آمریکا آزادی تحت حمله از پکن می گوید دادستان کل آمریکا

ایالات متحده دادستان کل William P. بر اتحاد خواسته آمریکایی ها برای همکاری در مخالفت با یک هماهنگ کمپین راه اندازی شده توسط حزب کمونیست چین (CCP) در برابر ایالات متحده است.

دادستان کل به گسترده سخنرانی در تهدید است که CCP شمار به امریکا در Gerald R. Ford ریاست جمهوری موزه در Grand Rapids, Michigan در ژوئیه 16.

“CCP قوانین با مشت آهنین بر فراز یکی از تمدن های بزرگ باستانی جهان” Barr گفت. “[CCP] به دنبال اهرم قدرت بسیار زیاد و بهره وری و نبوغ مردم چین برای سرنگونی بر اساس قوانین بین المللی سیستم و برای ایجاد جهانی امن برای دیکتاتوری او گفت:” در یک سخنرانی به طور گسترده ای گزارش شده است.

“چگونه ایالات متحده در پاسخ به این چالش را باید تاریخی مفاهیم و تعیین خواهد کرد که آیا ایالات متحده و لیبرال دموکرات متحدان خود ادامه خواهد داد و برای شکل دادن به سرنوشت خود است یا اینکه CCP و استبدادی شاخه های فرعی را کنترل آینده است.”

بر رفت و بر روی توصیف چگونه مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین به تازگی صحبت در مورد CCP ایدئولوژی و جاه طلبی های جهانی.

“[اوبراین] اعلام کرد و من موافقت می کنم که ‘[t]او روز از آمریکا انفعال و بی ریایی در مورد جمهوری خلق چین [PRC] بیش از,'” Barr گفت. او سپس در ادامه به نقل قول FBI مدیر کریس Wray که اخیرا توضیح داد که چگونه “CCP به دنبال جاه طلبی های خود را از طریق نابکار و حتی رفتار غیر قانونی از جمله جاسوسی صنعتی, سرقت, اخاذی, حملات سایبری و بدگویی تاثیر فعالیت است.”

Barr گفت که وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo نیز بحث در مورد CCP و خواهد بود “خلاصه آنچه در خطر برای ایالات متحده و جهان است.”

‘اقتصادی حمله رعد اسا’

دادستان کل صحبت در مورد چگونه از دهه 1970 به بعد PRC بی سر و صدا شد یک نیروگاه اقتصادی و چگونه آن را وارد کرده در یک نقطه که در آن دیگر “پنهان کردن قدرت خود و نه مقیم آن زمان” است و در حال حاضر به راه انداختن یک “اقتصادی حمله رعد اسا.”

بر توصیف این اقتصادی حمله رعد اسا به عنوان “یک مهاجم هماهنگ کل-از-دولت (در واقع کل-از-انجمن) کمپین برای به دست گرفتن ارتفاعات مسلط اقتصاد جهانی و به پیش افتادن از ایالات متحده به عنوان جهان برجسته ابرقدرت.”

Since the 1970s China has quietly become an economic powerhouse. (Image: Samuel Wölfl / Pexels)

از آنجا که 1970s چین بی سر و صدا تبدیل به یک نیروگاه اقتصادی. (تصویر: Samuel Wölfl / Pexels)

او گفت که یک هسته از این تلاش است CCP ساخته شده در چین تا سال 2025 طرح که یک طرح برای PRC سلطه از صنایع با تکنولوژی بالا. “حمایت صدها میلیارد دلار یارانه در این طرح تهدیدی واقعی برای آمریکا تکنولوژیکی رهبری” Barr گفت.

“با وجود سازمان تجارت جهانی قوانین منع سهمیه داخلی خروجی ساخته شده در چین تا سال 2025 مجموعه اهداف برای بازار داخلی سهم (گاهی اوقات به عنوان بالا به عنوان 70 درصد) در هسته قطعات و مواد اولیه برای صنایع رباتیک و مخابرات. روشن است که PRC به دنبال نه صرفا برای پیوستن به صفوف سایر پیشرفته صنعتی, اقتصاد, اما به جای آنها در دسترس نباشد.”

Barr در ادامه به توصیف چگونه برای شرکت های ایالات متحده در بازار جهانی رقابت آزاد و عادلانه با PRC شده است ،

“به شیب زمین بازی را به نفع خود چین کمونیست و دولت اتحاد کامل یک آرایه وسیعی از درنده و اغلب غیر قانونی تاکتیک — دستکاری نرخ ارز و تعرفه ها و سهمیه دولت-رهبری استراتژیک سرمایه گذاری و خریداری سرقت و مجبور به انتقال مالکیت معنوی, دولت, یارانه, آزادسازی, حملات سایبری و جاسوسی,” او گفت:.

“حدود 80 درصد از تمام فدرال جاسوسی اقتصادی تعقیب را به اتهام انجام می دهد که دولت چین و در حدود 60 درصد از تمام اسرار تجاری مورد سرقت داشته اند nexus به چین است.”

Barr در ادامه به توصیف چگونه PRC است که با هدف به کلید کنترل مسیرهای تجاری و زیرساخت ها در اوراسیا و آفریقا و اقیانوس آرام.

“در دریای چین جنوبی برای مثال از طریق آن حدود یک سوم جهان را در تجارت دریایی می گذرد, PRC اظهار داشت: گسترده و تاریخی مشکوک ادعا می کند تقریبا تمام آبراه, مسخره احکام دادگاه های بین المللی ساخته شده جزایر مصنوعی قرار می گیرد و پایگاه نظامی در آنها مورد آزار و اذیت همسایگان خود’ کشتی ها و قایق های ماهیگیری,” او گفت:.

بر رفت و برای توصیف چگونه پکن بیشتر با استفاده از آن کمربند و جاده ابتکار به گسترش قدرت خود را.

“اگر چه در صورتحساب یا لیست به عنوان” کمک های خارجی ” در واقع این سرمایه گذاری به نظر می رسد طراحی شده برای خدمت به مردمی است منافع استراتژیک و اقتصادی داخلی نیاز دارد. برای مثال PRC است برای انتقاد بارگذاری کشورهای فقیر با بدهی امتناع از مذاکره مجدد ضوابط و سپس به دست گرفتن کنترل از زیرساخت های خود را به عنوان آن را با سریلانکا بندر Hambantota در سال 2017,” او گفت:.

The Sri Lankan port of Hambantota. (Image: Deneth17 / CC BY-SA 3.0)

این سری لنکایی بندر Hambantota. (تصویر: Deneth17 / CC BY-SA 3.0)

AI challenge, خطرات ناشی از وابستگی

دادستان کل نیز مشخص شده چگونه چین قصد دارد برای تسلط بر جهان دیجیتال زیرساخت های دیجیتال خود را از طریق جاده ابریشم ابتکار.

“من قبلا صحبت در مورد قبر خطرات ناشی از اجازه دادن به جهان قوی ترین دیکتاتوری برای ساخت نسل آینده شبکه های مخابراتی جهانی شناخته شده به عنوان 5G. شاید کمتر به طور گسترده ای شناخته شده هستند PRC تلاش برای پیش افتادن از ایالات متحده در دیگر برش لبه زمینه های مانند هوش مصنوعی” او گفت:.

“از طریق نوآوری مانند یادگیری ماشین و داده های بزرگ مصنوعی, هوش اجازه می دهد تا دستگاه به تقلید از توابع انسان مانند شناخت چهره های تفسیر کلمات گفتاری رانندگی وسایل نقلیه و بازی کردن بازی ها از مهارت هایی مانند شطرنج یا حتی پیچیده تر چینی بازی استراتژی است.”

پس از ارائه تاریخچه مختصری از PRC تلاش و برنامه ریزی به منظور توسعه هوش مصنوعی دادستان کل با صدور یک هشدار است. “هر کدام ملت ظهور به عنوان رهبر جهانی در هوش مصنوعی خواهد بود بهترین موقعیت برای باز کردن نه تنها خود را قابل توجهی از پتانسیل های اقتصادی, اما طیف وسیعی از کاربردهای نظامی مانند استفاده از بینایی کامپیوتر برای جمع آوری اطلاعات,” او گفت:.

Barr سپس صحبت از PRC تلاش برای انحصار نادر زمین مواد است که نقش حیاتی در صنایع از جمله لوازم الکترونیکی مصرفی و وسایل نقلیه الکتریکی پزشکی, دستگاه های نظامی و سخت افزاری.

“ایالات متحده در حال حاضر خطرناکی وابسته به PRC برای این مواد. به طور کلی چین و آمریکا بالا تامین کننده حسابداری برای حدود 80 درصد از واردات است. خطرات ناشی از وابستگی واقعی هستند. در سال 2010 به عنوان مثال پکن قطع صادرات عناصر نادر خاکی مواد به ژاپن پس از یک حادثه مربوط به جزایر مورد مناقشه در دریای شرق چین. PRC می تواند همین کار را برای ما,” او گفت:.

دادستان کل پس از آن گفت که PRC را درنده سیاست های اقتصادی موفق هستند و توضیح داد که چگونه ایالات متحده کمک در ساخت این ممکن است.

“صد سال امریکا بزرگترین تولید کننده در جهان — اجازه می دهد ما را به خدمت به عنوان جهان ‘آرسنال از دموکراسی است.’ چین پیشی گرفت و ایالات متحده در تولید خروجی در 2010. PRC است که در حال حاضر جهان ‘آرسنال از دیکتاتوری’,” او گفت:.

“چگونه چین انجام تمام این ؟ هیچ کس نباید دست کم گرفتن نبوغ و صنعت از مردم چین. در همان زمان هیچ کس نباید شکی نیست که امریکا ساخته شده در چین صعود ممکن است” Barr گفت.

“چین رسید مزایای زیادی از جریان آزاد آمریکا کمک و تجارت است. در سال 1980 کنگره اعطا PRC ترین-مورد علاقه-ملت تجارت وضعیت. در 1990s, شرکت های آمریکایی به شدت حمایت PRC الحاق به سازمان تجارت جهانی و دائمی عادی سازی روابط تجاری است. امروز ایالات متحده-چین در مجموع حدود 700 میلیارد دلار است.”

A photo of the cover of Newsweek from an edition published in June 2019. (Image: Vision Times)

یک عکس از روی جلد نیوزویک از نسخه منتشر شده در ژوئن 2019. (تصویر: چشم انداز نیوز)

بار صحبت از یک همشهری داستان با عنوان چگونه امریکا بزرگترین شرکت های ساخته شده چین بزرگ دوباره جزئیات چگونه PRC کمونیست رهبران اغوا کسب و کار آمریکا با وعده دسترسی به بازار و پس از آن سود از سرمایه گذاری در آمریکا می دانند که چگونه تبدیل به طور فزاینده متخاصم.

“PRC با استفاده از تعرفه ها و سهمیه به فشار شرکت های آمریکایی برای تسلیم خود را در فن آوری و تشکیل سرمایه گذاری مشترک با شرکت های چینی. تنظیم کننده و سپس تبعیض علیه شرکت های آمریکایی با استفاده از تاکتیک های مانند برگزاری مجوز. هنوز چند شرکت حتی فورچون 500 غول شده اند حاضر به ارمغان بیاورد رسمی تجارت شکایت به خاطر ترس از عصبی پکن” Barr گفت.

“فقط به عنوان شرکت های آمریکایی تبدیل شده اند وابسته به بازار چین و ایالات متحده به عنوان یک کل در حال حاضر متکی به PRC حیاتی برای بسیاری از کالا و خدمات,” او گفت:.

Barr پس از آن مشخص شده چه جدید COVID-19 همه گیر شود که وابستگی.

“برای مثال چین بزرگترین تولید برخی از تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و پزشکی لباس. در ماه مارس به این بیماری همه گیر در سراسر جهان PRC احتکار ماسک برای خود مسدود کردن تولید کنندگان — از جمله شرکت های آمریکایی — از صادرات آنها به کشورهای نیازمند است. این پس از آن تلاش برای بهره برداری از این کمبود برای مقاصد تبلیغاتی حمل و نقل مقادیر محدودی از اغلب تجهیزات معیوب و نیاز به رهبران خارجی به عموم با تشکر از پکن” او گفت:.

Barr تاکید کرد PRC تقاضای بازار جهانی برای محصولات بهداشتی فراتر از ماسک و لباس.

“آن را تبدیل به ایالات متحده آمریکا بزرگترین تامین کننده تجهیزات پزشکی در حالی که در همان زمان تبعیض آمیز علیه آمریکایی, شرکت های پزشکی در چین است. دولت چین هدف قرار داده است شرکت های خارجی برای بیشتر نظارتی بررسی دستور چینی بيمارستان به خرید محصولات ساخته شده در چین و تحت فشار شرکت های آمریکایی برای ساخت کارخانه در چین که در آن مالکیت معنوی است که بیشتر در معرض سرقت است. به عنوان یک متخصص نشد و آمریکایی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی به طور موثر ‘ایجاد رقبای خود را.'”

Barr همچنین با اشاره به اینکه چگونه ایالات متحده در حال حاضر وابسته به چین برای حیاتی دیگر بخش ها مانند داروسازی — با وجود امریکا باقی مانده رهبر جهانی در کشف مواد مخدر.

“برای رسیدن به تسلط در داروسازی چین حاکمان رفت و به همان راهکار آنها استفاده می شود به روده آمریکایی دیگر صنایع است. در سال 2008 PRC تعیین شده تولید دارویی به عنوان یک بالا-ارزش افزوده-صنعت و افزایش شرکت های چینی با یارانه ها و مالیات بر صادرات تخفیف,” او گفت:. “در ضمن PRC است که به طور سیستماتیک تمام شرکت های آمریکایی.”

The PRC is seeking to dominate the global pharmaceuticals industry. (Image: Eyad Elbayoumi / CC BY 2.0)

PRC است که به دنبال تسلط جهانی داروسازی میباشد. (تصویر: Eyad Elbayoumi / CC BY 2.0)
بر برشمرد مناجات از چالش های است که ایالات متحده پزشکی شرکت صورت اگر آنها می خواهند به انجام کسب و کار در چین است.

“شرکت های آمریکایی چهره های شناخته شده موانع در چین سلامت بازار از جمله مواد مخدر تصویب تاخیر غیر منصفانه قیمت گذاری محدودیت IP سرقت و جعل و تقلب. اتباع چینی کار کارمندان در شرکت های دارویی است که برای سرقت اسرار تجاری در آمریکا و در چین است. و CCP به مدت طولانی درگیر در جاسوسی سایبر و نرم ایالات متحده علمی پزشکی و مراکز بهداشت و درمان شرکت های” او گفت:.

“در واقع, PRC مربوط هکرها قرار داده اند دانشگاه های آمریکا و شرکت در یک پیشنهاد به سرقت IP مربوط به کروناویروس درمان و واکسن گاهی اخلال در کار ما محققان. داشتن گرفتار شده است پوشش coronavirus شیوع پکن است که از جان گذشته برای یک روابط عمومی کودتا و ممکن است امیدواریم که از آن خواهد شد قادر به ادعا می کنند اعتبار برای هر گونه پیشرفت های پزشکی.”

او خلاصه چه این همه به معنای آن هشدار داد شرکت های آمریکایی.

“همه از این نمونه ها باید روشن نهایی جاه طلبی از چین حاکمان نیست به تجارت با ایالات متحده است. آن است که برای حمله به ایالات متحده,” او گفت:. “اگر شما یک کسب و کار آمریکا رهبر مماشات PRC را ممکن است در کوتاه مدت پاداش. اما در پایان PRC هدف این است که به جای شما.

“به عنوان یک آمریکایی اتاق بازرگانی گزارش داده ‘[t]او اعتقاد توسط شرکت های خارجی که بزرگ مالی, سرمایه گذاری, به اشتراک گذاری تخصص و قابل انتقال فن آوری می تواند منجر به همیشه در حال باز کردن بازار چین است که جایگزین boardroom گفتگوی بورسی که برنده-برنده در چین به معنی چین برنده دو بار.'”

بر صحبت کرد که چگونه این ایده که تجارت و سرمایه گذاری خواهد آزاد سازی چین موفق به منتج و اساسی شخصیت PRC رژیم تغییر کرده است هرگز.

“را به عنوان آن را بی رحمانه سرکوب هنگ کنگ نشان می دهد یک بار دیگر چین است و نزدیک به دموکراسی امروز از آن در سال 1989 زمانی که مخازن مواجه معترضان طرفدار دموکراسی در میدان تیان آن من,” او گفت:.

“آن باقی مانده است یک دیکتاتوری یک حزب دولتی که در آن حزب کمونیست برخوردار مطلق قدرت بدون کنترل توسط محبوب انتخابات حکومت قانون و یا یک قوه قضائیه مستقل. CCP surveils مردم خود و اختصاص آنها را اجتماعی نمرات اعتباری, استخدام ارتش از دولت سانسور شکنجه مخالفان و persecutes اقلیتهای قومی و مذهبی از جمله یک میلیون Uighurs بازداشت در تلقین و اردوگاه های کار اجباری.”

Protesters who marched to Hong Kong's U.S. consulate to call for help from the Trump administration in ending a three-month confrontation with the Hong Kong government, calling for the passing of the proposed Hong Kong Human Rights and Democracy Act 2019 by the U.S. Congress Sept 8. 2019. (Image: Joseph Chan / Unsplash)

معترضان که راهپیمایی به هنگ کنگ کنسولگری ایالات متحده به برای کمک تماس بگیرید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پایان سه ماه رویارویی با هنگ کنگ, دولت, خواستار عبور از پیشنهاد هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل 2019 توسط کنگره ایالات متحده در سپتامبر 8. 2019. (تصویر: جوزف چان / Unsplash)

“به خاطر سود کوتاه مدت’

و به جای PRC تغییر برای بهتر کسب و کار از طریق روابط Barr گفت که پکن اعمال نفوذ اقتصادی خود را به تغییر قدرت امریکا است.

“همانطور که این دولت استراتژی چین به رسمیت می شناسد CCP کمپین وادار ایدئولوژیک انطباق متوقف نمی در چین ارائه کرد. بلکه CCP به دنبال گسترش نفوذ خود در سراسر جهان از جمله در خاک آمریکا,” او گفت:.

Barr در ادامه به بحث در مورد انشعابات ایالات متحده کسب و کار kowtowing به PRC رهبران و در آن به نام آمریکا صنعت سرگرمی است.

“همه بیش از حد اغلب به خاطر کوتاه مدت سود شرکت های آمریکایی باید تسلیم به آن نفوذ — حتی در هزینه از آزادی و باز بودن در ایالات متحده است. متاسفانه نمونه هایی از کسب و کار آمریکا رکوع به پکن در حال legion,” او گفت:.

“نگاهی به هالیوود است. بازیگران هالیوود تولید کنندگان و مدیران غرور خود را در جشن آزادی و روح انسان. و هر سال در جوایز اسکار آمریکایی ها در حال سخنرانی در مورد چگونه این کشور می افتد کوتاه از هالیوود آرمان عدالت اجتماعی” او گفت:. “اما هالیوود در حال حاضر به طور منظم بازرسان خود را به دلجویی از حزب کمونیست چین در جهان قدرتمند ترین ناقض حقوق بشر است. این سانسور آلوده نه تنها نسخه از فیلم هایی که در چین منتشر شد, اما همچنین بسیاری هستند که نشان داده شده در آمریکا تئاتر به مخاطبان آمریکایی.”

Barr به نمونه هایی از این رخ داده است در دو فیلم های هالیوود — براد پیت زامبی فیلم جنگ جهانی Z و استودیو مارول فیلمهای دکتر عجیب و غریب.

او صحبت کرد که چگونه برخی از اسکریپت ها نیز کنار گذاشته چرا که هالیوود نویسندگان و تولید کنندگان می دانم که آنها نیاز به اجتناب از مسائل تلقی حساس به CCP که کنترل چین سودآور بازار سرگرمی.

“دولت چین سانسور نمی نیاز به یک کلمه می گویند چرا که هالیوود در حال انجام کار خود را برای آنها. این است عظیم تبلیغات کودتا برای حزب کمونیست چین” او گفت:.

Another tactic the Chinese Communist Party uses is pressuring Hollywood studios to form joint ventures with Chinese companies. (Image: Justin Aikin / Unsplash)

یکی دیگر از تاکتیک حزب کمونیست چین با استفاده از فشار استودیوهای هالیوود به صورت سرمایه گذاری مشترک با شرکت های چینی. (تصویر: جاستین Aikin / Unsplash)

به طور فزاینده ای به دادستان کل با اشاره به این که هالیوود نیز متکی بر پول برای تامین مالی است.

“اما در دراز مدت به عنوان با دیگر آمریکایی صنایع PRC ممکن است کمتر علاقه مند به همکاری با هالیوود از co-امید بستن هالیوود — و در نهایت جایگزینی آن با خود برگزیند productions,” او گفت:.

“برای انجام این کار CCP شده است به شرح زیر معمول آن طرز عمل. اعمال سهمیه بندی در فیلم های آمریکایی که CCP فشارهای استودیوهای هالیوود به صورت سرمایه گذاری مشترک با شرکت های چینی که پس از به دست آوردن دسترسی به فن آوری در ایالات متحده و دانش. به عنوان یک فیلم چینی اجرایی به تازگی قرار داده و آن را ‘[e]verything ما آموخته است که ما یاد گرفته از هالیوود است.’ به ویژه در سال 2019 و هشت نفر از 10 بالا-فیلم پرفروش در چین تولید شده در چین” Barr گفت.

بزرگ با تکنولوژی

بر رفت و بر روی توصیف چگونه امریکا بزرگ با تکنولوژی شرکت ها نیز اجازه خود را برای تبدیل شدن به آلت از نفوذ چینی.

“در سال 2000 هنگامی که ایالات متحده نرمال روابط تجاری با چین کلینتون رئیس جمهور مورد ستایش قرار داد قرن جدید به عنوان یکی است که در آن” آزادی خواهد بود گسترش تلفن همراه و مودم های کابلی.’ در عوض در طی دهه های آینده شرکت های آمریکایی مانند سیسکو کمک حزب کمونیست ساخت فایروال بزرگ چین — جهان پیچیده ترین سیستم برای اینترنت نظارت و سانسور,” او گفت:.

Barr سپس با ذکر برخی از نام های بزرگ فناوری جهان است.

“در طول سال ها شرکت های بزرگ مانند گوگل و مایکروسافت و یاهو و اپل خود را نشان داده اند بیش از حد مایل به همکاری با CCP. برای مثال اپل به تازگی حذف برنامه اخبار کوارتز از آن در فروشگاه app در چین پس از دولت چین شکایت در مورد پوشش هنگ کنگ تظاهرات دموکراسی” او گفت و سپس به نمونه های بیشتر از اپل انطباق با CCP.

“اپل همچنین حذف برنامه های کاربردی برای شبکه های خصوصی مجازی که اجازه به کاربران برای دور زدن فایروال بزرگ و حذف طرفدار دموکراسی آهنگ از آن چینی فروشگاه موسیقی. در ضمن این شرکت اعلام کرد که این امر می تواند انتقال برخی از آن iCloud اطلاعات به سرور در چین با وجود نگرانی که این حرکت را CCP دسترسی آسان تر به ایمیل, پیام های متنی و دیگر اطلاعات کاربر ذخیره شده در ابر” او گفت:.

An Apple store in Hong Kong. (Image: Alexandr Bormotin / Unsplash)

فروشگاه اپل در هنگ کنگ است. (تصویر: Alexandr Bormotin / Unsplash)

بار صحبت از چگونه CCP به مدت طولانی مورد استفاده عمومی تهدید به تلافی و منع دسترسی به بازار برای اعمال نفوذ است.

“اخیرا این CCP نیز تا پشت صحنه تلاش برای پرورش و اجبار آمریکا مدیران کسب و کار بیشتر به آن اهداف سیاسی — تلاش هستند که بیشتر از همه خطرناک هستند چرا که آنها تا حد زیادی از دید عموم پنهان” او گفت:.

“به عنوان دولت چین از دست می دهد و اعتبار در سراسر جهان, وزارت دادگستری بیشتر دیده می شود و بیشتر PRC مقامات و پروکسی رسیدن به شرکت رهبران و inveighing آنها را به نفع سیاست ها و اقدامات مورد علاقه توسط حزب کمونیست چین” او گفت:.

Barr سپس توضیح داد که چگونه این کار می کند.

“خود را با هدف متفاوت است اما خود زمین است که به طور کلی همان — بازرگان دارای منافع اقتصادی در چین وجود دارد و یک پیشنهاد دارم که همه چیز بهتر خواهد شد (یا بدتر) برای آنها بسته به پاسخ خود را به PRC را درخواست. خصوصی اعمال فشار و یا آشنائی شرکت های بزرگ آمریکایی به رهبران ترویج سیاست (یا سیاستمداران) ارائه یک تهدید قابل توجهی به دلیل پنهان شدن پشت صدای آمریکا اجازه می دهد تا دولت چین برای بالا بردن نفوذ خود قرار داده و یک چهره دوستانه’ در نرم افزار-رژیم, سیاست,” او گفت:.

“قانونگذار یا policymaker که می شنود از یک شخص آمریکایی است که به درستی بیشتر دلسوز که تشکیل دهنده نسبت به یک خارجی. و توسط پوشش آن مشارکت در روند سیاسی PRC اجتناب پاسخگویی برای نفوذ خود تلاش و اعتراض عمومی که ممکن است در نتیجه اگر لابی آن قرار گرفتند.”

Barr در ادامه به هشدار امریکا به شرکت های بزرگ رهبران که چنین اعمال نمی تواند خار به پرورش روابط متقابلا سودمند و یا آن را فقط چگونه به انجام کسب و کار با PRC آن را در واقع می تواند شکستن قانون ایالات متحده تحت عوامل خارجی ثبت نام اقدام کنند.

‘نفوذ سانسور و یا co-opt’

در سخنرانی خود بار اشاره کرد که CCP تاثیر عملیات نیز در جهان وجود دارد از دانشگاه.

“حزب کمونیست چین نیز به دنبال نفوذ سانسور و یا co-opt آمریکایی دانشگاهی و موسسات تحقیقاتی” دادستان کل گفت. “به عنوان مثال ده ها تن از دانشگاه های آمریکا میزبان دولت چین بودجه موسسات کنفوسیوس که متهم شده اند فشار میزبان دانشگاه به سکوت بحث و یا انصراف از حوادث در مورد موضوعات بحث برانگیز در نظر گرفته پکن,” او گفت:.

دادستان کل نامیده می شود در دانشگاهها به ایستادن برای هر یک از دیگر و مخالفت با CCP تلاش برای اجبار آنها.

“در یک دنیای جهانی آمریکا شرکت ها و دانشگاه ها به طور یکسان ممکن است نظر خود را به عنوان شهروندان جهانی به جای موسسات آمریکایی. اما آنها باید به یاد داشته باشید که آنچه به آنها اجازه داد برای موفقیت در وهله اول آمریکا رایگان شرکت سیستم حاکمیت قانون و امنیت فراهم شده توسط امریکا, اقتصادی و تکنولوژیک و نظامی قدرت” او اشاره کرد.

“جهانی شدن همیشه نقطه در جهت آزادی بیشتر. جهان راهپیمایی به ضرب و شتم از کمونیست چین درام نخواهد بود مهمان نواز یکی از موسسات که بستگی رایگان, بازار رایگان, تجارت, و یا رایگان تبادل ایده ها,” او گفت:.

“در یک زمان وجود دارد شرکت های آمریکایی قابل درک است که. آنها را دیدم خود را به عنوان آمریکایی و با افتخار در دفاع از ارزش های آمریکایی.”

دادستان کل به عنوان مثال از اینکه چگونه این بود که یک بار در مورد دیزنی یاد شرکت آمریکایی است که به کمک ایالات متحده تلاش در برابر فاشیسم در جنگ جهانی دوم اما که در حال حاضر اجازه می دهد تا CCP مشارکت در عملیات خود در چین است.

“من شک دارم والت دیزنی خواهد بود دلسرد تا ببینید که چگونه او تاسیس شرکت معاملات خارجی دیکتاتوری ما بعد او گفت:” قبل از ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه دیزنی است kowtowed به رژیم چین.

Disney courted the PRC to open a $5.5 billion theme park in Shanghai and gave Chinese government officials a role in the park’s management. (Image: Brian McGowan / Unsplash)

دیزنی به استقبال PRC برای باز کردن یک 5.5 میلیارد پارک در شانگهای و به چینی مقامات دولتی نقش مهمی را در پارک مدیریت. (تصویر: برایان McGowan / Unsplash)

Barr سپس در ادامه به بحث در مورد چگونه شرکت های آمریکایی باید درک آنچه در خطر است.

“حزب کمونیست چین فکر می کند در شرایط دهه ها و قرن ها در حالی که ما تمایل به تمرکز بر روی آینده گزارش درآمد سه ماهه. اما اگر دیزنی و دیگر شرکت های آمریکایی همچنان به تعظیم به پکن آنها را در معرض خطر تضعیف هر دو خود را در آینده رقابت و رفاه و همچنین کلاسیک نظم لیبرال است که به آنها اجازه رشد,” او گفت:, و اضافه کرد که نظام بازار آزاد بود و یک بار تحت حمله در طول جنگ سرد و چگونه شرکت های آمریکایی بودند که در آن زمان خواست به انجام بیشتر برای حفظ آن است.

“بنابراین بیش از حد امروز. مردم آمریکا در حال هماهنگ تر از همیشه به تهدید که حزب کمونیست چین به شمار نه تنها به ما راه زندگی اما به ما زندگی و معیشت. و آنها را به طور فزاینده ای از تماس, شرکت های بزرگ مماشات” او گفت:.

اما بار گفت که او را دیدم شده است وجود دارد برخی از پوش بک در سالهای اخیر توسط امثال برخی از شرکت های فن آوری.

“با وجود سال از رضایت به مقامات کمونیست در چین, آمریکا شرکت های فن آوری در نهایت ممکن است پیدا کردن شجاعت خود را از طریق اقدام جمعی است. پس اخیر اعمال PRC را سخت گیرانه امنیت ملی قانون در هنگ کنگ بسیاری از شرکت های فناوری بزرگ از جمله Facebook, گوگل, توییتر, زوم, و, لینک, بنا به گزارش اعلام کرد که آنها را به طور موقت به حالت تعلیق در انطباق با دولتی درخواست برای داده های کاربر” او گفت:. “درست به فرم کمونیست مقامات را تهدید به زندان برای noncompliant کارکنان شرکت می باشد. ما را ببینید اگر این شرکت ها محکم نگه دارید. من امیدوارم که آنها انجام می دهند. اگر آنها ایستاده و آنها را با ارائه یک مثال ارزشمند برای دیگر شرکت های آمریکایی و مقاوم در برابر حزب کمونیست چین را فاسد و دیکتاتوری حکومت.”

بر تمام سخنرانی خود را با یک تماس به عمل است.

“CCP راه اندازی یک کمپین هماهنگ در سراسر همه از آن بسیاری از شاخکهای در دولت و جامعه به بهره برداری از باز بودن ما موسسات به منظور از بین بردن آنها. به امن جهان از آزادی و رفاه برای فرزندان ما و نوه جهان آزاد خواهد شد نیاز به نسخه خود را از کل-از-جامعه رویکرد که در آن بخش های دولتی و خصوصی خود را حفظ ضروری جدایی اما با هم کار مشترک برای مقاومت در برابر سلطه و برای برنده شدن در این مسابقه برای ارتفاعات مسلط اقتصاد جهانی” او گفت:.

“امریکا انجام داده است که قبل از. اگر ما برگرداند عشق و ارادت ما برای کشور ما و هر یک از دیگر, من با اعتماد به نفس است که ما — مردم آمریکا دولت آمریکا و کسب و کار آمریکا با هم — می توانید دوباره آن را انجام دهد. آزادی ما به آن بستگی دارد.”

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چین دارنده بالا از ما بدهی: چگونه مخاطره آمیز است ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>