انتخاب نام 2 Geisinger امکانات به عنوان بهترین زنان و زایمان بیمارستان مراقبت


 Geisinger Bloomsburg Hospital is one of two Geisinger Facilities named to Newsweek’s 2020 list of Best Maternity Care Hospitals. Submitted photo

Geisinger بلومسبورگ بیمارستان یکی از دو Geisinger امکانات به نام نیوزویک 2020 لیست از بهترین زنان و زایمان بیمارستان مراقبت.

ارسال عکس

<p>Geisinger Medical Center in Danville is one of two Geisinger facilities named to Newsweek’s 2020 list of Best Maternity Care Hospitals.</p> <p>Submitted photo</p>

Geisinger مرکز پزشکی در دان ویل یکی از دو Geisinger امکانات به نام نیوزویک 2020 لیست از بهترین زنان و زایمان بیمارستان مراقبت.

ارسال عکس

دنویل – Geisinger مرکز پزشکی در دانویل و Geisinger بلومسبورگ بیمارستان امروز به نام نیوزویک 2020 لیست از بهترین زنان و زایمان بیمارستان مراقبت. تمایز به رسمیت می شناسد و امکانات است که باید سرآمد در ارائه مراقبت به مادران و نوزادان و خانواده خود را به عنوان تایید شده توسط 2019 Leapfrog بیمارستان بررسی. بهترین زنان و زایمان مراقبت های بیمارستان است که بخشی از نیوزویک طراحی شده توسط داده ها از گره گره حرکت کردن ،

“این یک افتخار است برای این کار و تحویل تیم در هر دو Geisinger مرکز پزشکی و Geisinger بلومسبورگ بیمارستان است و شهادت این تیم کار سخت و فداکاری در ارائه بهترین مراقبت برای بیماران ما” گفت: ساندرا Culbertson, M. D., صندلی Geisinger زنان و کودکان موسسه. “در Geisinger ساخت بهتر و سلامت تر با آوردن سطح مراقبت به جوامع ما مرکزی است به همه چیز کار می کنیم. ما خدا را شکر برای این recongtition و من مطمئن هستم که این اتفاق انگیزه این تیم بیشتر به ادامه آن خدمات عالی به جامعه ما است.”

“بهترین زنان و زایمان بیمارستان مراقبت هستند یک گروه نخبه از بیمارستان ها از سراسر کشور” گفت: نانسی کوپر سردبیر نیوزویک. “این امکانات به تقدیر می شود برای مراقبت از آنها به زنان و خانواده و برای دادن نوزادان یک شروع قوی به زندگی است. به خصوص در این زمان نامشخص ما مفتخر به اشتراک گذاری لیست برتر با امکانات نیوزویک خوانندگان.”

Geisinger متحد جامع سلامت زنان برنامه با یک سرویس کامل برنامه مراقبت از کودکان در جوامع در آن خدمت می کند. این تیم شامل بسیار آموزش دیده OBGYNs خبره پرستار ماماها مادری-جنینی, پزشکان, متخصصین تغذیه, تغذیه با شیر مادر کارشناسان و دیگر کارکنان پشتیبانی که برای مراقبت از زنان در طول بارداری از کار و تحویل و ارائه مراقبت از کودکان برای فرزندان خود.

“در Geisinger ما اولویت بندی تماس های شخصی و کار فرایند ساخته شده است به عنوان راحت که ممکن است برای مادران,” دکتر گفت: Culbertson.

بیمارستان ها به عنوان یک نام بهترین زنان و زایمان بیمارستان مراقبت را به طور کامل ملاقات Leapfrog گروه استاندارد برای زایمان مراقبت مبتنی بر شواهد ملی استاندارد متریک. دقیق ضوابط تاسیس شده توسط Leapfrog ملی خبرگان. این شامل نرخ پایین تر از اوایل انتخابی تحویل NTSV C-بخش اپی زياتومی و همچنین انطباق با روند اقدامات از جمله بیلی روبین نوزاد غربالگری قبل از تخلیه و لخته خون روش های پیشگیری از مادران تحویل از طریق C-بخش.

Geisinger بلومسبورگ بیمارستان و Geisinger مرکز پزشکی در میان کمتر از 250 بیمارستان به دریافت معتبر ستایش در سراسر کشور. در پنسیلوانیا آنها در میان نه بیمارستان برای دریافت این به رسمیت شناختن. لیست کامل گیرنده ظاهر می شود در جولای 24, نسخه نیوزویک در دسترس آنلاین و در دکه های روزنامه فروشی در سراسر کشور.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Geisinger بارداری, مراقبت از بازدید geisinger.org/pregnancyhub

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>