آتش سوزی پرس و جو راه اندازی شد برای کلیسای جامع آتش سوزی در نانت

توسط LAETITIA NOTARIANNI و توماس ADAMSON

نانت فرانسه (AP) — مقامات امنیتی فرانسه راه اندازی یک آتش سوزی استعلام شنبه پس از آتش سوزی در کلیسای جامع گوتیک غربی شهر نانت بسیار مخربی پنجره های شیشه ای رنگی و ارسال دود سیاه خارج می گردند از بين برج های آن.

ساکنان و گردشگران تماشا مبهوت و کارکنان اورژانس محاصره این منطقه در اطراف کلیسای سنت پیتر و سنت پل کلیسای جامع در مرکز تاریخی این شهر بر روی رودخانه Loire.

یک سالن شهر گفت: این آتش سوزی صبح روز شنبه در داخل کلیسای جامع و علت نامشخص است. رسمی مجاز نیست به صورت عمومی نام برد. بدون آسیب گزارش شده است.

محلی آتش نشانی و خدمات گفت: سقف است و نه تحت تاثیر آتش و شد”تحت کنترل است.”

آنها کنار خار مقایسه با کلیسای جامع نوتردام در پاریس که منجر سقف و منار مخروطی سوخته را در ماه آوریل 2019. به نانت آتش برای بسیاری از به عقب خواهد آورد خاطرات آن ویرانگر فروغ که تهدید به سرنگونی قرون وسطی بنای تاریخی است.

“پس از برگشتن-کدبانو در Saint-Pierre-et-Saint-Paul, کلیسای جامع, در قلب نانت در شعله های آتش. برای حمایت از ما آتش را که تمام خطرات را به صرفه جویی در این گوتیک جواهر شهر” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در توییتر نوشت.

شنبه آتش را شکست اصلی پنجره های شیشه ای رنگی بین این دو برج از قرن 15 کلیسای جامع آن نیز دچار آتش سوزی جدی در سال 1972 است.

“این بخشی از تاریخ ما بخشی از میراث ما” نانت شهردار یوهانا رولان به خبرنگاران گفت:. “همه ما باید این تصاویر در ذهن این داستان در دل ما اما در این مرحله این وضعیت به نظر نمی رسد که قابل مقایسه با سال 1972 است.”

نخست وزیر فرانسه ژان کستکس و فرانسه وزیر کشور جرالد Darmanin را در میان مقامات که به نانت بعد از ظهر شنبه در واکنش به فروغ.

____

Adamson گزارش از پاریس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>