Gerrit Cole & ثبت شده طرفداران tune up برای یانکی ها آغاز بکار

توسط رونالد BLUM

نیویورک (AP) — جمعیت سر و صدا بود ساختگی. Gerrit کول اخم واقعی بود.

جدید ace داد متوالی اجرا می شود خانه به مایک فورد و میگوئل Andújar در یک intrasquad بازی به عنوان پارچ و عمومی-آدرس سیستم ثبت جمعیت برای تلفن های موبایل کوک شده برای نیویورک یانکیز آغاز بکار.

کسانی که اجرا می شود در چهارمین زمین باز یافته بودند تنها کسانی کول مجاز بیش از 5 2/3 نوبت شب جمعه. او را زده هفت راه می رفت و هیچ یک ضربه خمیر پرتاب 87 رزین.

“پشت به پشت homers بودند نامطلوب از دیدگاه من,” او گفت:. “فقط از نوع رو به یک موقعیت وجود دارد که در آن من بود پاشش برخی از شکستن توپ و فقط نوع شد غيررقابتي. و من در برخی از fastball موقعیت که در آن من تا به حال برای به چالش کشیدن بچه ها. این نوع یک قابل پیش بینی تعداد و پس از آن نوسان خود را خاموش است.”

بعد بازکن از همه گیر-تاخیر در لیگ برتر فصل در سری جهانی قهرمان اتباع واشنگتن در روز پنج شنبه شب در یک رقابت برابر حداکثر Scherzer.

“خدای من آن را برای رفتن به سرگرم کننده” کول گفت. “این رفتن به جعلی صدای جمعیت و رفتن به 2020 coronavirus بیس بال.”

نیویورک شروع به آزمایش با مصنوعی سر و صدای جمعیت جمعه در استادیوم یانکی که در آن فقط یکی از 50,000 یا صندلی پر شده بود از آنچه که به نظر می رسد به یک کارمند از سطر پنجم پشت صفحه خانه. با یانکی ها prepping برای شروع فصل در خالی ballparks سطح پايين شروع کردم و بیشتر فراوان حتی به صورت معمول پرواز توپ.

“در اوایل روز من واقعا آن را دوست دارم” یانکیز مدیر Aaron Boone گفت. “این صدا مثل ما در تلاش بودند به لحن ما در رادیو AM و تلاش برای پیدا کردن ایستگاه و ما نمی تواند آن را پیدا کنید. احساس کردم کمی بهتر با آن در طول بازی. آن را احساس کمی طبیعی تر. بنابراین امیدوارم برخی از افزایش سرعت آن است.”

کول گرفت و تپه نورد سنگ’ “Gimme Shelter,” معمول warmup موسیقی برای 29 ساله right-hander. او فکر سر و صدای جمعیت بود یک کار در حال پیشرفت است.

“این همان درست است ؟ این نوع از تلفن های موبایل مشابه من حدس می زنم اگر شما در منطقه شما و شما و شما واقعا توجه,” او گفت:. “اما یانکی طرفداران صدا خیلی بهتر از این تولید صدا. فقط کلی انرژی از مردم در پارک وجود ندارد. اما وجود دارد احتمالا یک یا دو لحظه از آن فقط از نوع طبیعی بودن من حدس می زنم از یک حد خاص.”

او نیز برای رسیدن به این بیماری همه گیر حکومت که برای هر یک پارچ به خود گرفتن مواد به جای به اشتراک گذاشتن

“کار کردن کمی از کلوفون کیسه وضعیت,” او گفت:, گفته است که اگر یک عضو هیات مسئول است و پس از آن “من باید آن را بیرون آورد و آن را در نوع خود از هر زمین باز یافته چرا که در یک نقطه ما تا به حال مانند سه یا چهار وجود دارد و کسی را برای رفتن به سفر بیش از آن.”

امضا به میلیارد و 324 میلیون و نه سال قرارداد بزرگترین قرارداد برای یک پارچ او گره خورده است برای بالاترین حقوق و دستمزد در این فصل با فرشتگان در لس آنجلس ستاره مایک ماهی قزل آلا در $36 میلیون.

لیگ اصلی بیس بال را پیشنهاد اولیه برای شروع این بیماری همه گیر تاخیر نجومی را قطع کول تضمین پرداخت به $5.58 میلیون اما با فروپاشی کار مذاکرات او دریافت $13,333,333 در سرشکن پرداخت اگر تمام 60 بازی هستند.

“من فکر می کنم زمان آن نوع از مذاکرات نشت کردن به آنها را ترک یک طعم و مزه بد نه تنها در طرفداران ولی در هر دو طرف خط,” او گفت:. “من قطعا نمی توانید آن را به عنوان نوع خاص بودن. ما فکر می کنم به عنوان یک گروه ما فکر می کنم به عنوان یک واحد و ما فقط سعی کنید به بهترین تصمیم برای یکپارچگی بازی و چگونه ما در مورد آن است. و بنابراین مصرف آن را شخصا ، این مایه تاسف است پس از آن ،

تیم ملی جزئیات

فورد کشیده بشه به سمت راست میدان اغل گاو یا حشم و Andújar به دنبال با یک مخالف-میدان شات تقریبا به همان نقطه.

کول تن به تن از دوم-و-سوم یک مشکل در پنجم. اندوجر همچنین homered در کول اول intrasquad در جولای 7.

LEMAHIEU

دوم baseman DJ LeMahieu بازگشت به تمرینات پس از از دست رفته نزدیک به دو هفته با COVID-19. LeMahieu در زمان grounders در پایه دوم شد و به ضربه در داخل خانه. بون گفت: تیم نقشه برداری بعد از چهار-پنج روز بود و او مطمئن بود LeMahieu آماده خواهد شد برای درب بازکن.

فریزر را, ماسک

Outfielder Clint Frazier گفت: در تصمیم گیری خود را به پوشیدن ماسک در حالی که بازی. “من یک مقدار زیادی از بازخورد مثبت است. من یک مقدار زیادی از بازخورد منفی و همچنین فقط از پوشیدن ماسک. بسیاری از مردم نظرات خود,” او گفت:. “من به نام یک گوسفند توسط برخی از افراد, اما آن را همه خوب است. بدیهی است که هر کس حق نظر خود را. اما با این وضعیت که ما در آن هستیم با توجه به شکننده این این ویروس است که برای برخی از مردم من واقعا بیش از حد نگران بازخورد منفی به دلیل حرکت رو به جلو من فکر می کنم آن را درست برای محافظت از خودم دورم و هر کس دیگری است که هر کس می رود به خانه.”

منتشر شد

Right-hander آدم وارن است که دوره نقاهت بعد از تامی جان عمل جراحی منتشر شد از خود جزئی لیگ قرارداد. وارن نخواهد بود آماده به زمین در سطح لیگ تا سال آینده و یانکی ها می تواند دوباره او را ثبت نام.

بعدی

بون گفت که او نمی خواهد چند به طور منظم به سیتی زمینه در روز شنبه به صورت متس برای اولین بار از سه نمایشگاه. این متس در استادیوم یانکی در روز یکشنبه و شیکاگو و مدیر سابق جو Girardi در برانکس در روز یکشنبه.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>