جمهوری خواهان چشم جارو سپر از coronavirus مسئولیت

توسط اندرو تیلور

مهر — یک طرح جدید از حمله داعش به جایزه کسب و کار مدارس و دانشگاه ها فراگیر معافیت از دعاوی ناشی از ناکافی coronavirus پادمان قرار دادن جمهوری خواهان و دموکرات ها در مواجهه به عنوان کنگره تشکیل مجدد هفته آینده برای مذاکره یکی دیگر از امداد رسانی بسته.

مسئولیت پیشنهاد پیش نویس توسط میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., و ارشد جمهوری خواه John Cornyn از تگزاس به وعده سپر کارفرمایان هنگامی که مشتریان و کارگران در معرض ابتلا به کروناویروس در حال حرکت دعاوی به دادگاه فدرال و محدود کردن مسئولیت قانونی برای اعمال “ناخالص غفلت یا سوء رفتار عمدی” با توجه به پیش نویس این طرح به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

هواداران می گویند این طرح محافظت از کسب و کار و دیگر کارفرمایان که رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل در ایمان خوب است. مخالفان استدلال می کنند آن را اجازه تخلف به مجازات. آن را به کنگره برای حل و فصل بحث, با نتیجه به احتمال زیاد برای تعیین چه قانونی مراجعه در دسترس است برای آمریکایی ها که قرارداد این ویروس.

“حتی اگر کسب و کار و بیمارستان ها به دنبال تمام دستورالعمل های مربوطه و عمل در ایمان خوب است, آنها می توانند تا پایان مبارزه بسیار طولانی و بسیار گران قیمت از طرح دعوی در دادگاه” Cornyn گفت. “آنها می تواند در نهایت برنده است که طرح دعوی در دادگاه, اما آنها همچنین می تواند در نهایت ورشکسته در این فرآیند است.

در دادگاه سهل انگاری فاحش مقدار به “بی پروا بی اعتنایی” برای ایمنی از دیگران است که یک استاندارد بالا برای دیدار با. عادی سهل انگاری در مقابل رخ می دهد هنگامی که یک صاحب کسب و کار موفق به گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای محافظت از مردم از COVID-19 تهدید. ایران با پیشنهاد استاندارد اعمال می شود عطف به ماسبق به زمانی که coronavirus شروع به گردش در ماه دسامبر خواهد بود و گسترش از طریق حداقل تا سال 2024.

مک کانل گفت: برای ماه که به نوعی از مسئولیت سپر خواهد بود در آینده COVID پاسخ, اندازه گفتن یک مخاطب در کنتاکی روز چهارشنبه که او نمی خواهد ارسال بعدی و پنجم coronavirus پاسخ لایحه به طبقه بدون آن.

مسئولیت سپر است فقط یکی از مسائل دشوار مقابله با قانونگذاران به عنوان آنها راه اندازی به مذاکرات بیش از دیگر coronavirus لایحه با رقابت اولویت است. دیگر عمده جنگ شامل اینکه آیا برای تمدید 600 $در هر هفته جایزه فدرال بیکاری چقدر کمک برای ارسال به دولت و دولت های محلی و اینکه آیا به افراط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مایل به امنیت اجتماعی مالیات حقوق و دستمزد.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا بصورتی پایدار و محکم در طرف مقابل مسئولیت طرح به جای فشار دادن به صورت اورژانس در محل کار و مقررات برای حفاظت از امدادگران اورژانس پرسنل پزشکی و سایر کارکنان مراقبت های بهداشتی در خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 در محل کار خود را.

این $3.5 تریلیون خانه دموکراتیک و اندازه گیری, گذشت دو ماه پیش نیاز به ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت یا OSHA به موضوع اضطراری و موقت محل کار COVID استانداردهای ایمنی برای کارفرمایان بلافاصله پس از تصویب این لایحه است. که nonstarter با ایران.

“آنها مقاومت کرده اند در گذشته هر OSHA استاندارد و کاملا ضروری است برای ما برای حفاظت از کارگران در همه زمان ها اما حتی قوی تر از یک در زمان coronavirus” پلوسی گفت: در روز پنج شنبه.

ملت را محاکمه وکلا به طور سنتی برگزار می شود نفوذ زیادی با دموکرات کنگره و در حالی که آنها جذب کرده اند برخی از شکست در طول سال نمی توان آنها را با تخفیف به عنوان یک لابی نیروی. در اوایل سال جاری به عنوان مثال جزئی مسئولیت موضوع مربوط صورت-ماسک شد بزرگ پشت صحنه مبارزه قبل از تولید کنندگان مانند 3M غالب شد.

جمهوری خواه پیشنهاد شد که توزیع شده تنها در خلاصه فرم ارائه می دهد طیف گسترده ای سپر نیاز به افزایش شفاعت استانداردهای سفت بار-از-اثبات استانداردهای دربندی خسارت در جوایز. کارفرمایان نیز محافظت از تحقیقات توسط سازمان های فدرال.

پلوسی و بالا سنا دموکرات چاک شومر از نیویورک نیست بسته شدن درب به طور کامل بر روی مک کانل تقاضا شده است. مسئولیت سپر اولویت نه فقط ایران با شرکت متحدان بلکه از کالج های محلی و مدارس.

“این یک مسئله حیاتی برای طیف گسترده ای از کارفرمایان از قرار زیرند که روشن به تولید دست عفونی به تولید کنندگان است که تبدیل عملیات خود را برای ساخت تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و هواکش به خط مقدم حرفه ای پزشکی درمان مبتلا گفت:” ایالات متحده در اتاق بازرگانی در نامه ای این هفته به بالا کاپیتول هیل رهبران.

طرفداران این مسئولیت سپر می دانم که آنها برای یک مبارزه بزرگ. با توجه مک کانل تعیین در این موضوع این احتمال وجود دارد برخی از نوع از مسئولیت سپر منتقل خواهد شد اما این را مطمئن می تواند به میزان قابل توجهی. پلوسی نیز ماهر در تجارت امتیازات در ایران اولویت های بودجه اضافی و مسئولیت موضوع را وعده به میان final موارد حل و فصل زمانی که مذاکرات به نتیجه رسیدن ماه آینده را به همراه مزایای بیکاری.

“من فکر می کنم جالب است که اولین پیشنهادی که جمهوری خواهان در حال ارائه چیزی است که آنها مذاکره با لابی محافظت می کند که شرکت های بزرگ گفت:” رهبر اقلیت چاک شومر D-n. y., در روز جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>