سران اتحادیه اروپا میکشد به 3 روز در میان انشعابات در ویروس صندوق

توسط مایک CORDER و راف CASERT

بروکسل (AP) — ماراتن اتحادیه اروپا مذاکرات به توافق بی سابقه 1.85 تریلیون یورو ($2.1 تریلیون دلار) بودجه اتحادیه اروپا و coronavirus بازیابی صندوق وارد سومین روز یکشنبه با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان هشدار داد که این اجلاس از 27 رهبران هنوز هم می تواند بدون یک معامله است.

تلخ مذاکرات که در حال وقوع در میان بحران بی سابقه ای از این بیماری همه گیر کوروناویروس باید بر شکاف عمیق در 27 کشور بلوک سنتی فرانسه و آلمان داد تلاش برای به دست آوردن راه خود را.

“آیا وجود خواهد داشت یک راه حل من هنوز هم نمی توانید می گویند” مرکل گفت: به عنوان او وارد اوایل اضافی بعد از مذاکرات در چه برنامه ریزی شده بود که دو روز نشست در بروکسل. “وجود دارد مقدار زیادی از خوب خواهد شد اما هم وجود دارد بسیاری از موقعیت. بنابراین من ملحق خواهد شد در کار برای آن است. اما همچنین ممکن است هیچ نتیجه امروز.”

صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی راه می رفت از گرم مذاکرات اواخر روز شنبه با گروهی از کشورها به رهبری هلند فشار برای محدود کردن مقدار از کمک های مالی با توجه به کشورهایی که اقتصادشان شده سخت ترین ضربه گیر و به تحمیل شرایط سخت چگونه پول صرف شده است.

“آنها را خاموش در یک خلق و خوی بد” نخست وزیر هلند گفت: در ساعات اولیه روز شنبه پس از مرکل و پاکسازی خروج از مذاکرات. “این واقعیت که ما در ادامه صحبت را نشان می دهد همه ما خوش بینی.”

Rutte است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان رهبر ملت شناخته شده به عنوان با صرفه چهار — هلند دانمارک و سوئد. او مدت طولانی است که شناخته شده به عنوان یک اروپایی سازنده پل اما این آخر هفته خود را دشوار مذاکره موضع مقصر بودن برای برگزاری یک معامله است.

پاکسازی و مرکل ملاقات عمق شب با نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته و رهبر اجرایی اتحادیه اروپا, کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen. صبح یکشنبه از آنها در ادامه مذاکرات خود را همراه با اجلاس میزبان چارلز میشل قبل از نشست دوباره آغاز شده است.

برنامه ریزی شده سرگیری نشست در ظهر به تعویق افتاد, به عنوان های مختلف گروه از کشورها برای ملاقات و مذاکرات در حاشیه.

در حالی که کونته گفت: او روابط شخصی خوبی با Rutte او گفت: “برخورد بسیار سخت است” و این که Rutte را تهدید به استفاده از حق وتو “بی دلیل درخواست.”

Rutte و گروه کوچک خود را از متحدان در حال هل دادن برای بازار کار و حقوق بازنشستگی اصلاحات مرتبط به اتحادیه اروپا جزوه و یک “ترمز” را قادر می سازد اتحادیه اروپا سازمان ملل برای نظارت و در صورت لزوم توقف پروژه های تمویل شده توسط بازیابی صندوق.

“او نمی تواند از ما بخواهید برای انجام اصلاحات خاص,” کونته گفت. “هنگامی که (کمک) تایید شده است و هر کشور به ارائه طرح های پیشنهادی خود را.”

Rutte همچنین می خواهد یک لینک به این جزوه از بودجه اتحادیه اروپا و حکومت قانون — یک اتصال است که به وضوح در امثال لهستان و مجارستان کشورهایی است که بسیاری در اتحادیه اروپا فکر می کنم در حال لغزش به دور از حکومت دموکراتیک.

“من نمی دانم چه دلیل شخصی برای هلندی ها نخست وزیر به نفرت من یا مجارستان اما او در حمله به شدت و بسیار روشن است که به دلیل مجارستان در نظر او احترام حاکمیت قانون (در آن) باید مجازات مالی” مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان گفت.

ضرورت مذاکرات روشن است. Coronavirus همه گیر شده تن به تن بلوک به آن بدترین رکود اقتصادی تا کنون کشته و حدود 135.000 از شهروندان است.

اجرایی اتحادیه اروپا پیشنهاد کرده است که 750 میلیارد یورو صندوق تا حدودی بر اساس مشترک استقراض به آن ارسال شود به عنوان وام و کمک های مالی به نیازمندان کشور است. که می آید در بالای هفت سال و 1 تریلیون یورو از بودجه اتحادیه اروپا که رهبران بوده است haggling over برای ماه می باشد.

همه ملت موافق آنها نیاز به کمک کند اما چهار غنی تر سازمان ملل در شمال به رهبری هلند می خواهید کنترل دقیق بر هزینه های مبارزه جنوبی کشورهای مانند اسپانیا و ایتالیا می گویند شرایط باید به حداقل نگه داشته شود.

پاکسازی گفت: رهبران نیاز به سازش یکشنبه.

“من فکر می کنم آن است که هنوز هم ممکن است اما این خطر انداخته من می گویم بسیار واضح خواهد بود ساخته شده در هزینه های اروپایی, جاه طلبی,” او گفت:.

____

مایک Corder گزارش از لاهه هلند است. آسوشیتد پرس نویسنده Geir Moulson کمک از برلین.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>