IndyCar بعدی موج اثبات کودکان و نوجوانان بیش از همه حق<p>Pato O’Ward, of Mexico, makes his way to his car during practice for an IndyCar Series race at Iowa Speedway in Newton, Iowa.</p> <p>AP photo</p>

پاتو O’Ward از مکزیک باعث می شود راه خود را به ماشین خود را در طول تمرین برای یک IndyCar Series نژاد در آیووا جاده سریع السیر در نیوتن, Iowa.

عکس از آسوشیتدپرس

نیوتن, آیووا — اگر تنها گروه راک انگلیسی که نمی اوردن نام “The Kids Are Alright” برای آن 1979 مستند آن را مناسب عنوان برای این سال وحشی و غیر قابل پیش بینی IndyCar فصل است.

سپس دوباره اسلحه جوان شده اند بهتر است از تمام حق را از طریق شش نژادها.

وجود 19 ساله Rinus VeeKay با بالا-5 پایان در جاده ها البته در Indianapolis Motor Speedway در خود شغل دوم مسابقه. بیست سال Colton Herta تنها راننده با 10 اجرا می شود در هر یک از چهار مسابقه. عجول و بی پروا 22 ساله Santino Ferrucci تا به حال دو ششم-جایگاه در جاده های آمریکا. بیست ساله پاتو O’Ward و 23 ساله الکس Palou به دست آورده خود را برای اولین بار تریبون همان آخر هفته در حالی که 23 ساله الیور Askew همین آخر این هفته در آیووا.

“من فکر می کنم رفتن به این آخر هفته من تا به حال بسیار کمی از اعتماد به نفس گفت:” Askew را حاکم IndyLights قهرمان “و راستش در حال حاضر که من داستد کردن با این بچه ها در IndyCar زمینه — (الکساندر) رسی (اسکات) دیکسون و بچه ها به من نگاه کرد تا برای مدت طولانی — به مسابقه آنها در حال حاضر است یک افزایش بزرگ برای من و آینده است.”

آینده IndyCar بیش از حد.

نه این که دیکسون سری رهبر پس از دیگری قوی آخر هفته در آیووا در حال رفتن در هر نقطه. دو بار و دفاع از قهرمان جوزف Newgarden که برنده مسابقه دوم از آیووا doubleheader است و در عین حال به نوبه خود 30. ایندی 500 برندگان رسی, قدرت, Simon Pagenaud و Ryan Hunter-Reay ممکن است سریع تبدیل شدن به یکی از بزرگان دولتمردان از سری اما همه آنها هنوز هم در نخست خود را. Pagenaud که مانند Newgarden درایو برای تیم Penske برنده اول آیووا نژاد در شب جمعه.

اما شده است وجود دارد برخی از گردش در داخل IndyCar در طول چند سال گذشته. Helio Castroneves پا را از تیم Penske به صورت تمام وقت سوار پس از سال 2017 به اجرا ماشین های ورزشی. Sebastien Bourdais رانندگی پاره وقت IndyCar برنامه. فن های مورد علاقه تونی Kanaan نام خود را نهایی فصل چیدن یک تعداد انگشت شماری از مسابقه به اجرا A. J. Foyt مسابقه.

طبیعی جزر و مد ورزشی دیکته باید وجود داشته باشد یک موج از جوانان انتظار به جای آنها.

معلوم وجود دارد شش 20-چیزی با یک چشم در تبدیل شدن به چهره از ورزش است.

آنها می آیند از انواع پس زمینه ها و جنبه های زندگی بیش از حد. O’Ward رشد در منترری شد و اولین مکزیکی راننده پس از ماریو Dominquez در سال 2006 شروع به در یک IndyCar قطب هنگامی که او تبدیل این ترفند در جاده های آمریکا. Palou است که از اسپانیا و VeeKay است, هلندی, دادن جنبش جوانان برخی بین المللی تجدید نظر شود.

برای مدرسه قدیمی چرخ باز طرفداران Herta به ارمغان می آورد تبارها به آهنگ. او پسر برایان Herta که سوار طول هرج و مرج روز از رقابت ایندی مسابقه لیگ و سبد خرید سری است و متعلق به IndyCar تیم برای چندین سال.

آنها هم آوردن طیف گسترده ای از شخصیت است. Herta به ارمغان می آورد یک کار عملی رویکرد به جاده سریع السیر شاید با توجه به این واقعیت است که تیم خود را متعلق به, در بخش, توسط جورج Steinbrenner IV — نوه مرحوم یانکی ها صاحب. O’Ward است خفیف ادب و مودب. Askew است و کمال pro برنده شش ایندی چراغ مسابقات در طول سال 2019 عنوان فصل.

پس از آن وجود دارد Ferrucci که حامل برخی بد-پسر خط. که آشکار بود چند سال پیش هنگامی که او در مسابقات فرمول 2 در اروپا است. خشم در طول یک مسابقه در Silverstone, Ferrucci بازگشت به مسیر و زد به پشت خود و هم تیمی ها پس از پرچم شطرنجی و سپس حاضر به نظر می رسد قبل از مسابقه میکردند. و به آن کلاه کردن, تصویری نشان داد Ferrucci رانندگی ماشین خود را با یک دست بر روی چرخ و دیگر برگزاری تلفن همراه خود را.

جای تعجب نیست که Ferrucci بود اخراج توسط Trident مسابقه تیم. او در بازگشت به ایالات متحده و تا به حال سه top-five پس از اتمام در IndyCar فصل برای دیل Coyne, مسابقه, و او در حال اجرا است و نزدیک به جبهه در این فصل نیز — هر چند شاید جای تعجب نیست که او داده شد نادر مسدود کردن پنالتی در مسابقه دوم در آیووا.

این بسیار روشن است: این جوانان در حال اجرا در IndyCar این روز هیجان انگیز به تماشای.

نگاهی به doubleheader این آخر هفته که در آن Herta و VeeKay بودند در کشاکش شب جمعه قبل از احتیاط پرچم را به اهتزاز درآوردند. وجود دارد miscommunication در راه اندازی مجدد و Herta از دست رفته است که پرچم سبز بود دست تکان داد و او با ضربه VeeKay از پشت در سرعت کامل و یکباره بر روی front-کشش دیوار های دیدنی و جذاب و خراب است.

وجود دارد Ferrucci که ترک خورده خود را جلو بال در اوایل مسابقه اول اما موفق به گریبان خود ماشین بقیه 250 دور. وجود دارد Askew, در حال اجرا, side-by-side و مالش لاستیک با رسی در مسابقه 2 حتی اگر این نخستین بار بود که او تا به حال شده است در یک مسیر کوتاه در یک IndyCar.

با گوشهء چشم سوم شد و در بازکن با O’Ward راست پشت سر گذاشت. او ششم در مسابقه 2 با O’Ward فقط در خارج از top 10.

“این فوق العاده تیم نتیجه اما ما در حال رفتن به نگه دارید هل دادن” O’Ward گفت. “ما باید به سرعت برای هر دوی ما به روی سکو. بنابراین من فکر می کنم ما فقط باید برای اجرای بدون اشتباهات و من فکر می کنم ما خواهد بود سمت راست وجود دارد.”

با مقدار زیادی از شرکت از دیگر 20-چیزی در IndyCar بیش از حد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>