مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای ارتکاب به نتایج انتخابات اگر او از دست می دهد

توسط عامر مانند بور و بلند خواهد WEISSERT

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است امتناع علنا متعهد به پذیرش نتایج آینده کاخ سفید, انتخابات, یادآوری مشابه تهدید او هفته قبل از سال 2016 رای به عنوان او scoffs در نظر سنجی نشان دادن او عقب دموکرات جو بایدن. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید خیلی زود به یک ironclad تضمین کند.

“من باید برای دیدن. نگاه کنید … من باید برای دیدن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مدیر Chris Wallace طول گسترده مصاحبه با “فاکس نیوز یکشنبه.” “من قصد ندارم به فقط می گویند بله. من قصد ندارم برای گفتن ندارد و من نیست آخرین بار هم نیست.”

جالب توجه است که یک رئیس جمهور نشسته خواهد اکسپرس کمتر از اعتماد به نفس کامل در آمریکا دموکراسی را در روند انتخابات. اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن از آن می آید از شورشیان راهکار از چهار سال پیش زمانی که در مراحل پایانی مسابقه خود را در برابر هیلاری کلینتون گفت: “نه متعهد به احترام به نتایج انتخابات اگر دموکرات ها برنده.

فشرده در طول یک ماه اکتبر 2016 بحث در مورد اینکه آیا او خواهد ماند توسط رای دهندگان را مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که او را “شما در حفظ و در حال تعلیق است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را دیده است ریاست جمهوری محبوبیت ساییده شدن بیش از او تحویل coronavirus همه گیر و پس از در سراسر کشور تظاهرات محور نژادی و بی عدالتی است که فوران پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس نزدیک به دو ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که یک سری از نظرسنجی ها نشان می دهد که محبوبیت خود را فرسایش و بایدن برگزاری یک مزیت ناقص هستند. او معتقد است رای دهندگان جمهوری خواه هستند کمتر در این نظرسنجی است.

“اول از همه من از دست دادن ندارد چرا که کسانی که جعلی هستند سنجی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ضبط مصاحبه که پخش یکشنبه. “آنها جعلی در سال 2016 و در حال حاضر آنها حتی بیشتر ، پای صندوق های رای بودند بسیار بدتر در سال 2016. “

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>