به همین دلیل است که هنگ کنگ دولت تا ترس از خالی کاغذ ؟

پس از اجرای جدید امنیت ملی قانون تصویب شده توسط پکن در هنگ کنگ مردم هنوز هم اصرار بر مبارزه برای حقوق خود. در جولای 6, شهروندان راه اندازی یک تظاهرات سکوت در APM مرکز خرید در Kwun تانگ.

در طول این دوره شورش افسران وارد بازار و ره متعدد شهروندان دستگیری پنج مرد و هفت زن. بعد از اینکه منتشر شد و در همان روز از دست Lu خواسته هنگ کنگ دولت چرا از آن بود که حتی ترس از ازدواج-تکه کاغذ سفید?

او خواست هنگ کنگ دولت به نوبه خود بازگشت. او پرسید: هنگ کنگ دولت به مقامات پکن: هنگ کنگ شهروندان نیست شرکت در هنگ کنگ استقلال اما فقط امیدوار پکن را به وعده خود “باقی مانده 50 سال بدون تغییر” و به هنگ کنگ دموکراسی و آزادی و حکومت قانون است.

 On July 6th, the netizens launched a silent protest at the APM shopping mall in Kwun Tong. (Image: YouTube/Screenshot)

معترضان در APM مرکز خرید در Kwun تانگ. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

خانم لو گفت که او تحت درمان قرار گرفت مودبانه توسط پلیس در حالی که آنها بازداشت او در ایستگاه اما پلیس مصادره او عرق حوله با پرچم آمریکا را در کیسه خود را. او پرسید: هنگ کنگ دولت به همین دلیل آن را ترس از یک ورق کاغذ خالی?

در طول تظاهرات سکوت بسیاری از برگزار کردن یک تکه کاغذ سفید یک بار در نزدیکی پلیس خط دفاعی برای تست مقامات. سپس پلیس خواسته او را به پشت خط دفاع برای بررسی که در طی آن او مطرح و تکرار شده است که او به کل فرد به هنگ کنگ دولت است. قبل از بازداشت او ریخت و از محتویات کیسه های خود را بر روی زمین.

خانم لو رفت خارج از ایستگاه پلیس برگزاری یک کاغذ سفید در مورد 7 بعد از ظهر همان روز.

پلیس به اتهام دست Lu با دو فقره از “غیر قانونی مجمع” و “مانع کسب و کار رسمی.” او اظهار داشت که این مورد هنوز در دست بررسی و آن را مناسب برای افشای جزئیات. اما او گفت که او “معتقد به حاکمیت قانون در هنگ کنگ, هنگ کنگ پلیس و SAR (منطقه ویژه اداری) دولتی و او را با تحقیقات همکاری کنند.”

On July 6th, in the silent protest, Miss Lu held up a white piece of paper one time near the police line of defense to test the authorities. (Image: YouTube/Screenshot)

در طول تظاهرات سکوت بسیاری از برگزار کردن یک تکه کاغذ سفید یک بار در نزدیکی پلیس خط دفاعی برای تست مقامات. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

در مورد این ایده از بازداشت او گفت که هیچ چیز خاصی در مورد آن. دستگیر شد او قصد اصلی او نکرد و اختصاص او در اعتراض به هنگ کنگ.

خانم لو اظهار داشت که او متولد و بزرگ شده در هنگ کنگ و پدر و مادر او نیز متولد شده در هنگ کنگ. او و شوهرش شده اند انجام کسب و کار در سرزمین اصلی برای بیش از یک دهه و گفت که او “را دوست دارد بیشتر چین و پشتیبانی از توسعه سرزمین اصلی است که هنگ کنگ برای استقلال است.”

او معتقد است که هنگ کنگ دولت است صمیمانه در پاسخ به این پنج کلید خواسته شده است و اشتباه در عمل در این راه. “تمام جهان است خیره در هنگ کنگ و حتی رد هنگ کنگ دولت است.” او سوال که آیا هنگ کنگ دولت حفر شد خود قبر.

خانم لو امیدوار است که هنگ کنگ رای دهندگان را به طور فعال رای در شورای قانونگذاری انتخابات در ماه سپتامبر. او گفت که اگر انجام هنگ کنگ هنوز هم ممکن است یک شعاع از نور است.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چینی مدافع حقوق بشر در معرض دولت-حمایت شکنجه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>