WB شورا رد شهروند پلیس بررسی هیئت مدیره فرمان


 The Wilkes-Barre Police Department headquarters is seen recently. Times Leader file photo

این Wilkes-Barre اداره پلیس مرکزی است که به تازگی دیده می شود.

بار رهبر فایل عکس

مقالات مرتبط

WILKES-BARRE — شهروند پلیس بررسی هیئت مدیره پیشنهاد شده توسط شهر councilwoman بث گیلبرت مک براید تا به حال برخی از حمایت عمومی از همکاران او که رای آن را 3-2 پنج شنبه شب.

فرمان که ایجاد مدیره دوباره ظاهر خواهد شد به عنوان مک براید گفت: مبارزه با او را به نمایندگی از مردم نبود ،

“تا آنجا که هیئت مدیره بررسی می رود این یک معامله انجام می شود. خودم و اعضای عمومی در حال رفتن به ادامه حرکت رو به جلو با آن و ثابت کند که با این حال ما می توانیم” مک براید گفت.

فرمان را ایجاد کنید نه فرد مدیره منصوب شده توسط یک کمیته تشکیل شده توسط NEPA رنگین کمان داد به نمایندگی از جامعه تجاوز در منطقه و NAACP Wilkes-Barre شعبه # 2306 به بررسی اتهام سوء رفتار پلیس و توصیه به شهردار و رئیس پلیس چه اقداماتی را.

هیئت مدیره بود تا در برابر Wilkes-Barre کمیته مشورتی ایجاد شده توسط شهردار جورج براون بود که در دستور کار شورای ترکیب کار جلسه و جلسه عمومی دوشنبه. شهردار گفت که او نیاز شورا تصویب کمیته ساخته شده از او رئیس پلیس و هفت نفر منصوب قهوه ای است.

رئیس شورای لایحه بارت و councilmen مایک Belusko و جان مارکونی حمایت کمیته شهردار بیش از هیئت مدیره و افزود: به اندازه کافی وجود دارد راههای در حال حاضر در محل برای عموم و وزارت برای رسیدگی به شکایت علیه پلیس شهر افسران.

تنها شورای نایب رئیس تونی بروکس رای دادند با مک براید در حمایت از فرمان.

NAACP پشتیبانی از فرمان

آن را نیز تا به حال حمایت از Wilkes-شعبه انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی. شعبه جمهور ران Felton ارسال یک پیام که خوانده شد در شروع جلسه بود که به روی عموم بسته شده به دلیل محدودیت های جدید اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی است. تام گرگ به سرعت گسترش رمان coronavirus به عنوان تعدادی از موارد افزایش یافته و در بخش های خاصی از دولت است.

Felton اشاره کرد گرگ امضا و به قانون دو لایحه در دولت اصلاحات در حالی که انفجار شهر دولت برای عقب بر روی این موضوع است.

“در حال حاضر اجازه دهید من می گویند این در مورد رهبری شهر Wilkes-Barre که عمدتا دموکراتیک است. خود را محافظه کار به رهبری که برگزاری این شهرستان از پتانسیل واقعی آن,” Felton گفت.

برت: سردرگمی در مورد پانل

بارت سابق شهرستان رئیس پلیس خارج شد مقابل دیگر اعضای شورا در توضیح مخالفت خود را به هیئت مدیره.

به نظر می رسد برخی از سردرگمی در هدف و عملکرد هیئت مدیره و کمیته بارت گفت.

کمیته مشورتی فراهم می کند ورودی به پلیس در طیف گسترده ای از مسائل است. اولین چیزی که به ذهن می آید برای او هنگامی که صحبت از هیئت مدیره بررسی می آید این است که نظم و انضباط برت گفت.

“پلیس کمیته مشورتی نه یک هیئت مدیره است نه در نظم و انضباط در هر se. آن ها به دنبال راه هایی برای بهبود این بخش و بهبود روابط اجتماعی و جلوگیری از چیزها را از اتفاق می افتد شده است که اتفاق می افتد در سراسر کشور” بارت گفت: در اشاره به مرگ و میر غیر مسلح سیاه مردم در دست افسر پلیس سفید.

بارت بود که به تازگی منصوب شده توسط فرماندار به افسران پلیس شهری’ آموزش و پرورش کمیسیون آموزش است که حفظ اطلاعات جدایی از افسر پلیس افزود که دولت فدرال و دولت باید سرب بر اصلاحات.

“من فکر می کنم که آن را نیاز به پایین آمدن از آن سطح” بارت گفت.

Belusko شورای گفت که او در ملاقات با رئیس پلیس جوزف Coffay و مطلع شد در مورد سیاست های موجود در محل برای ساکنان به گزارش شکایات در مورد افسران.

“ما که در محل. ما باید پلیس و کمیته مشورتی. ما نیاز ندارد و راه دیگری برای رفتن از افسران پلیس که احساس من این است که حمله به آنها” Belusko گفت.

مک براید پاسخ داد که اگر چه که بوده است یک حادثه مانند جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس او نمی رد کردن چیزی که اتفاق می افتد در اینجا.

“هیچ کس مرده است و در عین حال در Wilkes-Barre, اما من فکر می کنم اگر ما در ادامه این مسیر است که ما قصد داریم آن را بسیار ممکن است” مک براید گفت.

PBA موقعیت

این Wilkes-Barre پلیس خیرخواه انجمن اتحادیه به نمایندگی از افسران در این بخش تغییر نکرده بود و موقعیت خود را که آن را به حال نگرانی در مورد زبان در فرمان.

در یک ایمیل PBA رئیس جمهور جیمز Conmy گفت: “Wilkes-Barre پلیس خیرخواه انجمن غرفه ما زودتر اظهارات که سازمان ما مایل به بحث در مورد هر گونه ابتکار طراحی شده برای بهبود رابطه ما و ایستاده با جامعه. برای مثال ما در حال پشت سر کسب درآمدی برای اعضای ما به منظور افزایش شفافیت. ما نیز سعی خواهد کرد برای کار با مشاوره هیئت مدیره و یا هر گروه دیگری که می خواهد به افزایش گروه ما را در گفت و گو با جامعه و تقویت روابط مثبت برای به انجام رساندن اهداف مشترک.”

رسیدن به جری Lynott در 570-991-6120 و یا در توییتر @TLJerryLynott.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>