این مواد غذایی خواب خوب-القاء

برخی از مواد غذایی که خورده در شب می تواند به شما کمک کند به راحتی سقوط در خواب. توصیه های زیر هستند به ویژه اگر خورده نیم ساعت قبل از خواب و آنها آرام به اندازه کافی برای همه استفاده کنید.

لیلی جوانه

لیلی جوانه های آرام کردن ذهن و پرورش ریه ها و قلب. آنها یک درمان خوب برای بی خوابی ناشی از ضعیف ریه ها تحریک احساسات و یا افسردگی است. به سادگی قرار دادن لیلی جوانه به آب و جوش به سوپ. شما می توانید آن را شیرین با اضافه کردن شکر سنگ و یا آن را خوش طعم برای رفتن با دنده. نوشیدن نیم تا یک کاسه پر.

بذر نیلوفر آبی

بذر نیلوفر آبی آرام ذهن و تغذیه طحال است. آن را خوب است برای بی خوابی ناشی از سوزش و تپش قلب و یا ضعیف هضم است. در همان راه به عنوان لیلی جوانه می توان آن را به عنوان شیرین و خوش طعم سوپ.

Drinking a small glass of hot milk before sleep can make you sleep tight. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

نوشیدن یک لیوان شیر گرم قبل از خواب می تواند شما را به خواب ، (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

شیر

شیر حاوی تریپتوفان کلسیم و لاکتوز است. سابق یک خواب طبیعی-القاکننده آن را به عنوان تثبیت و آرامش اعصاب. کلسیم بیش از حد آرام ذهن و لاکتوز کمک می کند تا جذب کلسیم. نوشیدن یک لیوان شیر گرم قبل از خواب می تواند شما را به خواب ،

شیرین و تلخ هسته زردآلو

شیرین و تلخ هسته زردآلو تسکین سرفه. آنها خوب برای بی خوابی ناشی از سرفه و یا آسم. قلب به شکل هسته زردآلو دارای یک طعم منحصر به فرد. تلخ نوع سمی است. آن نیاز به پردازش و تجويز دوز از چینی سنتی گیاه قبل از استفاده از. شیرین نوع خفیف تر در پزشکی, اثرات, اما مناسب تر به صورت مکرر ، به سادگی خرد کردن شیرین هسته زردآلو به پودر و آن را به یک نوشیدنی قبل از رفتن به خواب.

ستون فقرات تاریخ دانه

طب سنتی چینی پزشکان اغلب تجویز ستون فقرات تاریخ دانه برای بی خوابی ناشی از سوزش و تپش قلب و یا کم خونی. ستون فقرات تاریخ دانه خام خورده می شود و یا سرخ شده در ماهی تابه به صورت کاملا مقاصد مختلف. خام دانه برای درمان خواب آلودگی و فرآوری شده هستند به القاء خواب. تابه سرخ ستون فقرات تاریخ دانه تا آن را تبدیل معطر. سپس جوش به مدت 10 دقیقه و نوشیدن آن را مانند چای.

When the body lacks magnesium, anxiety can result, and sleep is affected. Bananas provide the needed element. (Image: via Pixabay/CC0 1.0 )

هنگامی که بدن فاقد منیزیم و اضطراب منجر می شود و خواب را تحت تاثیر قرار است. موز ارائه عنصر مورد نیاز. (تصویر: از طریق Pixabay/CC0 1.0 )

موز

موز سرشار از منیزیم و تریپتوفان. هنگامی که بدن فاقد منیزیم و اضطراب منجر می شود و خواب را تحت تاثیر قرار است. موز ارائه عنصر مورد نیاز. اما نمی توان آن را خورده بیش از حد اغلب به دلیل سرد غذای طبیعت است. در غیر این صورت می توانید آن را بر روی درد معده و نفخ و خواب را تحت تاثیر قرار به جای کمک به خواب به عنوان یک نتیجه.

ابریشم درخت albizia پوست

ابریشم درخت albizia پوست خوب است برای بی خوابی ناشی از عصبانیت یا افسردگی. را عصاره ابریشم درخت albizia پوست با جوش در حالی که تا طعم می آید و اختیاری داودی می توان به اضافه عصاره.

ترجمه شده توسط سی سی و ویرایش شده توسط Helen

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

6 راهنمایی برای خنک ماندن در آب و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>