محققان لیست بالقوه جنایات در ایندیانا حمله مورد

توسط کیسی اسمیت

ایندیاناپولیس (AP) — دولت محققان شناسایی شش بالقوه جنایات پنج شنبه در یک حادثه در گزارش مورد در جنوب ایندیانا دریاچه.

Vauhxx بوکر محلی فعال مدنی و عضو Monroe County حقوق بشر کمیسیون فریاد زد نژادی تهمت و یکی از آنها را تهدید به “طناب دار” در مونرو دریاچه در نزدیکی بلومینگتون بیش از آخر هفته روز استقلال.

ایندیانا وزارت منابع طبیعی در پاسخ به این صحنه در روز به اتهام حمله و ضرب و منتشر 68-صفحه سند به آسوشیتد پرس روز شنبه پس از پرونده های عمومی عمل می کنند درخواست.

Sean Purdy — گفت بوکر شده است “جلو قرار دادن یک روایت نادرست” در مورد آنچه اتفاق افتاده است — ذکر شده است که در مواجهه بالقوه به اتهام جرم جنایی حبس و بزه باتری در برابر بوکر. بوکر خود را به عنوان قربانی بالقوه به عنوان به خوبی به عنوان یک مظنون به اتهام باتری و جنایی خاطی برابر Purdy و مرد دیگری که در حادثه جری Cox. کاکس نیز می تواند در صورت تخطی از قانون باتری اتهامات با توجه به DNR توصیه.

محققان “مشخص وجود شواهد متعدد جنایات” پس از انجام بیش از یک دوجین مصاحبه با شاهدان و کسانی که در درگیری فیزیکی. فیلم از تلفن های همراه نیز جمع آوری و بررسی شده است.

اتهامات واصل شده اند و در عین حال اما Monroe County دادستانی اکنون در حال بررسی شواهد و وزن بالقوه اتهامات گفت: معاون دادستان جف Kehr. آن را نیز هنوز در حال بررسی این حادثه به عنوان یک ممکن است جرم و جنایت نفرت.

___

کیسی اسمیت یک عضو سپاه برای آسوشیتد پرس/گزارش خانه ملت امریکا, اخبار ابتکار. گزارش برای امریکا غیر انتفاعی خدمات ملی برنامه ای است که روزنامه نگاران محلی در اتاق های خبر به گزارش undercovered مسائل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>