ما ساخت و ساز خانه جهش 17.3 درصد در ماه ژوئن

توسط مت OTT

SILVER SPRING, Md. (AP) — ساخت خانه های ایالات متحده شروع به پریدن کرد به 17.3 درصد در ماه ژوئن به عنوان برخی از کشورهای بازگشایی شد ولی سرعت هنوز نشدم سال گذشته پس از این بهار عظیم رکود در فعالیت های ساختمان با توجه به شیوع کروناویروس.

وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گزارش داد که خانه های جدید آغاز شد در این کشور بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه 1,186,000 در ماه ژوئن پس از بهبود متوسط در ماه مه به دنبال شیب کاهش در ماه آوریل و مه. حتی پس از دومین ماه متوالی از افزایش فعالیت های ساخت و ساز باقی مانده 4 درصد کمتر از سال گذشته سرعت.

برنامه های کاربردی برای مجوز ساخت نشانه خوبی از آینده فعالیت رز 2.1% به 1.24 میلیون واحد است.

صفحه اصلی سازندگان بوده و امیدوار است که مسکن را بهبود می یابند به عنوان کشور بازگشایی, موجب با پایین ترین نرخ وام مسکن در 50 سال است. با این حال مشخص نیست که آیا دوباره بجای اول برگشتن است پایدار به عنوان عفونت باید مشخصی به خصوص در جنوب که در آن کسب و کار باید بازگشایی شد و مردم شده اند به طور فزاینده جسارت در خارج از خانه های خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>