چه ما در مورد کودکان و COVID-19? شاید نه به اندازه کافیمقالات مرتبط

به عنوان خانواده بحث بازگشت فرزندان خود را به مدارس یک سوال واضح است: چقدر COVID-19 آلوده و تاثیر کودکان?

آن است که به نام یک رمان coronavirus انتزاعی. اشکال پشت COVID-19 جدید و یافته های علمی در مورد آن را در حال تغییر به عنوان بیشتر آزمایش ها و مطالعات انجام شده است. بنابراین پاسخ کوتاه بر اساس یک بررسی از منابع متعدد است که ما هنوز کاملا نمی دانم. بلند مدت جواب میده ؟

در مورد کودکان و COVID-19:

• سازمان بهداشت جهانی (که از آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: ایالات متحده خواهد برداشت) می گوید: “افراد مسن و افراد جوان می تواند آلوده به ویروس” اگر آن را به خوبی مستند شده است افراد مسن و کسانی که با شرایط از پیش موجود بدون در نظر گرفتن سن “به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به شدت بیمار است.” توصیه: مردم در تمام سنین باید مراحل را به محافظت از خود” (یعنی ماسک, بهداشت, فاصله).

• بلومبرگ گزارش روز شنبه که “در حالی که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به مدت طولانی نگهداری شده در آن وب سایت است که کسانی که جوان تر از 18 تا تنها 2 درصد از موارد برخی متحده گزارش داده اند نرخ های نزدیک به 10 درصد است که برای گروه سنی است. همانطور که از جمعه در وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش 99,478 موارد مثبت COVID-19 با 1,700 سن 9 یا جوان و 4,400 سنین 10 از طریق 19. که به معنی یک بیت بیش از 6 درصد از موارد مثبت گزارش شده بودند برای افراد زیر سن 20 سالگی ،

• کلینیک مایو گزارش کرده است که اگر چه نادر نوزادان در زیر سن 1 در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید از COVID-19 هر چند که نمی مربوط به کودکان در سن مدرسه. مطالعات همچنین نشان می دهد نوزادان ممکن است آلوده به این ویروس در هنگام زایمان و یا قرار گرفتن در معرض بیمار مراقبان پس از تحویل. کودکان بزرگتر که به این ویروس علائم است که “تمایل به معتدل و سرد مانند” دوره نقاهت در عرض یک هفته.

• مرتبط اما جداگانه نگرانی خود را توسعه داده است در هفته های اخیر: Multisystem التهابی سندرم در کودکان (MIS-C). کلینیک مایو توصیف آن به عنوان “یک بیماری جدی است که در آن برخی از نقاط بدن مانند قلب و عروق خونی کلیه و دستگاه گوارش و مغز و پوست یا چشم ملتهب است.” از جمعه, دولت, وزارت بهداشت گزارش شده 35 مورد تأیید و 60 موارد بالقوه MIS-C.

• اخبار علمی (و دیگر رسانه ها) را گزارش کرده اند در تفسیر در مجله Pediatrics (همکار-بررسی journal of the American Academy of Pediatrics) به این نتیجه رسیدند که “که کودکان به ندرت انتقال COVID-19 به یکدیگر و یا به بزرگسالان است که بسیاری از مدارس و ارائه آنها به دنبال مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل را به حساب نرخ انتقال در جامعه خود می تواند و باید بازگشایی در پاییز.”

• محدود مطالعه در بیمارستان بستری اطفال coronavirus در شیکاگو (از 5 مارس تا آوریل 8 در COVID-19 بیماران سالخورده 0-17 (حدود 1 ٪ از تمام موارد تایید شده در زمان) یافت 10 از این بیماران در بیمارستان بستری شد و 7 مورد نیاز به طور متوسط 4 روز در بخش مراقبت های ویژه.بیماران جوانتر (3.5 سال, median) بودند “به طور قابل توجهی” به احتمال زیاد نیاز به بستری شدن در بیمارستان به این معنی کودکان در سن مدرسه بودند و کمتر احتمال دارد که علائم جدی

• حتی با خطر نسبتا پایین به کودکان شناخته شده تا کنون مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه می کند محدود کردن زمان با دیگر کودکان در گروه های چون “کودکان می توانند با تصویب این ویروس بر روی دیگران که افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19.”

در مورد مربیان و کارکنان:

• یک مطالعه توسط اطفال بیماری های جامعه نشان داد فقط 13 درصد از کودکان COVID 19 مورد منجر به انتقال از کودکی به بزرگسالی. که ممکن است صدای تشویق اما معلمان و مدیران و دیگر کارکنان مدرسه محدود به قرار گرفتن در معرض به دانش آموزان است. مانند هر کارگران آنها را به اشتراک فضاهای در حالی که مشغول به کار در حمام و یا سالن و جاهای دیگر.

• یک بررسی که توسط محققان در دانشگاه براون دانشگاه هاروارد و دیگر موسسات یافت که “به طور متوسط کودکان و نوجوانان نیست و به نظر می رسد بسیار بیمار از COVID-19. این تبدیل شده است به طور فزاینده ای روشن به عنوان همه گیر تکامل یافته است” تقویت یافته بالاتر است. در واقع یک مطالعه نشان می دهد کسانی که زیر 20 “هستند و نیمی به عنوان مستعد ابتلا به عفونت” به عنوان کسانی که بیش از 20. اما این بررسی همچنین اشاره می کند وجود ندارد و شواهد روشن است که بچه ها نمی حمل و گسترش ویروس ها به بزرگسالان است. “برخی از مردم گرفته اند اطلاعات فوق به معنی بچه ها نمی تواند گسترش COVID-19. این درست نیست. آنها می توانند.”

رسیدن به علامت Guydish در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydish

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر