آخرین: Northern Colorado تعلیق ورزش تمرینات

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

دانشگاه کلرادو شمالی به حالت تعلیق ورزشی تمرین فعالیت های پس از موجی از موارد مثبت COVID-19 از جمله در میان بازیکنان فوتبال که توصیه شده است به قرنطینه.

هیچ جدول زمانی برای زمانی که دانش آموز ورزشکاران خواهد بود و مجاز به بازگشت داوطلبانه به تمرینات در این دانشگاه حدود یک ساعت در شمال دنور.

دانشگاه در روز پنج شنبه کاهش یافته است به شناسایی کسانی که آزمایش مثبت برای این ویروس با استناد به حریم خصوصی بیمار و جوش شهرستان در بخش بهداشت عمومی و محیط زیست قوانین و مقررات.

مدرسه در حال کار با محلی مقامات بهداشتی در قرارداد ردیابی به اطلاع هر کسی که در تماس نزدیک با ورزشکاران دانشجویی که آلوده بودند.

___

سواحل غرب کنفرانس را به تاخیر شروع از سقوط رقابت در تمام ورزشی تا سپتامبر. 24 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ روز پنجشنبه گفت که تحت تاثیر ورزش کشور متقابل فوتبال و والیبال. تصمیم صدق نمی کند به ورزشی که اسپانسر شده از طرف سازمان لیگ از جمله BYU و دانشگاه سان دیگو فوتبال است.

آموزش و شیوه انجام می شود در اختیار هر مدرسه است.

ورزشی که در حال بازی در بهار نمی خواهد شرکت در هر گونه سقوط رقابت قبل از سپتامبر. 24 که شامل بیس بال, والیبال ساحلی, گلف, قایقرانی, سافتبال بانوان و تنیس.

مردان و زنان بسکتبال که در حال برنامه ریزی برای شروع Nov. 10 نمی کنند.

___

ایندیانا پیسرز گارد مالکوم Brogdon یکی از بازیکنان NBA که تست مثبت برای COVID-19 می گوید او شده است با پوشیدن یک ماسک در تمرین به دو دلیل: به کمک در شکل گرفتن و به هم تیمی های خود راحت, او نمی خواهد گسترش این بیماری است.

Brogdon بود اواخر ورود در اورلاندو فلوریدا پس از اعلام ژوئن 24 که او تا به حال یک تست مثبت. او در بازگشت به تمرین برای اولین بار روز شنبه و در نظر دارد به پوشیدن ماسک تا زمانی که بازی شروع می شود.

“من احساس می کنم واقعا خوب” Brogdon گفت. “من مطبوع است که در آن من می خواهم به آن باشد ، آن را نمی NBA شکل. اما من شنیده ام مردم می گویند من نگاه بیشتر در شکل از آنها فکر می کردم. من قطعا در شکل با هم بازی شروع می شود.”

مربی Nate McMillan گفت: این تصمیم به طور کامل به Brogdon.

“او نمی باید انجام دهید این است که” مک میلان گفت. “اما ما واقعا در مورد آن فکر (گسترش) به دلیل تمام تست های ما را از طریق رفتن است.”

Brogdon نیز در حال آمدن است از یک چهار پاره عضلانی در ران او دچار مارس 4. پیسرز ذکر شده بود Brogdon به عنوان هفته به هفته زمانی که فصل را به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس.

او همچنین می گوید که او در نظر دارد برای حمل یک پیام بر روی پشت پیراهن خود را هر چند او کاهش یافته است به آنچه آن را می گویند.

___

یک ائتلاف از وزارت بهداشت رهبران در شهرهای بزرگ آمریکا هشدار لیگ اصلی بیس بال برای جلوگیری از رفتار پرخطر در هنگام فصل رزومه هفته آینده.

در بیانیه صادر شده توسط, مدیر اجرایی, Chrissie Juliano بزرگ شهرستانها بهداشت ائتلاف ساخته شده برخی از توصیه ها در مورد روش به دنبال زمانی که فصل بیس بال رزومه جولای 23. آنها طیف وسیعی از صحیح شستن دست ها در ایستگاه به تنها سفر در پروازهای چارتر.

“این مهم است که محلی بهداشت عمومی وضعیت COVID-19 در نظر گرفته شود که تعیین اگر حرفه ای, رویدادهای ورزشی باید در صلاحیت این دادگاه ها با یا بدون تماشاگر” Juliano نوشت. “همه ما می خواهیم برای دیدن تیم ما پشت در زمینه های مربوطه خود را, اما رک و پوست کنده این نباید در هزینه سلامت و ایمنی مردم در سازمان ها و جامعه ما است.”

این ائتلاف شامل بالا مقامات بهداشت از 30 کشور از بزرگترین مناطق شهری از جمله تقریبا در هر لیگ شهرستان. آن اشاره کرد که تست نباید جای قرنطینه افراد مبتلا COVID-19 و توصیه می شود که بازیکنان و کادر همکاری با تماس با ردیابی. تیم باید گزارش خوشه های از سه یا بیشتر از موارد مثبت است که رخ می دهد در طی یک دوره دو هفته ای.

___

کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت که او تمایلی به اجازه می دهد UConn, تیم ملی فوتبال برای سفر به آمریکا با بالا coronavirus عفونت نرخ این سقوط.

UConn است که برنامه ریزی شده به بازی فصل اول خود را به عنوان مستقل پس از خروج آمریکا در کنفرانس ورزشی دارای جاده های برنامه ریزی شده در ویرجینیا می سی سی پی, کارولینای شمالی و ایالتی سن خوزه. لمانت گفت: باید این تیم در سفر به یک کشور که در آن عفونت نرخ بالا باقی می ماند نیرومند و درشت هیکل بازیکنان خواهد بود موضوع را به کانکتیکات 14 روز در قرنطینه حکومت پس از بازگشت خود به ستررس.

“رژیم صهیونیستی. لمانت انجام داده است یک کار فوق العاده ای پیشرو کشور ما از طریق این زمان دشوار” UConn مدیر ورزشی دیوید بندیکت در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به مشورت با تیم خود و پيروى از دولت و مقامات بهداشت عمومی برای پیدا کردن بهترین مسیر رو به جلو است.”

___

دانشگاه ایالتی میشیگان است که به طور موقت کاهش حقوق برای گروه ورزشی کارکنان تحت قرارداد که حداقل 100.000 دلار برای مقابله با از دست دادن درآمد مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

حرکت پنج شنبه اعلام کرد هزینه تالار مشاهیر بسکتبال مربی تام Izzo فقط تحت 250.000 دلار و مربی فوتبال مل تاکر کمی بیش از یک چهارم میلیون دلار بر اساس 7 درصد کاهش در پرداخت برای کارکنان ساخت حداقل $500,000.

Michigan State ورزشی لایحه Beekman خواهد خود را کاهش دهد $750,000 حقوق و دستمزد 10٪. ورزشی, بخش کارکنان را که 100.000 $$149,999 خواهد شد که حقوق خود را کاهش 2٪. کاهش پرداخت سپتامبر آغاز خواهد شد. 1 و به پایان خواهد رسید Aug. 31, 2021.

___

اواسط آمریکا کنفرانس را به تاخیر شروع از سقوط آن ورزش های المپیک از جمله مردان و زنان فوتبال و والیبال زنان به سپتامبر. 3. کنفرانس فصل فوتبال همچنین برنامه ریزی برای شروع آن روز. این کنفرانس گفت: تصمیم گیری ارائه خواهد شد زمان بیشتری برای ارائه برای بازگشت امن به رقابت.

___

به کانکون چالش بسکتبال مسابقات برای مردان و زنان منتقل شده است از مکزیک به ملبورن فلوریدا به دلیل coronavirus.

این بازی برگزار خواهد شد در شرق فلوریدا استیت کالج. جزئیات بیشتر در این زمینه و برنامه منتشر خواهد شد. این رویداد در سال گذشته برگزار شد در اواخر ماه نوامبر.

___

سان فرانسیسکو 49ers و غول teaming با یک شرکت مراقبت های بهداشتی برای توزیع صدها نفر از هزاران نفر از ماسک پارچه در سراسر منطقه خلیج برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

دو تیم اعلام کرد این طرح روز شنبه به کار با عزت و سلامت خود را گل سرسبد ایستگاه رادیویی san francisco giants در این طرح برای حمایت از فرماندار گاوین Newsom کمپین دفاع از پوشیدن ماسک ،

تیم خواهد شد هر تولید ماسک co-مارک با عزت و سلامت آرم که توزیع خواهد شد بدون هیچ هزینه ای برای طرفداران کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر و سازمان های جامعه است. غول, ماسک, در حال حاضر توزیع شده با بیس بال فصل برنامه ریزی شده برای هفته آینده آغاز می شود. The 49ers, ماسک, مجموعه, توزیع شده, شروع ماه آینده.

این طرح شروع خواهد شد با 200,000 ماسک و می تواند به 500,000 اگر تقاضا وجود دارد.

“اگر ما می خواهیم برای بازگشت به ورزشگاه و زندگی, بازگشت به زندگی عادی این است که یک قدم ساده” 49ers مدیر عامل Jed نیویورک گفت: در مورد پوشیدن ماسک.

___

سازمان از کانکون چالش در حال حرکت این سقوط را شکرگزاری هفته کالج بسکتبال مسابقات به پردیس شرقی فلوریدا استیت کالج در ملبورن فلوریدا.

آنها امیدوارند از محل جدید کمک خواهد کرد که نگه داشتن ورزشکاران و مربیان و کارکنان و طرفداران امن به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به خشم. عرصه واقع شده است و شش مایل از مرکز فضایی کندی و صندلی حدود 1500 طرفداران.

در پاییز گذشته سازمان اعلام این زمینه خواهد از ویژگی های تیم های مردان از Clemson, ایلینوی دولت ایالتی می سی سی پی و پوردو در Nov. 24-25 و زنان تیم از ایالت فلوریدا در هوستون, آیووا, شرقی, Purdue تولدو جنوب کالیفرنیا و VCU در Nov. 26-28. تنسی اضافه شد به زنان زمینه بعد.

جزئیات نهایی در مورد هتل ها و بسته های سفر تیم و برنامه نشده نهایی سازمان می گویند و از طرفداران خواسته شده است که به صبر کنید به کتاب سفر تا زمانی که جزئیات بیشتر در دسترس هستند.

___

اواسط شرق کنفرانس ورزشی است به حالت تعلیق در سقوط ورزش تبدیل شدن به سومین بخش من لیگ برای به تعویق انداختن آن فصل فوتبال.

پس همکار FCS کنفرانس های آیوی لیگ و وطن پرست لیگ MEAC اعلام کرد که نمی توانست رقابت در پاییز و در نظر گرفتن تلاش به را تشکیل می دهند این برنامه برای کسانی که ورزش در 2021 ترم بهار.

این MEAC است متشکل از 11 تاریخی سیاه و سفید کالج, هر چند آن عضویت در شار. در اوایل این سال Florida A&M و Bethune-Cookman اعلام کرد آنها خواهد بود ترک MEAC و پیوستن به جنوب غربی کنفرانس ورزشی در سال آینده. MEAC-قدرت, North Carolina A&T اعلام کرده است از آن خواهد شد در حال حرکت به جنوب در 2021.

___

میامی دلفین ها می گویند که آنها در حال آماده برای بازی کردن با یا بدون تماشاگر در این فصل اما آنها نمی خواهد اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در خانه خود را در پیش فصل بازی و یا اردوگاه های آموزشی و وجود خواهد داشت هیچ tailgating در طول فصل به طور منظم.

تغییرات ساخته شد به دلیل coronavirus و پنج شنبه اعلام کرد.

ورزشگاه ظرفیت به طور منظم فصل بازی ها مشخص خواهد شد بعد. اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد بود اگر تماشاگران مجاز و طرفداران و ورزشگاه کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در هنگام غذا خوردن یا نوشیدن.

“همه چیز در حال تغییر هفته به هفته, و ما هنوز بیش از دو ماه دور از ما برنامه ریزی شده به طور منظم فصل خانه بازی” دلفین مدیر عامل شرکت تام گارفينکل در بیانیه ای گفت. “بنابراین ما صبر و همکاری با مقامات محلی و ایجاد عزم در مورد فن یا بدون فن بر اساس این داده ها به ما نزدیک تر است. … ما آماده برای هر سناریو.”

___

ویسکانسین است که تاخیر در آن نوسازی جنوبی پایان-منطقه ناحیه داخل اردوگاه Randall ورزشگاه با توجه به عدم قطعیت های ناشی از این بیماری همه گیر.

این پروژه برنامه ریزی شده بود شروع به پس از سال 2020 فوتبال فصل و اتمام شروع 2021 برنامه.

“ما در حال بدیهی است که عامل در یک زمان قطعیت” مدیر ورزشی بری آلوارز در بیانیه ای گفت. “با توجه به ساخت و ساز ما جدول زمانی و زمان بندی در اطراف هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده ما احساس می کرد که به بهترین محتاطانه و تاخیر در این پروژه برای یک بیت.”

نوسازی شامل افزایش گزینه های صندلی مانند loge جعبه و باشگاه صندلی و همچنین دسترسی به محیط داخلی و خارجی مهمان نوازی باشگاه ها و کنترل آب و هوا امکانات و مواد غذایی ارائه شده است.

ویسکانسین نوسازی سرمه مرکز در یک جدول زمانی مختلف و نشده است با تاخیر در این نقطه است.

___

بزرگ شرق کنفرانس اتحاد پیوست و چندین لیگ های دیگر در تصمیم گیری برای بازی تنها کنفرانس مخالفان در طول پاییز, ورزش فصل, اگر آن را قادر به بازی در تمام.

بسکتبال-متمرکز کنفرانس اعلام کرد که تصمیم پنج شنبه. بزرگ شرق هنوز تصمیم گرفته نشده که آیا آن انجام خواهد شد در فصل پاییز و قهرمانی.

لیگ گفت: در هفته های آینده آن را ادامه خواهد داد برای نظارت بر COVID-19 شرایط در سراسر کشور و در شرق و جوامع و ارائه خواهد شد به روز رسانی بیشتر در تاریخ و فرمت “به عنوان مناسب است.” تمام تصمیمات مربوط کنفرانس پاییز رقابت خواهد بود و هدایت نگرانی های ایمنی و بهداشت و خواهد بود ساخته شده مطابق با NCAA اقدامات و سیاست.

ورزشی تحت تاثیر قرار مردان و زنان در فوتبال مردان و زنان در سرتاسر کشور, والیبال و هاکی روی چمن. بزرگ شرق را برنامه ریزی برای 2020-21 زمستان و بهار, ورزش فصل بی پیرایه باقی می ماند در این زمان.

بزرگ شرق اعضاء واقع در هشت کشور برتر 36 بزرگترین رسانه بازارهای در حال Butler, کانکتیکات, کریتون, DePaul, Georgetown, Marquette, پراویدنس, St. john’s, Seton Hall ویلانووا و خاویر.

___

آمریکا کنفرانس ورزشی نیاز به همه آن مدارس به تست بازیکنان فوتبال برای COVID-19 حداقل 72 ساعت قبل از مسابقه.

اعلام پنج شنبه توسط آمریکا می آید پیش از انتشار مورد انتظار از توصیه های NCAA است.

قدرت پنج همایش — ACC بزرگ ده بزرگ 12 Pac-12 SEC — کار کرده اند نسبت به یک حداقل استاندارد برای تست در سراسر عمده فوتبال کالج است. هر چند بزرگ ده و Pac-12 هفته گذشته اعلام کرد که این بازی تنها بازی های کنفرانس این فصل فوتبال برای کمک به حداقل رساندن احتمالی ناشی از COVID-19 دیگر FBS کنفرانس هنوز تصمیم نگرفته اند در برنامه ریزی فرمت برای فصل آینده که به نظر می رسد در خطر به دلیل افزایش بیماری همه گیر.

AAC کمیسر مایک Aresco می گوید: تست پروتکل اعمال خواهد شد در سراسر منظم و کاسه فصل است. بیشتر عملیاتی پروتکل هنوز در حال نهایی به عنوان تست پروتکل های دیگر ورزشی.

___

یک بخش روسی بازی فوتبال نامیده شده است و بعد از نه نفر در FC سوچی آزمایش مثبت برای ویروس.

روسیه لیگ برتر می گوید سوچی را در بازی برابر تامبوف برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه. لیگ نشده گفت: چگونه بسیاری از نه بازیکنان.

وجود دارد هیچ اشاره ای به اینکه آیا این بازی می تواند دوباره. لیگ برنامه ریزی شده است به پایان آن فصل بعدی چهارشنبه.

سوچی در ماه گذشته برنده یک بازی 10-1 مقابل FC روستوف پس از شیوع ویروس مجبور روستوف به ارسال یک تیم از جوانان و بازیکنان آکادمی.

یکی دیگر از باشگاه FC اورنبورگ ضبط دو بازی پس از شیوع در باشگاه و پس از تنزل.

یکی دیگر از بازی به تعویق افتاد و ماه گذشته پس از سه ویروس موارد در میان دینامو مسکو بازیکنان.

___

بیشتر AP ورزشی: و

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>