این تبادل پازل: تیم هنوز مطمئن شوید که چه انتظار می رود در شروع

توسط جینی McCAULEY

سان فرانسیسکو (AP) — ماه پیش و قبل از رفتن به قرنطینه بازگشت به خانه در جمهوری دومینیکن, جانی کوتو در زمان غرور و افتخار در حال برداشت به صورت غول سان فرانسیسکو در روز افتتاحیه.

کوتو است که هنوز هم به انتظارنشسته بودند تا برای اولین بازی در روز پنج شنبه شب در ورزشگاه طفره زن زمانی که coronavirus-تاخیر در شروع فصل.

پس از آن گفتن ندارد که او را دریافت توپ بعدی. متحرک right-hander می داند که در یک آتیپیک سال تقریبا هر چیزی می تواند اتفاق می افتد — کوتاه چرخش افتتاحیه خلاق مخلوط.

“البته من باز به آن” کوتو گفت. “در این فصل خواهد بود و ما در حال آماده شدن برای آن است.”

حتی اگر مدیران و کوزه فکر می کنم آنها یک ایده خوب چگونه آماده, آنها, آن را احتمالا نمی خواهد روشن شود تا زمانی که زمین انداخته و با توجه به همه گیر قطع بهار آموزش در مارس راست در هنگام آغوش گرفتن ساخته شده است تا برای مسافت های طولانی.

“این تبادل در شروع این است برای رفتن به یک پازل است که هیچ یک از ما تا کنون با آن مواجه” Milwaukee Brewers مدیر کریگ Counsell گفت. “من نمی توانم به شما بگویم چه اتفاقی خواهد افتاد لزوما. من می دانم که ما در حال رفتن به نیاز همه دست به دست در عرشه و که رفتن به آن را به نگاه کمی متفاوت است. حتی فقط مفهوم تفکر وجود دارد پنج غذای و آنها این کار را انجام و سپس از بین برنده بوهای انجام این کار است.”

Counsell گرفته تخیلی رویکرد خود را با استفاده از تبادل هیات در گذشته است. این است که همه جدید.

“ما در حال انجام چیزی است که ما هرگز انجام می شود تا آنجا که در سه هفته سطح شیب دار به یک کوتاه فصل است. که به تنهایی به شما می گوید که ما باید برای انجام کارهای متفاوت است و ما نباید در همه چیز در نگاه سنتی راه” Counsell گفت. “اگر ما فکر می کنم ما در حال ساخت یک اشتباه است.”

اوکلند مدیر باب ملوین همچنان امیدوار گرفتن 65 رزین از شروع در اولین گردش مورد یک زمین باز یافته کمتر از حد معمول است.

“ما می بینیم بسیاری از استارت جاهای دیگر برش های کوتاه در اوایل,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای نگاه در تمام زوایای آن در این نقطه است.”

تیم هیچ اطمینان در مورد چگونه کشیده خود را شروع واقعا ممکن است با تنها چند هفته از آماده سازی پس از مدت اخراج. همین دلیل است که بسیاری از باشگاه ها خواهد بود به آزمایش با تبادل چرخش و اغل گاو یا حشم makeups.

“من تمرین زیادی در جمهوری دومینیکن من سخت کار می کرد و نگه داشت خودم در تبادل شکل” کوتو گفت. “من آماده هستم.”

مسکن ممکن است با اتکا به کار دیگر. در فشرده 60-بازی فصل وجود دارد الگوهای مختلف فکری در مورد نحوه چرخش ممکن است شکل, چگونه تبادل کارکنان می تواند ساخته شده است.

تیم مجاز 30-مرد فهرستی برای اولین بار دو هفته از معمول 25 و در حال بارگذاری تا با کوزه

“شما نیاز به بیشتر (کوزه) از آنها به شما اجازه می دهد در فهرست” Astros مدیر گرد و خاکی بیکر گفت.

ممکن است برخی از استارت اساسا افتتاحیه رفتن یک دور یا دو ؟ آن را از سوال و اکثر باشگاه ها متوجه آنها باید در تفکر خود را.

وقتی که می آید به کوتو و جف Samardzija در بالای سن فرانسیسکو چرخش مدیر گیب Kapler باید به حساب هر دو مواجه شده اند آسیب و چالش ها در فصل های اخیر.

“ما فقط می دانیم که آن را به نگاه مانند شما سنتی پنج مرد چرخش به شروع فصل” Kapler گفت.

متس مدیر کل برودی ون Wagenen متوجه می شود چگونه کلید اوایل نوبت خواهد بود در این سناریو منحصر به فرد.

“وجود دارد هیچ سوال که فصل کوتاه باعث می شود هر بازی که بسیار مهم تر” ون Wagenen گفت. “… ما ممکن است کوتاه تر شروع می شود از برخی کوزه در اوایل سال های و ما ممکن است دیدن اغل گاو یا حشم اسلحه تبادل در شرایطی زودتر از شاید آنها در غیر این صورت باید به عادت کرده اند اما ما در حال رفتن به استفاده از آن با این طرز فکر که هر از شمارش — و نه فقط هر زمین باز یافته.”

در تگزاس رنجرز تبادل مربی خولیو Rangel نمی کند و تصور می کنیم به شدت متفاوت نگاه و پیش بینی خود را استارت در حال آماده شدن برای پرتاب شش نوبت و 90 رزین هنگامی که بازی شروع می شود.

او رسید به او کوزه ممکن است در مورد تشدید خود را پرتاب برنامه ها به منظور شروع به ساخت تا قدرت بازوی خود را برای آنچه در آن نقطه انتظار می رود به بازگشت به تمرینات تیم در اوایل تا اواسط ماه ژوئن.

“این بچه ها آنها هرگز متوقف آنها همچنان به ساخت تا” Rangel گفت.

میلواکی right-hander کربین Burnes است که رقابت برای یک نقطه در چرخش به طور کامل در زمان استارت برای اولین بار. او قصد دارد به رویکرد خلاصه فصل بسیار شبیه سپتامبر حذفی فشار:

“ما تا به حال یک زن و شوهر از جلسات که در آن فقط نوع مانند” هی شما رو به صورت آماده برای هر چیزی در این سال,’,” او گفت:.

___

AP بیس بال نویسندگان استفان هاوکینز در دالاس و مایک فیتزپاتریک در نیویورک و AP ورزشی نویسنده استیو Megargee در میلواکی کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP MLB پوشش: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>