حدود 200000 Hongkongers مهاجرت به انگلستان

پس از چین اجرا امنیت ملی قانون در هنگ کنگ گزارش شده است که تعداد زیادی از مردم در شهرستان ها به دنبال مهاجرت به کشورهای دیگر. کشورهایی مانند استرالیا و انگلستان و تایوان در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد به خوش آمدید فرار Hongkongers. با توجه به برآورد توسط بریتانیا خارجی تقریبا 200,000 Hongkongers به احتمال زیاد به تابعیت بریتانیا به زودی.

استقبال Hongkongers

نخست وزیر بوریس جانسون قبلا انتقاد پکن برای نقض چین و بریتانیا اعلامیه مشترک و از بین بردن استقلال از هنگ کنگ اشاره به این که امنیت ملی قانون نقض آشکار هنگ کنگ قانون اساسی.

“این قانون همچنین تهدید آزادی ها و حقوق محافظت شده توسط اعلامیه مشترک. ما روشن ساخته است که اگر چین ادامه داد: در این مسیر ما را معرفی مسیر جدید برای کسانی که با انگلیسی, ملی در خارج از کشور,’ status برای ورود به انگلستان را به آنها اعطا محدود ترک باقی می ماند با توانایی کار و زندگی در انگلستان و پس از آن برای شهروندی اعمال می شود و این دقیقا چیزی است که ما انجام خواهد داد در حال حاضر” جانسون گفت: “همانطور که توسط ایمیل های روزانه.

Alan Mak, یک نماینده محافظه کار مجلس از نزول فکر نمی کند که بیش از حد بسیاری از Hongkongers را ارائه دهد. اما او احساس می کند که اگر آن اتفاق می افتد آن خواهد بود افزایش خوبی برای اقتصاد بریتانیا پس از Hongkongers هستند “کوشا و کارآفرینی است.” لازم به ذکر است که این رقم از 200,000 تنها یک تخمین است. جایگزین منبع از وزارت امور خارجه معتقد است که تعداد مهاجران را به راحتی بیش از 200 ، 000.

(Image: Screenshot / YouTube)

تعداد زیادی از مهاجران از هنگ کنگ می تواند به افزایش بریتانیا در اقتصاد است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

یکی از برجسته ترین معترضان در هنگ کنگ, Nathan قانون در حال حاضر از شهرستان فرار و به لندن نقل مکان کرد. در یک صدای جیر جیر قانون توضیح می دهد چگونه او را ترک هنگ کنگ در شب تنها با یک کوله پشتی و یک قطعه کوچک از چمدان در دست است. حتی اگر او نامشخص است در مورد آینده قانون یادآوری پیروان خود را به هرگز نبرد برای هنگ کنگ. 27 ساله بود و از بنیانگذاران دموکراسی Demosisto که منحل شد پس از امنیت ملی قانون را به اثر.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab نگرانی در مورد اینکه آیا چین می تواند به اعتماد به باقی می ماند متعهد به تعهدات بین المللی خود داده است که اقدامات خود را در هنگ کنگ به وضوح نقض یک توافق نامه های موجود. در ضمن نگرانی وجود دارد که چین حمایت گروه های هک گام به گام خواهد خود را در حملات سایبری علیه بریتانیا در ماه های آینده. یک مقام ارشد دولت منبع نشان داد به یک خروجی رسانه ها که پکن ممکن است راه اندازی یک “سایبر 9/11” در برابر انگلستان مخرب شبکه های کامپیوتری, باعث, تلفن و برق خاموشی و در نهایت آوردن کسب و کار و دولت به وقفه. جهانی استراتژیست دکتر آلن مندوزا معتقد است که بریتانیا باید “چین-اثبات” سیستم های بحرانی در یک صورت فوری.

BNO مسائل

با توجه به طرح تنها Hongkongers با BNO (ملی و خارج از کشور) وضعیت خواهد بود اجازه ورود به بریتانیا پنج سال کار می کنند و در نهایت تقاضای تابعیت کنند. مشکل این است که همه Hongkongers باید BNO وضعیت. تنها مردم بودند که شهروندان هنگ کنگ قبل از سال 1997 تحویل داده شد BNO وضعیت. در حال حاضر هنگ کنگ دارای جمعیتی در حدود 7.5 میلیون نفر است. دولت بریتانیا تخمین BNO وضعیت به طور قابل اجرا به حدود 2.9 میلیون Hongkongers که بیش از 350 ، 000 در حال حاضر BNO گذرنامه.

(Image: Screenshot / YouTube)

تنها مردم بودند که شهروندان هنگ کنگ قبل از سال 1997 تحویل داده شد BNO وضعیت. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این اساسا بدان معنی است که اکثر جوانان در دهه بیست سالگی خود را نمی تواند واجد شرایط برای BNO-حمایت مهاجرت به انگلستان. این جوانان کسانی هستند که دامن زدن به ضد پکن تظاهرات و باید بیشتر به از دست دادن به علت فرسایش از هنگ کنگ استقلال.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

است اقتصاد هند به اندازه کافی قدرتمند برای جدا از چین ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>