6 راهنمایی برای خنک ماندن در آب و

آب همیشه باعث می شود که دمای داخلی به سرعت در حال افزایش است و بسیاری از مردم که نمی توانند تحمل گرما شروع به نوبه خود به تهویه هوا. اما اگر شما عمل تهویه هوا برای مدت زمان طولانی صورتحساب برق خود را افزایش می یابد و آن را سازگار با محیط زیست. وجود دارد هر گونه صرفه جویی در پول کلاهبرداری برای ایجاد یک اثر خنک کننده بدون روشن کردن تهویه هوا ؟ در ژاپن, وب سایت matome.naver.jp سهام شش نکته در خنک کننده.

1. استفاده از یک بسته یخ

مصرف یک بسته یخ از یخچال و قرار دادن آن در زیر بغل و گردن که در آن برخی از بزرگ شریان های جریان در سراسر بدن خواهد شد و اثر خنک کننده در خون شما. پس از سرد جریان خون به تمام بدن آن را به طور طبیعی کاهش دمای بدن شما.

2. خوردن غذاهای آبکی

غذاهای با محتوای آب بالا مانند هندوانه باید یک گلو-تسکین دهنده و مدر اثر بعد از خوردن غذا است که می تواند به طور موثر حذف گرما از بدن و پایین آوردن درجه حرارت بدن شما.

Watermelon is a cooling summertime food but it is also a traditional Chinese medicine used to reduce body heat. (Image: pixabay / CC0 1.0) (Image: pixabay / CC0 1.0)

هندوانه خنک کننده در فصل تابستان مواد غذایی به عنوان آن را کاهش حرارت بدن. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

3. خیس خوردن در آب سرد

پس از یک روز پر مشغله شما ممکن است آغشته به عرق. سعی کنید خیساندن پاها را در آب سرد بعد از گرفتن یک دوش. آب سرد می تواند به طور موقت افزایش میزان خون در سطح پوست باعث کوچک, عرق کردن اما همچنین دستیابی به اثر خنک کننده.

4. پاشیدن آب بر روی زمین

من باور دارم که بسیاری از مردم را دیده بارانی کامیون پاشش در امتداد جاده در تابستان گرم است. هنگامی که باد در زمین مرطوب, آب تبخیر شود و حمل دور از گرما. برای زمان بندی آب آبپاش صبح و شب بهترین هستند.

5. قرار دادن یخ آب در مقابل یک فن الکتریکی

به عنوان آب می تواند جذب اطراف گرما این روش مفید برای خنک کننده و در همان زمان درجه باد روی آب یخ تبدیل خواهد شد ؛

Put ice water in front of the electric fan. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

قرار دادن یخ آب در مقابل فن الکتریکی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

6. قرار دادن یک فن توسط پنجره

حرکت فن به پنجره را در هوای تازه و تخلیه داخل سالن هوای گرم از اتاق و بعد از رسیدن به یک اثر خنک کننده.

این روش هنوز هم ممکن است نه دستیابی به همان اثر خنک کننده تهویه مطبوع. اما آنها ساده و عملی کارآمد و سازگار با محیط زیست و کاهش درجه حرارت داخل سالن به توان قابل تحمل بنابراین ارزش تلاش هستند.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

یک دهه طولانی وعده داده است به ارزش بیش از یک هزار اونس نقره

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>