Wang Hui, یک متخصص در نقاشی های مناظر چین

Wang Hui (1632 به 1717) یک هنرمند چینی است که به خوبی شناخته شده برای خود نقاشی های چشم انداز. با الهام از آثار استادان گذشته هوی توسعه روش ها و تکنیک های که رفت به نیروی تازه دادن به سنت نقاشی چینی.

نقاش

هوی متولد شد و در سوژو. حق را از سن جوان او به رسمیت شناخته شده به عنوان یک نابغه بود. در سن 15 هوی آمد در تماس با وانگ Shimin, یک هنرمند مشهور. تحت تاثیر جوانی را درخشندگی Shimin دستور Hui برای کپی کردن همه معروف باستان آثار هنری در خانواده خود ویلا. هوی پیروی و صرف چند سال آینده به عنوان مهمان و نگهدارنده از Shimin. با تشکر از Shimin نفوذ هوی بود در معرض تعداد زیادی از مجموعه های خصوصی است که شامل برخی از بهترین آثار هنری از چین است. بسیاری از این جمع به پایان رسید تا تبدیل شدن به Hui کاربران.

در بسیاری از 1660s هوی متمرکز بر تسلط بر اصطلاحات خوشنویسی از یوان دوره کارشناسی ارشد. اواخر 1660s خود تمرکز منتقل سمت توصیفی اصطلاحات آهنگ سلسله هنرمندان. هوی بود شدیدا تحت تاثیر مینگ دوران نقاش دونگ Qichang ایده که درگیر تبدیل به مناظر خوشنویسی انتزاعی. این همه وقت هوی بود به دنبال یک راه برای ترکیب تکنیک ها و مفاهیم از اساتید از اعصار گذشته است. در طول 1670s او شروع به تحقق این رویا هنری سنتز.

هوی شروع به تفسیر مجدد سنت قوی عمودی کوه نقاشی. در رنگ های کوه Taihang (1669) عمودی کوه ها به تصویر کشیده شده در یک افقی فرمت در کتیبه ها. راه هوی دارای رنگ thrusting کوه اشکال قوی و پویا brushwork موفق در انتقال ایده از طبیعت نیروهای تکتونیکی. در طول 1680s هوی اختصاص داده شده به ایجاد حتی دیگر handscrolls به تصویر می کشد نقاشی از موقعیتهای مختلف است. به جای صرفا با تکیه بر خوشنویسی سبک هوی نقاشی شروع از جمله پیچیده عناصر معماری به عنوان به خوبی. در 1684 هوی ایجاد 60 فوت handscroll بود که تقریبا دو بار به عنوان طولانی به عنوان قبلی خود کار می کند.

در سال 1691 هوی دعوت شد به رنگ یک سند تصویری از یکی از سفرهای انجام شده توسط امپراتور Kangxi. او در نهایت ایجاد 12 گسترده handscrolls با هر یک از آنها اندازه گیری 40 تا 80 متر طول. کنار هم قرار دادن تمام 12 کتیبه به حال به طول 740 ، کار به پایان رسید بر روی ابریشم با کمک دستیاران متعدد و شامل تصاویر از مناظر معماری و تقریبا 30,000 آمار و ارقام. این کار در زمان 7 سال به پایان برساند. پس از این کار به پایان رسید هوی نقل مکان کرد و دور از دادگاه و با تمرکز بر زندگی خصوصی خود را.

ایجاد نسخه

Wang Hui شد همچنین یک متخصص در ایجاد نسخه های قبل از آن آثار. “این ایده از کپی کردن و یادگیری از قبلی کارشناسی ارشد است بیشتر آشنا در غرب سنت نقاشی. وانگ ظاهرا می شود به عنوان به عنوان دانشگاهی و مشتق شده از سوی برخی از منتقدان اما او رسیده چنین سطح بالایی از پالایش در خود سنتز از کسانی که تحت تاثیر قرار است که او بسیار مورد توجه در چشم دیگران” با توجه به خطوط و رنگ.

هوی تخصص در ایجاد نسخه های استراحت در توانایی های خود را به تقلید از انواع سبک های نقاشی. به عنوان مثل هوی راه اندازی شد و با جمع تمام طول زندگی خود را برای ایجاد نسخه های باستان شاهکارهای. بسیاری از نسخه های خرس هوی امضا. اما وانگ هرگز تکثیر باستانی کار می کند دقیقا به عنوان آنها بودند. او به ارمغان آورد زندگی جدید به نقاشی از طریق سبک خود را از brushwork به همین دلیل است که بسیاری از مردم ارزش خود را از نسخه تا حد زیادی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

پیچیده انواع چینی مجسمه سازی سبک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>