آسیا امروز: کره جنوبی دادستان سوال رهبر کلیسای

سئول کره جنوبی (AP) —

کره جنوبی دادستان روز جمعه مورد سوال رهبر مرموز یک کلیسا فرقه بیش از اتهاماتی که آنها مختل دولت anti-virus پاسخ پس از هزاران COVID-19 عفونت تشخیص داده شد در میان اعضای آن در ماه های فوریه و مارس.

Lee Man-hee 88 ساله رئیس Shincheonji کلیسا از عیسی سوال شد برای حدود چهار ساعت در یک منطقه ایرباس در سوون جنوب سئول پایتخت, قبل از اینکه به خانه فرستاد و پس از او شکایت در مورد نامشخص مشکلات سلامتی دادستان و مقامات کلیسا گفت. Hwang Seong-hyeon یک دادستان در سوون گفت دفتر او قصد دارد به احضار لی دوباره برای تحقیقات بیشتر.

لی و دیگر Shincheonji رهبران مواجه شده اند سوء ظن پنهان کردن برخی از کلیسا عضویت و گزارش دهی آن عبادت فعالیت به مقامات بهداشتی برای جلوگیری از گسترده تر قرنطينه. دادستان در هفته گذشته بازداشت سه تن از کلیسا بیش از این اتهامات است. لی و Shincheonji باید صبورانه رد این اتهام گفته است که کلیسا شده است به درستی همکاری با مقامات بهداشتی.

بیش از 5,200 از کره جنوبی 13,672 COVID-19 موارد مرتبط شده اند به کلیسا تا کنون. کلیسا شعبه در جنوب شهر Daegu ظهور به عنوان بزرگترین خوشه پس از عفونت های مشخصی در اواخر فوریه.

مقامات بهداشتی استفاده کرده بودند, مهاجم آزمون-و-قرنطینه برنامه برای جلوگیری از شیوع بیماری در Daegu و شهرهای نزدیک آوریل, اما این کشور دیده شده است ظهور مجدد این ویروس در سئول شهری از اواخر ماه مه به عنوان مردم به طور فزاینده سرمایه گذاری در.

قبلا کره جنوبی مقامات بهداشت خوش بودند از این کشور COVID-19 شیوع در حال آمدن است تحت کنترل است. ارشد وزارت بهداشت رسمی Yoon Tae-ho گفت: گسترش coronavirus به وضوح ثبات در منطقه سئول و دیگر شهرهای بزرگ که در آن انتقال به حال مشخصی از اواخر ماه مه.

60 مورد جدید گزارش جمعه شامل 39 مرتبط با مردم ورود از خارج از کشور. کشور است که اجرای دو هفته قرنطينه در همه افراد ورود از خارج از کشور.

دولت قصد دارد به ترابری بیشتر کارگران کره جنوبی از هفته آینده از عراق است. مقامات بهداشتی را تایید کرده اند 34 مورد در میان برخی از 100 کارگران ساختمانی که بازگشت در اوایل این هفته.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

عبور 1 میلیون coronavirus موارد در جمعه باعث نگرانی در مورد آمادگی خود را برای مقابله با اجتناب ناپذیر افزایش است که می تواند پایمال کردن بیمارستان ها و تست ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی. افزایش 34,956 موارد در 24 ساعت گذشته صورت گرفت در کل به 1,003,832. وزارت بهداشت نیز گزارش داد یک رکورد 687 مرگ و میر در مجموع 25,602. گریم نقطه عطف می آید در زمانی که چندین ایالت هند در حال تحمیل متمرکز مستندات برای جلوگیری از شیوع بیماری در میان کوره در رفته تلاش های دولت های محلی برای حفاظت از اقتصاد است.

— یکی دیگر از 293 نفر تایید آلوده در توکیو روز جمعه دوم راست بالا روزانه در ژاپن سرمایه است. “ما خواسته مردم و کسب و کار خود را افزایش هشدار سطح” توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike گفت: اصرار اجتماعی فاصله, ضد عفونی دست ها و دیگر اقدامات. این شهرستان در حال تلاش برای افزایش آن تست ظرفیت و Koike گفت: این افزایش توانایی و بیمارستان برای درمان COVID-19 بيمار. ژاپن تا کنون اجتناب عظیم موارد از سخت ترین آمار سازمان ملل در کمتر از 24,000 مورد تأیید و حدود 1 ، 000 مرگ و میر. ژاپن شده است در تلاش برای نگه داشتن فعالیت های اقتصادی در حالی که اجتناب از ویروس’ گسترش مخاطره آمیز عمل متعادل باز کردن رستوران ها و سالن های تئاتر با محدود صندلی و با داشتن فروشگاه کارمندان کار در پشت پلاستیکی محافظ.

— محدودیت بیشتر در حال اعمال شده در شمال غربی چین شهر سین کیانگ زیر مجموعه ای از موارد جدید. شرکت های هواپیمایی می گویند مسافران عازم این شهر فرودگاه هستند که نیاز به نشان منفی آزمون برای coronavirus و یک تلفن همراه ضبط و نمایش آنها برسد. اصلی ترین خط مترو اتصال این شهر به فرودگاه نیز تعطیل, برخی از مسکونی جوامع بسته و محدودیت های اعمال شده در استفاده از حمل و نقل عمومی. وزارت بهداشت در اطراف منطقه سین کیانگ می گوید پنج تأييد موارد گزارش شده طی 24 ساعت همراه با هشت نفر که در آن مردم آزمایش مثبت اما در حال نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند. از دیگر موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین تمام شد وارد شده است. سین کیانگ است میهن اویغوری مسلمان اقلیت های قومی و شده است پوشانده با شدید امنیتی است.

— چین روز جمعه آغاز شد و کسانی که نیاز به ورود در سرزمین اصلی چین از هنگ کنگ نشان می دهد منفی coronavirus تست گرفته شده در طی سه روز معاملاتی گذشته و تحت 14 روز تحت نظارت قرنطینه برای به دست آوردن ورود پس از شیوع جدید در نیمه مستقل منطقه است. قابل توجه استثنا شامل دانش آموزان و رانندگان کامیون که باید با عبور از مرز روزانه همراه با “کسب و کار مهم مردم” و دیگران به رسمیت شناخته شده تحت سیاست های دو جانبه به استثنای آنها را از قرنطینه خواسته با توجه به رسمی اطلاع می دهد. هنگ کنگ گزارش داد 67 عفونت های جدید در روز پنج شنبه روزانه بالا است. مقامات گفت: 63 شد به صورت محلی منتقل می شود و آنها نمی توانند ردیابی منبع برای 35 از آنها.

— استرالیا هواپیمای ویکتوریا دولت گزارش جدید با کیفیت بالا از 428 موارد و در حال حرکت بود به افزایش coronavirus تست, عنوان, New South Wales, دولت اعلام کرد سختگیرانه تر اقدامات پس از افزایش ویروس جدید موارد است. بسیاری از ویکتوریا موارد جدید و سه مورد مرگ گزارش شده در روز جمعه در این کشور را که دومین شهر ملبورن است که قفل شده است و از هفته گذشته. ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: دولت افزایش تعداد تست سایت های خارج از ملبورن. وجود دارد در حال حاضر 50 تست سایت در منطقه ویکتوریا است.

— در استرالیا پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز, هشت مورد جدید تشخیص داده شد. نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian گفت: مشتری در حال حاضر محدودیت های اعمال شده در میخانه می توان به رستوران ها و کافه ها و باشگاه ها و سالن های مهمان نوازی از جمعه آینده. دولت بزرگترین خوشه در حال حاضر حدود 42 موارد شروع در سیدنی میخانه. دیگر بخش هایی از استرالیا شده اند محدودیت های بلند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>