نظر خود را: ادامه حمایت از سازمان های غیر انتفاعی حیاتی استما در نیمه راه از طریق 2020 در حال حاضر (خوشبختانه) و آینده فقط به عنوان نامشخص امروز آن را به عنوان در ماه مارس بود.

همه چیز در حال تغییر روزانه برای همه ما – که شده است تنها ثابت این سال است. ما اغلب اصابت چگونه سورئال این چند ماه گذشته شده اند که شامل چیزهایی که ما تا به حال هرگز انتظار می رود به امری عادی: ماسک های اجتماعی فاصله و تقاضای بالا برای کاغذ توالت.

و در حالی که همه گیر است و قطعا تحت تاثیر قرار همه ما با تغییر روال ما و در زندگی روزمره با آن تغییر نکرده است اهمیت و نیاز به خدمات اجتماعی است که کمک به کسانی که بیشترین آسیب پذیر در جامعه محلی ما. در واقع در بسیاری از موارد آن حتی افزایش آن نیاز دارد.

بحث به هر سازمان غیر انتفاعی و آنها به شما بگویم همان. بدون در نظر گرفتن شرایط زندگی فعلی ما در جنوب, چشم, خدمات, ما دیده ایم نیازهای ما به عنوان یک سازمان و مشتریان را افزایش دهد.

ما نیز دیده می شود بودجه های قطره.

به عنوان یک نتیجه از عوامل متعدد – کسب و کار مبارزه بنیاد و حمایت فردی که کارگردانی خاص در COVID-19 مربوط به مسائل و واقعیت این است که بیکاری سر به فلک کشید – جمع آوری کمک مالی یک چالش بوده است این سال است.

سازمان ما به طور خاص به شدت متکی به محلی فردی و سازمانی مشارکت. بدون این حمایت بدون شک وجود دارد که خدمات را باید قطع شود – و در زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز است.

بدون شک ما باید برنامه های مورد نیاز برای تغییر با توجه به همه گیر. با توجه به بسیاری از مشتریان ما در بالاترین خطر ابتلا به عوارض جدی با توجه به COVID-19 ما تضمین کرده ایم که ما نه تنها پس از تمام دولت های فدرال و ایالتی پروتکل اما که ما محتاط هستند و در تمام خدمات ارائه شده است. ما ماهانه فرد در گروه آموزشی و برنامه های اجتماعی تغییر کرده است به مجازی تماس که شامل باشگاه کتاب, چیزهای بی اهمیت شب, گروه پشتیبانی و خیلی بیشتر! این اتصالات مهم تر به مشتریان از همیشه.

ما همچنین می خواهم به اطمینان حاصل شود که مردم همچنان در خانه های خود را از طریق این بار تلاش – و بنابراین ما را ساخته اند آن را یک هدف مهم برای ادامه کمک به مردم خود را با خواندن پست الکترونیکی خود را دریافت مواد غذایی نوشتن چک و پر کردن برنامه های کاربردی و کاغذ بازی. اما این که انجام شده است در یک متفکر و به شیوه ای امن به منظور کاهش گسترش این ویروس است.

همه از این گفت: ما نمی تواند انجام این کار بدون شما – است که چرا از آن بسیار ضروری برای ادامه حمایت خود را از مورد علاقه های محلی و سازمان های غیر انتفاعی – و در صورتی که جنوب, چشم, خدمات, بهتر است! در حالی که ما (و همه شرکای اجتماعی در سراسر Luzerne County) درک که نه همه در یک موقعیت به کمک این سال ما امیدواریم که شما در نظر بگیرید یک هدیه به ما آژانس است.

پستی و ایمیل اهدای درخواست فرستاده شده به شمال شرق خدمات بینایی گذشته همکاران این هفته است. اگر شما شامل نمی شد و می خواهم به تماس با ما در 570-693-3555 و یا بازدید از ما در www.northeastsight.org.

با تشکر از شما دوباره برای حمایت فوق العاده خود را به ما آژانس و برای کسانی که نابینا و در جامعه محلی ما.

ما همچنان خوش شانس است که بسیاری از همکاران ما و همکاران هنوز درگیر و می خواهید برای ایجاد یک تفاوت – هر دو به طور داوطلبانه و از طریق حمایت های پولی.

سارا Gorgone Peperno رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت شرق خدمات بینایی. او با کمک یک ستون ماهانه به بار رهبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>