سالم 5 دلیل برای تمرین هنرهای رزمی

هنگامی که مردم فکر می کنم از هنرهای رزمی اولین چیزی که احتمالا میآید در ذهن خود این کونگ فو به سبک دعوا همانطور که در فیلم دیده می شود مانند ماتریکس. اما هنرهای رزمی چیزی نیست که صرفا با تمرکز بر مبارزه با. آن را ارائه می دهد باور نکردنی جسمی و روانی مزایای پزشکان.

1. کمک می کند تا درمان افسردگی

در یک مطالعه انجام شده در بزرگسالان 45 ساله و بالاتر از آن است که هنرهای رزمی می تواند تاثیر مثبت بر احساسی خوب بودن. شرکت کنندگان در “خواسته شد برای شرکت در کاراته, آموزش, آموزش شناختی یا غیر هنرهای رزمی, آموزش ورزش برای سه تا شش ماه. افراد مسن در کاراته آموزش نشان داد که کاهش سطح افسردگی پس از آموزش دوره از هر دو گروه دیگر شاید به دلیل جنبه. همچنین گزارش شده است که این بزرگسالان نشان داد که سطح بیشتری از اعتماد به نفس پس از آموزش بیش از حد” با توجه به مستقل.

2. سوزاندن کالری

هنرهای رزمی کمک می کند تا شما خود را بهبود توده عضلانی بدن. بیشتر توده بدن خود را بالاتر خواهد بود سوخت و ساز خود را تقاضا است. به عنوان یک نتیجه شما سوزاندن کالری بیشتر و در نتیجه حصول اطمینان که غذایی که می خورید می کند پایان ندارد تا تبدیل شدن به چربی و کمر خود را رشد می کنند. در نهایت بدن شما می شود باب روز می شود و مناسب مانند یک ورزشکار. و با بهتر مشخصه بدن شما ناچار احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد خودتان. پس از همه چیز می شکند یک اعتماد به نفس نسبت به افراد دیگر خیره به شما دلیل این که شما هستند ،

You burn calories while training in martial arts.(Image: Screenshot / YouTube)

شما سوزاندن کالری در حالی که آموزش در هنرهای رزمی است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

3. فشار خون و سلامت قلب

هنگامی که شما آموزش در هنرهای رزمی, ضربان قلب خود را به آرامی بالا می شود. این نشانه این است که عضلات قلب خود را در حال گرفتن یک تمرین است. خود را قوی تر قلب می شود خون بیشتری را پمپ می تواند کارآمد که به دلیل فشار خون می تواند کاهش دهد. یکی دیگر از مزایای بالاتر ضربان قلب است که در آن اکسیژن خون است. به عنوان یک نتیجه, شما در حفظ و سوزاندن کالری حتی پس از شما به پایان رسید آموزش. برخی از مطالعات نیز نشان می دهد که آموزش های منظم می تواند پروتئین است که حمل کلسترول به خون نتیجه ساخت آنها کمتر خطرناک برای قلب است. از دست دادن وزن شما تجربه نیز خواهد شد یک راه طولانی برای به حداقل رساندن میزان کلسترول LDL در خون است.

4. بهبود توجه

وجود دارد معمولا دو راه برای بهبود توجه خود را — از طریق توجه به آموزش (در) و یا با توجه دولت آموزشی (AST). در شما انجام یک مهارت بارها و بارها تا زمانی که شما تبدیل شدن به بهتر در آن مهارت است. در AST, شما می توانید به یک حالت خاص از ذهن است که شما را قادر می سازد قوی تر توجه است. در کوتاه مدت است می توان به بهبود هر مهارت. فوق العاده هنرهای رزمی یافت شده اند به یک شکل است. یک مطالعه نشان داد که به طور منظم تمرین هنرهای رزمی به ویژه کاراته بهبود عملکرد یک فرد در یک تقسیم, توجه, کار, است که یک وظیفه است که نیروهای یک فرد به تمرکز بر روی کارهای متعدد همه در یک بار.

martial arts have been found to be a form of AST. (Image via pixabay / CC0 1.0)

هنرهای رزمی یافت شده اند به یک شکل است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

5. کنترل پرخاشگری

هنرهای رزمی می تواند کمک به بچه ها را کنترل رفتار پرخاشگرانه. یک مطالعه انجام شده در آمریکا درگیر کودکان بین سنین 8 و 11 داده شده آموزش هنرهای رزمی است که با تمرکز بر دفاع از خود و احترام به افراد دیگر. معلوم شد که پسران نشان داد که کاهش سطح پرخاشگری با توجه به برنامه. در واقع پسران شد بیشتر احتمال دارد برای کمک به کسی که در حال اذیت نسبت به قبل از آنها شروع به آموزش هنرهای رزمی. این تغییرات قابل مشاهده در دختران بیش از حد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه به تعمیر ارتباط با فرزند خود را پس از یک مبارزه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>