چین توانا یانگ تسه نزدیک تاج دوباره جدید سیل می ترسید

پکن (AP) — Engorged با بیشتر باران های سنگین چین توانا رودخانه یانگ تسه است cresting دوباره آوردن ترس از تخریب بیشتر است. از سیلابهای فصلی است که در حال حاضر سمت چپ 141 نفر کشته یا مفقود شده اند در نیروی از ماه گذشته.

باران های سنگین در حال قرار دادن مجدد فشار عظیم سه دره سد که سابقه رودخانه بالادست شهر ووهان در استان هوبئی.

رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: نرخ جریان در مخزن پشت سد خواهد رسید که یک رکورد برای سال در شب جمعه در 55,000 متر مربع (تقریبا 600.000 متر مربع) در هر ثانیه است.

رودخانه ها در یانگ تسه سیستم شکسته اند بانک های خود را در مکان و در هوبئی یک هلیکوپتر استفاده شد به رها کردن سنگ به نقض برای جلوگیری از inrushing آب.

جاری شدن سیل پس از آغاز ماه مجبور به تخلیه حدود 1.8 میلیون نفر در 24 استان به طور عمده در جنوب چین است. زیان مستقیم نسبت به جاری شدن سیل در برآورد بیش از 49 میلیارد یوان (7 میلیارد دلار) با توجه به وزارت مدیریت اضطراری.

سیل رسیده به عنوان بالا به عنوان 1.4 متر (تقریبا 5 فوت) در لهاسا شهرستان در جنوب غربی استان سیچوان وزارت آموزش نجات بخش گزارش شده است.

باران سیل همچنین باعث سه رانش زمین روز شنبه در یک شهر کوهستانی در چونگ کینگ بالادست در یانگ تسه باعث سه مورد مرگ و خروج از سه بیشتر گم رسمی رادیو فردا خبر داد.

فصلی و جاری شدن سیل حملات زیادی قطعات از چین هر سال به خصوص در مرکز و مناطق جنوبی اما شرایط در این سال بوده است به خصوص بد است. شهرهای بزرگ که تا کنون در امان است اما نگرانی ها افزایش یافته است بیش از ووهان و دیگر شهرهای پایین دست که خانه را به ده ها میلیون نفر از مردم است.

چین بدترین سیل در سال های اخیر شد و در سال 1998 زمانی که بیش از 2000 نفر کشته و تقریبا 3 میلیون خانه ویران شد عمدتا در امتداد یانگ تسه.

سد سه دره ساخته شده بود و عمدتا برای تولید برق اما دولت همچنین گفت که انتظار می رود به کاهش فاجعه بار جاری شدن سیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>