در ماه ژوئن نرخ بیکاری تضعیف در پنسیلوانیا اشتغال پرید

توسط مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا بیکاری تضعیف کمی پایین در ماه ژوئن پس از هدف قرار دادن یک بیماری همه گیر اوج در ماه آوریل بود اما به خوبی بالاتر از نرخ ملی حتی به عنوان payman تقویت بیشتر 230,000 دولت روز جمعه گزارش داد.

پنسیلوانیا نرخ بیکاری 13 درصد در ماه ژوئن کاهش چهار دهم درصد از ممکن است تنظیم, نرخ, دولت وزارت کار و صنعت گفت. آن را تا به حال در ابتدا تخمین زده پنسیلوانیا نرخ بیکاری در 13.1 درصد در ماه مه. دولت نرخ رفت و بیش از 16 درصد در ماه آوریل به بالاترین میزان در بیش از چهار دهه از رکورد نگه داشتن.

اما ممکن است اعلام رقم قابل تنظیم به سمت بالا به 13.4%. ملی نرخ 11.1 درصد در ماه ژوئن.

در سال گذشته پنسیلوانیا نرخ بیکاری آمار نزدیک به دو دهه کم از 4.1 درصد.

در 13 ٪ در ماه ژوئن پنسیلوانیا بود فقط یکی از 10 ایالت با درصد دو رقمی نرخ بیکاری, اما آن را نیز یکی از کشورهای سخت ترین ضربه توسط ویروس در بهار. نیروی کار بکن 175,000 کاهش به پایین ترین سطح 6.3 میلیون دلار از سال 2007.

در ضمن اشتغال به حال یکی دیگر از بزرگ دوباره بجای اول برگشتن در ماه ژوئن به دست آوردن بازگشت یکی دیگر از 1 به 5 شغل از دست رفته در طول این بیماری همه گیر به عنوان تعدادی از عفونت های جدید آهسته در طول ماه و رژیم صهیونیستی است. تام گرگ کاسته اجتماعی فاصله محدودیت اجازه داده است که بسیاری از کسب و کار به بازگشایی شده است.

در ارتفاع coronavirus-خاموش کردن شغل زیان payman کاهش بیش از 1 میلیون به پایین ترین سطح در حداقل سه دهه از اطلاعات فدرال است که می رود به شروع سال 1990 تحت همان روش.

یک نظرسنجی از کارفرمایان نشان داد بطور تطبیقی فصلی non-farm payrolls رشد بیش از 230,000 در ماه ژوئن به پیش افتادن از 5.4 میلیون بخش گفت. که هنوز هم بالاترین حقوق و دستمزد رقم از سال 1997 یک چرخش دراماتیک پس از دولت ثبت رکورد بیش از 6.1 میلیون اشتغال در ماه فوریه ،

سخت ترین ضربه شده است اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش ریختن حدود 60 درصد از حقوق و دستمزد خود را از اوایل سال جاری به عنوان رستوران ها و بارها مجبور به تعطیل کردن خانه خدمات و تغییر خدمات مواد غذایی به بایگانی اطلاعات و یا تحویل.

ترین بخش های رشد در ماه ژوئن با اوقات فراغت و مهمان نوازی اضافه کردن بیشتر 76,000 به رشد بازگشت به 361,000. هنوز هم آن باقی مانده است بیش از 220,000 مشاغل — نزدیک به 40% — در پشت آن payman شد در ماه فوریه است. آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی و درمانی همچنین گزارش قابل توجهی ارتجاعی, اضافه کردن به عقب 55,000 مشاغل به افزایش بالاتر از 1.2 میلیون نفر است.

در ضمن حدود 3 میلیون ساکنان نیوکاسل به دنبال مزایای بیکاری از اواسط مارس از جمله خود اشتغالی, فرفره کارگران مترجمان آزاد و دیگران که به طور معمول واجد شرایط.

در سراسر کشور, 42 متحده دیدم خود نرخ بیکاری کاهش در ماه ژوئن فدرال اداره آمار نیروی کار به عنوان مشتریان بازگشت و کسب و کار بازگشایی تحت سست coronavirus محدودیت در سراسر کشور است. اشتغال افزایش یافته و در تمام 50 ایالت این اداره گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>