Pa. رستوران ها به مبارزه با عقب


 BigDogz Grill owner Michael Ziants removes the last chair from his bar in Johnstown to comply with Governor’s Wolf new COVID-19 restrictions for bars on Thursday. Todd Berkey | The Tribune-Democrat via AP

BigDogz کوره صاحب مایکل Ziants حذف آخرین صندلی از نوار خود را در جانزتاون مطابق با فرماندار Wolf جدید COVID-19 محدودیت برای میله در روز پنج شنبه.

تاد Berkey | تریبون دموکرات از طریق AP

<p>Matt Flinchbaugh, owner of Flinchy’s and HomeSlice at Walden, speaks during a rally against Gov. Wolf’s new COVID-19 restrictions in restaurants and bars on Friday outside of the Bonefish Grill in Lower Allen Township. near Harrisburg.</p> <p>Joe Hermitt | The Patriot-News via AP</p>

مت Flinchbaugh صاحب Flinchy و HomeSlice در والدن صحبت می کند در طول یک تظاهرات در برابر رژیم صهیونیستی است. Wolf جدید COVID-19 محدودیت در رستوران ها و کافه ها در روز جمعه در خارج از Bonefish کوره در پایین Allen Township. در نزدیکی هریسبورگ.

جو Hermitt | The Patriot-اخبار از طریق AP

HARRISBURG — به عنوان پنسیلوانیا نزدیک 100,000 تایید موارد coronavirus در جمعه رستوران و نوار صاحبان می گویند که آنها را به مبارزه علیه رژیم صهیونیستی است. تام گرگ سفارشات بیشتر به محدود کردن تعداد کاربران آنها مجاز به خدمت در یک زمان.

گرگ را این هفته به کاهش اشغال در کافه ها و رستوران ها از 50 درصد به 25 درصد خواهد درایو آنها را از کسب و کار و یا به بدهی صاحبان رستوران گفت: جمعه ادعا دولت فاقد اطلاعات برای هدف قرار دادن آنها را به عنوان دلیل سنبله در coronavirus موارد در برخی از بخش های دولت است.

در یک کنفرانس خبری در خارج از حومه Harrisburg, رستوران, رستوران داران گفت: آنها در حال آماده کردن کارکنان و مصرف و در عین حال یکی دیگر از ضربه با سختی هر گونه اطلاع قبل از فرماندار اعلام محدودیت های جدید چهارشنبه.

“در اینجا ما در حال رفتن به یک تعطیلات آخر هفته و او فقط قطره چکش در ایالات متحده گفت:” مت Flinchbaugh صاحب Flinchy رستوران و نوار فقط چند مایل از دولت کاپیتول.

با چالش های قانونی به گرگ فاجعه اورژانس قدرت پس از شکست صنعت مقامات دولتی و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره اذعان کرد که آنها باید به پیروزی در دادگاه افکار عمومی و قانونگذاران دموکرات برای پیوستن به جمهوریخواهان در به چالش کشیدن گرگ از طریق قانون.

جان Longstreet, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پنسیلوانیا رستوران و محل سکونت ارتباط گفت: وجود سلامت عمومی تفاوت بین 50% ظرفیت — سفارش به رستوران قبل از پنج شنبه — جدید 25 درصد ظرفیت به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

“وجود خواهد داشت هیچ آمار نشان می دهد که 25 درصد باعث می شود حس چون آنها نمی وجود داشته باشد” Longstreet گفت. “تنها تنها چیزی که وجود دارد این است که پوشش و اجتماعی فاصله کار می کند.”

Flinchbaugh اذعان کرد که “تخم مرغ های بد” وجود دارد اما در مورد سوال که چرا دولت نمی تواند هدف و آنها را تعطیل به جای در نظر گرفتن یک پتو رویکرد است که مجازات صنعت آن فروشندگان و کارگران است.

Flinchbaugh و دیگران نیز گفت: وزارت بهداشت فاقد آمار نشان می دهد که کافه ها و رستوران ها در پشت سنبله در موارد.

وزارت بهداشت و درمان گفت: “شواهد قوی” برای حمایت از دولت را سرکوب در کافه ها و رستوران ها. آژانس ذکر شده در قرارداد ردیابی داده ها از Allegheny County — فعلی کانون این بیماری همه گیر در پنسیلوانیا — که نشان داد که بسیاری از مواجهه صورت گرفت در کافه ها و رستوران ها که در آن الکل خدمت کرده بود و در جایی که پوشش و اجتماعی فاصله دستورالعمل نیست به دنبال داشت.

“این بخش نیز انجام تجزیه و تحلیل و مورد بررسی در شهرستانهای خارج از Allegheny که نشان کافه ها و رستوران ها به عنوان یک پیوند برای گسترش COVID-19” گفت: وزارت بهداشت سخنگوی Nate وردل.

صاحبان رستوران ها همچنین ادعا می کنند که coronavirus محدودیت ها و شیوه ها در رستوران ها و کافه ها در حال حاضر سخت تر از آنها در فروشگاه جعبه بزرگ قمار و کسب و کارهای دیگر.

ملیسا Bova از پنسیلوانیا رستوران و محل سکونت ارتباط گفت: این سازمان در حال هل دادن یک قانونی در دستور کار است که شامل کمک های مالی تا 50.000 دلار برای صاحبان رستوران مسئولیت حفاظت و رهایی از هزینه های نظارتی.

با استناد به حال شیوع در جنوب غربی پنسیلوانیا و بیماری های مدل سازی نشان می دهد که افزایش عفونت در جای دیگر گرگ دولت reimposed برخی از ایالت pandemic محدودیت های این هفته تعطیل کاباره ها بسته شدن میله مگر اینکه آنها نیز ارائه ناهار خوردن در وعده های غذایی و کاهش اشغال در کافه ها و رستوران ها.

هر دو پنسیلوانیا و Allegheny County گزارش افزایش موارد در روز جمعه. پنسیلوانیا گزارش بیش از 1000 جدید کروناویروس موارد جمعه آوردن ایالت مجموع به بیش از 99,400, 19 جدید مرگ برای یک ایالت تلفات و تقریبا 7000 بود.

Allegheny County گزارش 240 مردم بیشتر تست مثبت بین 29 ژوئن و جولای 16. با وجود سنبله شهرستان مقامات بهداشتی آرام محدودیت در داخل سالن ناهار خوری جمعه به آنها را در خط با دولت است.

Allegheny County Health Department تا به حال ممنوع داخل سالن ناهار خوری و مصرف الکل در کافه ها و رستوران ها در پاسخ به یک افزایش شدید در coronavirus موارد است. مدیر بهداشت, Dr. Debra بوگن تجدید نظر خود را سفارش سهشنبه اجازه می دهد تا داخل جدول اما گفت: کاربران باید ترک محیط داخلی و فضای باز صندلی مناطق 11 p. m.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات در پنسیلوانیا در روز جمعه:

طرفداران در غرفه

چندین حرفه ای و نیمه حرفه ای ها و کالج ورزشی تیم ارائه طرح به دولت و وزارت بهداشت به طرفداران در غرفه این سازمان در روز جمعه گفت.

گرگ دولت کاهش یافته است که نشان می دهد که سازمان های تیم ها یا کالج ها ارائه طرح و یا اینکه آیا آن را تایید کرده است هر گفت: آن را به این تیم نشان می دهد که اطلاعات.

اما دولت گفت که آن را همچنان به تضعیف تماشاگران و یا طرفداران از حضور در بازی برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

حرفه ای ها و کالج ورزشی باقی می ماند و موضوع را به پنسیلوانیا دولت دستور داد حد کمتر از 250 نفر در سایت برای بازی و شیوه های موثر به این معنی که Philadelphia Eagles, Pittsburgh Steelers و پن استیت فوتبال بازی نمی طرفداران در می ایستد.

با این حال وزارت بهداشت گفت: “تعدادی” از تیم تا به حال شده قصد دارد به آژانس تحت یک ارائه آن دستورات بهداشتی است که اجازه می دهد آنها را به تصویب رساند که بیش از حد.

Penn State دو و میدانی گفت: این کار با نهادهای حاکم در حالات “برای بازگشت احتمالی این سقوط سازگار با, فیزیکی, فاصله, ماسک پوشیدن و دیگر پیشگیرانه ایمنی مراحل است.”

“در حالی که ما در خوش بینانه آن است که خیلی زود به پروژه و هر گونه بالقوه سناریو نیاز به ملاقات محلی و ایالتی بهداشت عمومی راهنمایی مبتنی بر توسعه شرایط برای این ویروس در جامعه ما و در جای دیگر” آن را گفت.

یک Pittsburgh Steelers سخنگوی فقط گفت که این تیم در تماس با فرماندار ، فیلادلفیا ایگلز کاهش یافته است به نظر.

بیشتر ورزش دانشگاهی به تعویق افتاد

اطلس 10 کنفرانس به تعویق انداختن سقوط آن ورزش های نجومی که شامل فوتبال, عبور از کشور رشته هاکی و والیبال زنان.

در این کنفرانس اعلام کرد که روز شنبه آن را امتحان کنید به بازی این ورزش در ترم بهار و به یک توافق “نگاه کنید-در پنجره” در طول ماه سپتامبر به ارزیابی این که آیا آن را ممکن است برای انجام کوتاه, کنفرانس-تنها در فصل پاییز ،

پنسیلوانیا مدارس در این کنفرانس هوفسترا دانشگاه فرانک g. ضرب, La Salle University و دانشگاه.

پنسیلوانیا جامعه شام خاموش

پنسیلوانیا کسب و کار و نخبگان سیاسی و نخواهد بود سفر مرتبه به نیویورک به صورت سالانه خود را جمع آوری.

پنسیلوانیا جامعه لغو آن شام سالانه برنامه ریزی شده برای دسامبر. 5 دلیل coronavirus. آن را نیز نمی خواهد نام برنده مدال طلا در سال 2020 است.

در عوض گروه “تمرکز تلاش خود را در این سال در ستایش تلاش های فوق العاده پنسیلوانیا خط مقدم کارگران از سراسر کشورهای مشترک المنافع که مشغول به کار خستگی ناپذیر در شرایط دشوار به نگه داشتن خود را همکار ساکنان نیوکاسل امن” رئیس جمهور آن ادوارد شیهان جونیور گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>