یک دهه طولانی وعده داده است به ارزش بیش از یک هزار اونس نقره

در طول Qianlong دوره یک پیرمرد به نام چن از سیچوان Wan شهرستان (در حال حاضر Wanzhou Chongqing) باز Jiangwan فروشگاه چای در شانگهای. به استخدام کسی برای کمک به او نوشته استخدام توجه در فروشگاه چای درب. چند روز بعد ژان Gu یک مرد جوان 20 ساله به اعمال می شود.

ژان که از Huizhou راه برای ساختن یک زندگی. با صادقانه و شوخ نگاه چن دوست game, ژان بسیار زیاد است. هنگامی که از او درخواست برخی از حرفه ای سوال در مورد چای, صنعت, ژان پاسخ داد: این سوال خوبی است. چن او را دوست داشتم حتی بیشتر و تصمیم گرفت تا او را برای یک دوره آزمایشی.

ژان بسیار سخت کوش و صالح است. با توجه به این شیوه از دریافت مشتریان صمیمانه و صمیمانه مشتریان بودند پر از ستایش برای ژان. کسب و کار فروشگاه چای رونق روز به روز. هر معامله به کار گرفته شده توسط ژان بود و شفاف.

پس از شش ماه Jiangwan فروشگاه چای ساخته شده سود. چن خوشحال بود و خوشحالم که برای پیدا کردن یاور خوب. از آن زمان به بعد چن واگذار بسیاری از فروشگاه چای کسب و کار به ژان.

بعد رئیس چن دریافت نامه ای از زادگاه خود گفت که همسر او بود و به طور جدی بیمار و خواسته او را به بازگشت به زادگاه خود را به بازدید از بلافاصله. پس از شنیدن اخبار رئیس چن واگذار فروشگاه چای به ژان.

When asking him some professional questions about the tea industry, Zhan answered the questions well. (Image: pixabay / CC0 1.0)

هنگامی که از او درخواست برخی از حرفه ای سوال در مورد چای, صنعت, ژان پاسخ داد: این سوال خوبی است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

ژان گفت: “با تشکر از شما برای اعتماد به من. من بهترین من انجام خواهد داد برای حفظ کسب و کار فروشگاه چای. نگران نباشید شما می توانید به خانه بروید. من امیدوارم که شما دوباره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

با این چند جمله از ژان رئیس چن برطرف شد به خانه بروم. قدیمی بودن و ضعیف رئیس چن نمی تواند تحمل سختی های این سفر است. هنگام بازگشت به خانه او بیمار بود و جان به زودی.

به عنوان شانگهای و سیچوان در حال هزاران مایل دورتر و با چند کوه در میان ساخت های ارتباطی دشوار ژان نمی توانید هر گونه اطلاعات از چن. بعد از چن چپ بار کل در حال اجرا فروشگاه چای سقوط بر روی شانه های او. در آن زمان ژان مدیریت فروشگاه زحمت بنابراین کسب و کار خود رونق گرفت. ژان گاهی اوقات می خواستم برای رفتن به خانه به دیدار پدر و مادرش, همسر و فرزندان اما چن بازگشت نیست بنابراین او قادر به بازگشت به خانه.

یک دهه گذشت زمانی که یک مرد جوان که شبیه چن به نظر می رسد در درب مغازه. معلوم شد که مرد جوان بود چن پسر.

مرد گفت: “پس از پدر من بزرگتر چان به خانه بازگشت او به طور جدی بیمار شد و درگذشت و به زودی پس از آن. سپس من بیش از حد جوان برای آمدن به بیش مغازه. من قدردانی تلاش های خود را برای این همه سال.”

After Chen left, the entire burden of running the tea shop fell to Zhan. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

بعد از چن چپ بار کل در حال اجرا فروشگاه چای کاهش یافت و به ژان. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

در جلسه که چن تا به حال در گذشت ژان احساس وحشتناکی غم انگیز است. پس از آرام ژان در زمان 10 سال حساب کتاب از کابینت چوبی و خواسته چن پسر به بررسی معاملات. پس از چک کردن آن همه چن یافت که هر معامله شد زحمت ذکر شده در جزئیات. ژان بعد پرسید چن به تعداد سهام و اقلام در موجودی قبل از تبدیل بیش از مدیریت کسب و کار به او.

برای 10 سال ژان حال اجرا فروشگاه به عنوان خود قرار داده و در تلاش بسیار است که آن را نقل مکان کرد چن عمیق. علاوه بر حقوق و دستمزد خود را Chen ارائه شده ژان هزار اونس نقره به عنوان یک نشانه قدردانی خود را.

ژان دریافت 10 سال حقوق و دستمزد اما او کاهش یافته است به قبول هدیه از نقره. او گفت: “من خود را دریافت کرد پدر, مهربانی, من باید به آن بازگشت. من فقط با آنچه که پدر خود را سپرده به من. من آنچه که من باید انجام دهید, و شما لازم نیست برای تشکر از من کنه. من دور شده است به مدت ده سال و در حال حاضر شما اینجا هستید بنابراین لطفا اجازه دهید به بازگشت به زادگاه به پیوست با خانواده من است.”

قبل از خروج ژان بارها و بارها یادآوری چن از اهمیت بهره برداری مناسب از فروشگاه چای و سپس در زمان اموال خود را به ترک. به دنبال ژان را ترک شکل چن گفت به خود: “آنچه که یک فرد از شخصیت نجیب!”

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

Wang Hui, یک متخصص در نقاشی های مناظر چین

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>