فراتر از Byline: Rockin’ و rollin’ با جو Nardone


 Bill O’Boyle

لایحه O’Boyle

مقالات مرتبط

WILKES-BARRE — زمانی که شما از شنیدن نام جو Nardone شما فکر می کنم خوب قدیمی راک اند رول.

Nardone شده است در اطراف یک مدت طولانی و در علاوه بر این به گالری خود را از صدا, فروشگاه, قدیمی ساکسیفون بازیکن به ارمغان آورده است بسیاری از ما را به خارج از سالن.

وقتی ما خود را در گروه همه ستاره, شروع, ما شروع به حرکت می کند. مهم نیست که چه سن ما بازگشت به آن روزها وقتی که ما همه یک دسته از کول Kats پاره کردن فرش در هانسون یا ساحل شنی و یا Sans Souci پارک.

و Nardone ترویج شده است کنسرت برای بسیاری از سال و همچنین آوردن گروههای ما بزرگ شده و با موسیقی ما عشق به شهر ما. او Doo Wop نشان می دهد همیشه فوق العاده با چند گروه افسانه ای ظاهر می شود.

Nardone شده است در تلاش برای نگه داشتن خود را”آه چه شب” doo wop نشان می دهد برای سال در حال حاضر, اما به همه گیر شده و باعث تعویق. Nardone است موکول کنسرت برای 13 مارس در F. M. کربی مرکز هنرهای نمایشی.

و آه چه صف او قرار داده است با هم.

این نمایش در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 28 سال 2020 پس از آن به تعویق افتاد به 29 مه سال 2020 و پس از آن هفت. 19, 2020, و بلیط قبلا خریداری شده مفتخر خواهد بود در تاریخ 13 مارس سال 2021.

جی و آمریکایی آغاز شده در سال 1960 زمانی که آنها امضا شد و سپس در ادامه به نمودار 12 top 10 پرونده. در سال 1962 “او گریه” رفت و به #5 بر روی نمودار. جی Traynor اول “جی” شد خواننده. او جایگزین شد Jay سیاه (Jay #2) بود که خواننده در بقیه بازدید خود را.

در سال 1963 “تنها در آمریکا” ضربه بود. در سال 1964 “بیا کمی نزدیک تر” رفت و به #2 “بیایید قفل درب (و دور انداختن کلید)” بالا 20.

از 1965-1970 خود شامل بازدید بی نظیر “Cara Mia” (شماره 4), “این لحظه سحر و جادو” (#9) “برخی از مسحور شب” و “راه رفتن در باران.”

شرکت headlining نشان می دهد خواهد بود نیوجرسی افسانه Duprees شناخته شده در سراسر جهان برای خود رمانتیک تفسیر برخی از زیبا ترین آهنگ عشق تا به حال نوشته شده است.

این Duprees تا به حال بسیاری از بازدید و از جمله 1962 فیلمهای سر و صدا “تو متعلق به من است.” دیگر بازدید عبارتند از: “خود من عشق واقعی” “چرا باور نمی کنی من” “شما شنیده ام” و “خروج.”

برایان Hyland انجام خواهد شد در ویلکس بر برای اولین بار. در سال 1960 در سن 16 برایان او نخستین و بزرگترین ضربه “Itsy Bitsy Teenie Weenie زرد Polkadot لباس شنای زنانه دوتکه.” آن #1 بیلبورد ضربه سر و صدا و رفت به #8 در انگلستان است.

در سال 1962 “مهر و موم شده با بوسه” درباره #3 در بیلبورد و نمودار انگلستان و دوم او طلا رکورد. Hyland بود یک بت و نوجوان با تور دیک کلارک کاروان از ستاره. Hyland همچنان به تور امروز به محبوب تحسین.

گری اوراق قرضۀ ایالات متحده تا به حال عمده آمار آهنگ ها در اوایل دهه 1960 از جمله #1 سر و صدا “ربع به سه.” دیگر بازدید عبارتند از “نیواورلئان” (اوج خود رسید در #6 در نمودار), “مدرسه خارج است” (#5 hit), “بانوی عزیز و تاب” (9) و “پیچ و تاب و پیچ و تاب غول” (#9).

باز نشان می دهد در حال کرم شب تاب یک doo wop گروه از لانگ آیلند.

پنج عمل شگفت انگیز دیگر نشان می دهد.

در اینجا امید جو Nardone نگه می دارد و آوردن این اعمال — و تمام کسانی که موسیقی خاطرات — به شهر ما.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>