نقد و بررسی به انگلستان coronavirus مرگ کل در میان سوالات

توسط پان PYLAS

لندن (AP) — دولت بریتانیا دستور فوری بررسی جمعه به چه روزانه coronavirus مرگ ارقام در انگلستان در حال محاسبه میان ادعا می کند که روش فعلی بالاتر از واقعیت های شمارش.

نقد و بررسی باعث شده نگرانی ها از چرا انگلستان است که هنوز هم ضبط راه مرگ و میر بیشتر از اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است. محققان نگاه کرد که آیا متفاوت روش ممکن است برای اختلاف.

در برخی از روزها به تازگی در انگلستان دیده می شود بیش از 100 روزانه ویروس های مربوط به مرگ و میر به عنوان مخالف به هیچ کدام در سایر نقاط انگلستان به عنوان یک کل انگلستان را ثبت کرده coronavirus مرگ و میر 45,119 سوم-بالاترین در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است.

Yoon Loke و کارل Heneghan استادان در دانشگاه شرق آنجلیا و دانشگاه آکسفورد بود گفت که روش مورد استفاده توسط بهداشت عمومی انگلستان منجر به “آماری نقص” است که به پایان می رسد تا با انگلستان ضبط نامتناسب بالاتر مرگ و میر.

“یک بیمار که دارای آزمایش مثبت اما با موفقیت درمان شده و از بیمارستان مرخص خواهد شد هنوز هم محسوب می شود به عنوان یک COVID مرگ, حتی اگر آنها به حال یک حمله قلبی و یا اجرا شد توسط یک اتوبوس سه ماه بعد” گفتند.

“با این PHE تعریف هیچ کس با COVID در انگلستان مجاز است که تا به حال بهبود یافتن از بیماری خود.”

آنها توصیه می شود محدودیت زمانی در زمانی که مردم تلقی می شود COVID-رایگان. اسکاتلند و ایرلند شمالی با استفاده از 28 روز قطع ،

سوزان هاپکینز PHE حادثه گفت که هیچ توافق روش چگونه به دفعات مشاهده شده ویروس های مربوط به مرگ و میر در سراسر جهان و روش مورد استفاده در انگلستان تضمین می کند که داده ها است “به عنوان کامل به عنوان ممکن است.”

او با اشاره به شواهد در دراز مدت مشکلات بهداشتی برای کسانی که قرارداد این ویروس اما با دانش در حال رشد “در حال حاضر زمان مناسب برای بررسی چگونگی مرگ و میر محاسبه شده است.”

هر چند پرسش مطرح شده است که بیش از این ویروس مرگ, شمارش در انگلستان وجود دارد هیچ تاثیری در سطح بیش از حد مرگ و میر است که انگلستان در طول بیماری همه گیر در طول چند ماه گذشته. آمار رسمی نشان می دهد که انگلستان به عنوان یک کل است ثبت بیش از 65,000 مرگ و میر بیشتر از پنج سال به طور متوسط در طول دوره این بیماری همه گیر.

مرگ و میر بیش از حد شده اند کاهش بیش از چند هفته گذشته همراه با کاهش روزانه coronavirus مرگ و میر. مرگ و میر بیش از حد به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود بهترین سنج ویروس’ تاثیر آنها به عنوان ارائه یک راهنمای روشن بیش از دوره تاریخی و شامل همه علت مرگ و میر.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>