بیشتر با انگیزه تر از همیشه.”

بارسلونا به پایان رسید پنج امتیاز پشت سر رئال مادرید که در پایان آن فصل با تساوی 2-2 در لگانیس. مادرید برنده آن رکورد 34 لیگ قهرمانان اروپا — و برای اولین بار در سه سال بعد قابل اجرا از 10 برنده مستقیم زیر این بیماری همه گیر ،

“ما نیاز به چند روز استراحت” مادرید مربی زیدان گفت. “ما باید به قطع و گرفتن برخی از بقیه. ما فکر می کنم که در مورد بازی (مقابل منچستر سیتی) هنگامی که ما بازگشت به آموزش. ما باید 10 یا 15 روز به آن فکر می کنم. در حال حاضر ما باید برای خاموش کردن از فوتبال است.”

زیدان باقی مانده اعتماد به نفس با این تیم شانس در لیگ قهرمانان با وجود بزرگ برای اولین بار پا کسری.

“چرا من نمی فکر می کنم که ما می تواند دوباره در برابر شهرستان؟” زیدان گفت. “ما در حال رفتن به مبارزه تا آخرین لحظه که برای اطمینان حاصل کنید. اما در حال حاضر از آن زمان برای استراحت به دلیل کشش نهایی فصل های مورد نیاز یک تلاش فوق العاده ای از همه است.”

بارسلونا می خواهد برای جلوگیری از فصل اول خود را بدون یک عنوان بزرگ پس از 2007-08. آن را نه برنده لیگ قهرمانان اروپا پس از 2015 و آخرین فصل آن حذف شد لیورپول در نیمه نهایی.

کاتالان باشگاه برگزار شد دو نقطه سرب بیش از مادرید زمانی که لیگ اسپانیا را از سر گرفت اما به آن را پس از سه تساوی و یک باخت در 11 بازی های انجام شده پس از شکستن.

“ما می دانیم که ما باید بیشتر سازگار” مسی گفت. “ما به حال یک فصل بزرگ اما (در برابر اوساسونا) در زمان ما یک گام مهم رو به جلو از نظر نگرش و تعهد است. ما هنوز چیزهای مهم برای بازی.”

مسی روز یکشنبه با طعم قهرمانی در لیگ بهترین گلزن جایزه برای تبدیل شدن به تنها بازیکنی که برنده آن در هفت فصول مختلف سال در اسپانیا.

سرمربی بارسلونا Quique Setién تحت فشار برای از دست دادن عنوان قهرمانی لیگ گفت: او احساس می کند این باشگاه در حال حاضر قرار داده و تلاش خود را در گذشته است.

“ما در زمان یک نگاهی از نزدیک در این وضعیت با هم و همه ما بسیار هیجان زده با لیگ قهرمانان” Setién گفت. “صحبت ما به عنوان یک گروه و این به ما کمک کرد چرا که ما پاک همه چیز در مورد آنچه که ما نیاز به تغییر. این کمک می کند که ما به این نتیجه خوب (در برابر اوساسونا) و آن را در حال رفتن برای کمک به ما به آینده بهتر نگرش و بیشتر شور و شوق.”

دیگر اسپانیایی تیم هنوز در لیگ قهرمانان است و اتلتیکو مادرید که به پایان رسید و سوم در لیگ اسپانیا و شکست نخورده بود پس از شکستن. این باشگاه آلمانی لایپزیگ در یک چهارم نهایی رقابت های باشگاه های اروپایی پس از از بین بردن titleholder لیورپول در دور 16.

“ما باید حرکت خوب و امیدوارم آن را ادامه خواهد داد و ما می توانیم برنده لیگ قهرمانان” اتلتیکو هافبک جرگه “Koke” Resurrección گفت. “ما را به نگه داشتن رفتن بازی های بازی و سری در برابر لایپزیگ را مانند یک فینال برای ما است.”

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

___

قصه Azzoni در توییتر http://twitter.com/tazzoni

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>