زندگی از دست رفته: دکتر دوبله ترکیه پزشکی “رابین هود’

توسط SUZAN فریزر

آنکارا (AP) — Dr. Murat Dilmener گاهی خم قوانین بیمارستان در استانبول برای اطمینان از بیماران بدون بیمه رو درمان آنها مورد نیاز است. او اغلب دیدم فقیر ترکها به صورت رایگان در کلینیک خصوصی و متقاعد مرفه تر آنهایی که به حمایت از دانشجوی پزشکی بورسیه.

خود را در امور خیریه و شفقت را الهام بخش, ترکی, روزنامه دوبله Dilmener به “رابین هود از حرفه پزشکی” و کسب درآمد استاد و تمرین پزشک تحسین هزاران نفر از بیماران و دانش آموزان است. اما آنها نیز فرود آمد و او را در مشکل.

Dilmener درگذشت COVID-19 on May 3. خانواده او فکر می کند که 78 سال از بیماری های عفونی پزشک متخصص به دست آورد coronavirus رسیدگی به یکی دیگر از بیماران او نمی تواند به نوبه خود به دور. این تیم که تحت درمان او شامل دانشجویان سابق که ویران شد آنها نه می تواند صرفه جویی در زندگی خود.

“او در خط مقدم مبارزه با عفونت است, اما او در برابر عفونت,” دکتر گفت: Haluk Eraksoy, Dilmener را معاون سابق و رئیس فعلی از بیماری های عفونی در بیمارستان که در آن او در اواخر مربی کار کرده بود. “این بسیار نگران کننده برای ما بود.”

___

یادداشت سردبیر: این بخشی از یک سری در حال انجام از داستان به یاد کسانی که فوت کرده اند از coronavirus در سراسر جهان است.

___

پس در رابین هود را قدم به قدم با گوشی پزشکی به جای تیر و کمان نبود آسان است.

در سال 2004 Dilmener و دیگر پزشکان مورد بررسی قرار گرفت به گفته باعث استانبول دانشکده پزشکی بیمارستان زیان های مالی توسط غیرقانونی درمان بیمارانی که تا به حال نه پوشش تامین اجتماعی و نه گواهی اثبات فقر که مورد نیاز بود در آن زمان.

Dilmener بود دستور داد به پرداخت 500,000 لیره (معادل $73,000 امروز) در جبران – یک مقدار عظیم برای یک خانواده در زمان. صورت کشیده در یک دهه قبل از یک دادگاه تجدید نظر در نهایت حکم به نفع او.

یک سال 2006 مقاله در ترکیه روزنامه حریت به نقل از Dilmener عنوان کرد و گفت: این بیماران در موضوع “شد و در چنین یک وضعیت نا امید کننده است که برخورد ما با برخی از آنها به صورت رایگان در خط با ما بقراط سوگند.”

این یک زمان استرس زا برای خانواده اش است. جوانترین از سه فرزند پسر Caner Dilmener, 32, به یاد می آورد درخواست مادرش که چگونه آنها را مدیریت برای پرداخت هزینه بیمارستان است. پدر او یک مرد آرام از چند کلمه باقی مانده است آرام است.

Dilmener متقاعد شده بود او در حق و دفاع از خود در جلسات دادگاه. اگر هر چیزی او را اذیت جبران صورت گرفت تا وقت با ارزش او می تواند “به طور موثر” استفاده از درمان بیماران مبتلا به سرطان گفت.

سال بعد Dilmener احساس توجیه زمانی که ترکیه بازرسی و نگهداری آن در سیستم مراقبت های بهداشتی برای ارائه دسترسی جهانی و پوشش بهداشت و درمان او می خواهم به شدت دفاع و پشتیبانی.

Dilmener بازنشسته از بیمارستان کار در سال 2008 اما همچنان به درمان بیماران در کلینیک است. خانواده او فکر می کند او مبتلا به کروناویروس در مارس 16, یک روز هنگامی که او تا به حال برنامه ریزی برای رفتن به درمانگاه اما از آنجا که دستیار او به او گفت که سه نفر ساخته شده و قرار ملاقات.

یکی از این بیماران نشان داده COVID-19 علائم. پس از Dilmener در بیمارستان بستری شد, پسر و همسر در حدود 48 سال Lale آزمایش مثبت برای coronavirus. آنها بهبود در حالی که Dilmener صرف 36 روز در ونتیلاتور و درگذشت.

“او نمی رد هر گونه بیماران در طول زندگی خود” Caner گفت. “شما می توانید پیدا کردن هر کسی که صحبت می تواند هر کلمه منفی در مورد پدر من است. دانش آموزان خود را دوست داشتم. بیماران خود را در ستایش او. خانواده اش او را دوست داشتم از صمیم قلب.”

Dilmener متولد شد و در سال 1941 در ماردین در نزدیکی ترکیه در مرز جنوبی با سوریه است. او یک عضو کوچک مسیحی سریانی جامعه که خانه اجدادی امتداد بیش از بخش هایی از سوریه و عراق و ترکیه است. او و Lale یک سریانی از حلب ملاقات در سال 1969 در تشییع جنازه سریانی ارتدوکس اسقف ماردین.

Dilmener باقی مانده متعهد به جامعه خود و بازدید ماردین اغلب با وجود ترس از پرواز. او را دیدم همکار مسیحیان سریانی در موقت درمانگاه او در خانواده اش ویلای مشرف به دشت بین النهرین.

اعضای سریانی جامعه نگاه کردن به Dilmener که در بر داشت خود را در تلاش برای حل و فصل اختلافات و ترمیم شکسته ازدواج در unofficial نقش جامعه سالمند. مردم ماردین در نظر گرفته Dilmener خود را به عنوان “سنت” به یاد می آورد Eraksoy سابق دستیار.

این همان در استانبول که در آن خطوط تشکیل شده در خارج Dilmener و دکتر خیلی شلوغ بود او “هرگز تا به حال پنج دقیقه به فراغت برای یک چت” Eraksoy گفت.

یکی دیگر از سابق دانشجویی است که مصرف بیش Dilmener را در کلینیک خصوصی.

“او به ما آموخت چگونه به انسان” Eraksoy گفت.

Caner Dilmener جنایات هولناک پدر خود را به دکتر گرگوری هاوس شخصیت از مجموعه تلویزیونی آمریکایی “خانه” که در تشخیص شرایط پزشکی پیچیده.

“او خانه دکتر ترکیه حل موارد که هیچ کس دیگری می تواند. او هرگز به اهمیت به پول و همیشه در کمک به نیازمندان است. او به نام “رابین هود” یا “دکتر از مردم فقیر”‘ Caner گفت.

با وجود مشکلات قانونی فعالیت خود را باعث شده بود در طول Dilmener زندگی رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در ماه گذشته افتتاح شد جدید Dr. Murat Dilmener اورژانس بیمارستان به افتخار “یک مرد با یک قلب خوب” که “ادامه خدمت تا آخرین نفس خود را.”

“استاد Dilmener بود کسی که در آغوش هر بیمار که به او” اردوغان گفت: “با استفاده از تمام ابزار موجود و با صداقت.”

Caner خواسته های پدرش می توانست در مراسم.

“من مطمئن هستم که ما را از بالای ابرها و او خندان,” دکتر گفت:. “او عاشق کشور خود و او عاشق خدمت به کشور است.”

__

AP تصویری روزنامه نگار عایشه Wieting در استانبول کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>