چین به شکایت منتقد برای افشای جنایات علیه Uyghurs

پکن ظاهرا فکر پیگرد چین متخصص Adrian Zenz برای گزارش اخیر که به ارمغان می آورد به نور کمونیست رژیم عقیم سازی اجباری, کمپین با هدف قرار دادن زنان اویغور. در مصاحبه با رادیو آزاد آسیا Zenz اشاره می کند که تهدید به طرح دعوی در دادگاه روشن است تلاش برای جلوگیری از او را از افشای شنیع فعالیت های حزب کمونیست چین.

تحت پیگرد Zenz

پس از Zenz مقاله شد گسترده در اینترنت آن را تولید فوق العاده ای منفی پوشش در برابر دولت چین. برخی از آنها حتی پیشنهاد لغو چین حقوق برای میزبانی المپیک زمستانی 2022. این واقعیت است که پکن است که با زور و اجبار پاستوریزه ای در تلاش برای کاهش اویغور جمعیت ساخته شده است که دولت چین نگاه هیولا در میان آن چیزی که است که پکن به طور فعال در تلاش برای جلوگیری از پس از COVID-19 شیوع.

Zenz نیست به خصوص در مورد طرح دعوی در دادگاه است و معتقد است که آن را در واقع ممکن است کمک اویغور علت آوردن گرفتاری خود را به توجه مخاطبان گسترده تر. او معتقد است که طرح دعوی در دادگاه است که با هدف استفاده در جداسازی او از هواداران خود. “بی اعتبار آنها در حال حاضر تلاش ناموفق پس از این من فکر می کنم بیشتر از تلاش در ارعاب. آن را ممکن است برای ارعاب من اما شاید آن را حتی بیشتر طراحی شده برای ارعاب دیگران—ارعاب دیگران از درگیر بودن با من و یا همکاری. من فکر می کنم این می تواند یک استراتژی برای منزوی کردن من” Zenz گفت: به Radio Free Asia.

اجتناب از محصولات چینی می تواند کمک های اولیه در برخورد با رژیم کمونیستی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

امکان طرح دعوی در دادگاه در برابر Zenz برای اولین بار گزارش شده توسط دولت چین حمایت خروجی رسانه های جهانی بارکه همچنین حمله او به “دروغ پراکنی.” در گذشته جهانی بار تلاش برای بی اعتبار ساختن Zenz به عنوان یک مخفی CIA. Zenz احساس می کند که از هیچ یک از این اتهامات را موفق به ساخت او را متوقف انتقاد دولت چین در پکن است که تحت فشار بسیار زیاد است و بنابراین تصمیم به سعی کنید از ابزارهای قانونی از کنترل او است. هر چند او در ابتدا تعجب است که چین با توجه به طرح دعوی در دادگاه Zenz به زودی متوجه شد که پکن شده است تحت فشار قرار دادند برای انجام این کار از آنجا که آنها در حال از دست دادن جنگ تبلیغاتی بیش از سین کیانگ Uyghurs.

Zenz همچنین معتقد است که تنها راه برای ایجاد پکن توقف بهره برداری از Uyghurs برای بیگاری است اگر چین شروع به رنج می برند زیان های اقتصادی. هنگامی که شرکت ها شروع به تغییر عملیات دور از چین و بین المللی که مصرف کنندگان شروع میداد تا محصولات از چین این کشور در نهایت از لحاظ اقتصادی. این می تواند به توانمند سازی شهروندان چینی برای ایستادن در برابر دولت است. حزب کمونیست چین را پیدا خواهد کرد آن را بسیار دشوار است برای مدیریت یک قیام مردم تغذیه با از دست دادن شغل و عدم آزادی است.

اعلام سیاستمداران ایالات متحده

به تازگی ایالات متحده تحریم هایی را علیه چند مقامات چینی برای دخالت خود را در سوء استفاده از Uyghurs. این تحریم ها شامل ممنوعیت خود را ویزاها و انجماد دارایی برگزار شد در ایالات متحده در اقدامی تلافی جویانه دولت چین اعلام کرده است تحریم ها بر سیاستمداران آمریکایی از جمله تد کروز و مارکو روبیو. اما آن اعلام نشده چه تحریم ها را به دنبال دارد. یک سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying خواسته است که آمریکا برداشت آن “تصمیم اشتباه است.”

چین قرار داده است تحریم های آمریکا سیاستمدار تد کروز. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

هر چند چین بداند این حرکت به عنوان تلافی جویانه وجود دارد به وضوح بزرگ اخلاقی تفاوت بین این تحریم ها از این دو کشور. در حالی که تحریم های ایالات متحده را هدف قرار داده و در افرادی که در نقض حقوق بشر چین در تحریم ها علیه افرادی که درگیر در هر گونه نقض حقوق بشر. تنها دلیل تد کروز و مارکو روبیو در حال تحریم است که آنها صحبت می کرد تا در برابر چینی رژیم کمونیستی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

به همین دلیل است که هنگ کنگ دولت تا ترس از خالی کاغذ ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>