4 راه برای همیشه در کنترل احساسات خود را

وجود خواهد داشت لحظات در زندگی خود را هنگامی که شما احساس می کنید بنابراین از نظر احساسی متهم شده است که شما قادر به کنترل چگونه شما عمل می کنند و تنها برای پایان دادن به حسرت این اقدامات بعد از آن. در واقع تمام زندگی خود را ممکن است خراب شود فقط به دلیل یک انفجار است که می تواند به راحتی اجتناب شده است. اگر شما چنین احساسی طبیعت در اینجا برخی از راههای شما می توانید نگه دارید احساسات خود را قبل از آن خیلی دیر است.

1. تنفس عمیق

هنگامی که شما از نظر احساسی متهم تنفس خود را می تواند تبدیل به سنگین و از کوره در رفته. دلیل این است که بدن خود را پله به یک “حالت مبارزه” قرار می دهد که شما در یک دفاعی درگیری گرا طرز فکر. به این ترتیب اولین چیزی که شما باید انجام دهید زمانی که شما متوجه بی ثباتی عاطفی است به یک استراحت از هر آنچه که شما انجام می دهند و تنفس عمیق برای چند دقیقه. تنفس عمیق است که توانایی برای آرام کردن ذهن و استراحت بدن اساسا آوردن آن را از “حالت مبارزه.” سعی کنید از این روش تنفس — جای یک دست بر روی قفسه سینه خود را و دیگر خود را در زیر قفسه صدری. استنشاق از طریق بینی خود را در حالی که شمارش به چهار و احساس شکم گسترش دهد. نگه داشتن نفس خود را برای حدود 2 ثانیه و سپس انتشار آن را به آرامی از طریق دهان خود را. این کار را بارها و بارها برای 6 یا 10 بار در دقیقه است. پس از برخی از زمان, شما باید در حالت ایده آل احساس کاملا آرام است.

(Image: Screenshot / YouTube)

تنفس عمیق است که توانایی برای آرام کردن ذهن خود و استراحت بدن خود را. (تصویر: Screenshot / YouTube)

2. جایگزین افکار منفی

“هر زمان که شما در حال مواجهه با یک احساس است که شما احساس می کنید و یا فکر می کنم چیزی بد زور آن را از ذهن خود و جایگزین کردن آن با اندیشه های مختلف. تصور کنید که ایده آل رزولوشن به مشکل شما بازی کردن فکر می کنم در مورد کسی که شما را خوشحال می کند و یا به یاد داشته باشید یک رویداد است که باعث می شود شما لبخند” با توجه به Huffpost. با انجام این کار ذهن خود را حرکت می کند به دور از افکار منفی برای خوشایند آنهایی که کمک به شما شامل هر گونه بالقوه فوران عاطفی. نگه داشتن در ذهن که این فقط یک راه حل موقت است. شما نیاز به پیدا کردن علل ریشه ای چرا شما احساس می کنید چنین افکار و سپس مقابله با آنها را به طور موثر.

3. فکر می کنم در مورد عواقب

هنگامی که ذهن خود را در چنگال احساسات قوی آن را از دست می دهد تمام معنا از عقلانیت. برای نگه داشتن چنین احساسات از آمدن به جلو فکر می کنم در مورد پیامدهای منفی اقدامات تحت نفوذ خود را و چگونه شما و یا عزیزان خود زندگی خواهد بود به شدت تحت تاثیر آن است. برای مثال شما ممکن است احساس خشم و رئیس خود را برای برخی از مسخره تقاضای آنها را. شما حتی ممکن است بخواهید به فشار یا مشت او. اما فکر می کنم در مورد نتیجه. هنگامی که شما حمله رئیس مهم نیست که چقدر صالح شما هستند به احتمال زیاد به از دست دادن همه به نفع میان بالاتر یو پی اس. شما ممکن است در نهایت بیکاری و خانواده خود را رنج می برند. در مقابل اگر شما به آرامی بر روی وضعیت شما, شما می توانید گزارش این موضوع به بالاتر یو پی اس که ممکن است همدردی خود را در وضعیت و مجازات رئیس برای هر گونه سوء رفتار.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

توقف و فکر می کنم در مورد عواقب ناشی از اقدام از احساسات منفی. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

4. فیزیکی خروجی

برخی از مردم تنها می تواند آرامش یک بار آنها را به برخی از اقدام فیزیکی که در مواجهه با احساسات غیرقابل کنترل. اگر شما به خودتان پیدا کنید در چنین شرایطی رفتن به ورزشگاه و بیرون ریختن تمام ناکامی خود را در یک کیسه مشت زدن تا شما اگزوز خودتان. اگر شما کار در یک شرکت است که در حال حاضر دارای یک فضای آموزش در خانه, سر وجود دارد بلافاصله. در حال حاضر اگر شما قادر به گرفتن برخی از زمان برای رفتن به ورزشگاه فقط پیدا کردن یک منزوی فضا و پانچ هوا چند بار و یا انجام برخی از فشار یو پی اس/یو پی اس. این می تواند به شما کمک کند آرام به حدی است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

این مواد غذایی خواب خوب-القاء

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>