قاضی ماساچوست بیانیه مثبت coronavirus آزمونقاضی ویلیام ماساچوست منتشر شد بیانیه زیر را در خود مثبت COVID-19 آزمون:

“در طول هفته از ماه جولای 6th-10th , به من اطلاع داده شد که کسی تا به حال شده است در پن محل ساختمان تا به حال یک مرد متاهل است که آزمایش مثبت برای COVID-19. از فراوانی از احتیاط من تماس گرفت من پزشک مراقبت های اولیه را به پرس و جو در مورد مکان برای تست. همانطور که من به اشتراک گذاشته اند با من و خانواده و همکاران و دوستان همواره من هرگز به دانش من آمده در تماس مستقیم با کسی که شناخته شده بود مثبت برای Covid-19. من ثبت نام و دریافت وقت ملاقات برای تست در دوشنبه, جولای 13th در 7pm. اگر چه من و باقی می ماند بدون علامت رفتم آزمایش قرار گرفت و تنها گفت نتایج من خواهد بود در دو تا هفت روز شد و گفت: هرگز به قرنطینه.

“در صبح روز شنبه, جولای 18th, من دریافت یک تماس از شهرستان در بخش بهداشت و درمان است که من تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. من همکاری با این دفتر و صرف دو روز گذشته رسیدن به همه من به یاد بیاورید که در تماس با در دو هفته گذشته. خوشبختانه تا به امروز هیچ کس در اتاق های متعدد دوستان و خانواده و یا هر کسی دیگری من آمده اند در تماس با آزمایش مثبت و یا تجربه هر گونه علائم ویروس. من همچنان به دنبال تمام پروتکل های ایمنی از جمله ماسک و فاصله اقدامات هر زمان که من ترک محل اقامت و ادامه خواهد داد به دنبال دستورالعمل های مورد نیاز هر بخش بهداشت و درمان مورد نیاز است.

“همانطور که من به اشتراک گذاشته اند با من و خانواده و همکاران و دوستان همواره من هرگز به دانش من آمده در تماس مستقیم با کسی که شناخته شده بود مثبت یا علائم نشان داده شده برای Covid-19. تا به حال شده است که در مورد من می خواهم که بلافاصله خود قرنطینه. من در حال حاضر قرنطینه به عنوان در هر شهرستان در بخش بهداشت و درمان به پایان خواهد رسید پنج شنبه, جولای 23rd, تا زمانی که من باقی می ماند علامت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>