1 تلاش برای عدالت کمک می کند تا سوخت, سیاه حقوق در فرانسه

توسط آرنو پدرام و جفری شفر

IVRY-SUR-SEINE, France (AP) — Assa Traoré شده است مبارزه برای عدالت تا کنون از او برادر آدما درگذشت در بازداشت پلیس فرانسه در 24 تولد چهار سال پیش. و او را مصمم به ادامه جنگ تا “پایان” او می گوید: تا زمانی که کسی را محکوم به مرگ او.

اما به تازگی او را هدف رشد بزرگتر. او در حال حاضر در خط مقدم یک حرکت جدید برای حقوق برای پاک کردن سیستمیک نژادپرستی در پلیس و به چالش کشیدن فرانسه رسمی چشم انداز خود را به عنوان یک colorblind جامعه است.

“ما شد سربازان در وجود خودمان” Assa Traoré که خانواده است از مالی منشاء آسوشیتدپرس گفت این هفته است. “وجود دارد یک جنبش امروز. تماس با ما آن را نسل آدما این افرادی که می ترسند دیگر و این جوانان که نمی خواهد خفه شو.”

35 ساله که به شغل خود به عنوان یک معلم آموزش و پرورش ویژه در حومه پاریس به رهبری یک جنبش خواستار عدالت برای او برادر تجدید است و هدف از جورج فلوید .

“جورج فلوید است برادر ما اینجا در فرانسه هم” Traoré در مصاحبه ای گفت: پیش از تظاهرات روز شنبه به مناسبت سالگرد آدما از مرگ — سخنرانی او تعیین انرژی قابل لمس است. “هنگامی که شما ببینید جورج فلوید مرگ شما تصور مرگ برادر من آدما Traoré.”

این اولین بار نیست که فرانسه با حساب استعماری خود, تاریخچه و ارتباط با آن و شمال آفریقا شهروندان است. مرگ و میر مربوط به پلیس اغلب منجر به اعتراضات بسیاری فراموش نشدنی در قالب ناآرامی در سراسر کشور در سال 2005 برانگیخته با مرگ دو پسر بودند که به برق در حالی که با مخفی شدن در یک پست برق پس از فرار از پلیس.

اما در حال حاضر فرانسه است شاهد رشد مقاومت مواجه علیه خشونت های پلیس و در برابر نژاد پرستی است که بسیاری از فعالان می گویند تشدید این کشور رسمی دکترین colorblindness که تشویق مهاجران به ادغام و ممنوعیت دولت از جمع آوری داده های سرشماری در مسابقه.

در حالی که چهار افسران درگیر در Floyd بازداشت متهم شده اند — از جمله یک قتل است که در پشت میله های زندان — هیچ کس متهم شده است در آدما Traoré مرگ است. نبود فیلم برداری و .

در جولای 19, 2016 پلیس با نزدیک شدن آدما و برادر خود را برای بررسی هویت در شهر Beaumont-sur-Oise در شمال پاریس که در آن خانواده بزرگ شدم. آدما فرار بر روی یک دوچرخه از آنجا که او نمی باید ID خود را. ژاندارم با او و او را دستگیر کردند. در عرض چند ساعت او را مرده اعلام شد.

یکی gendarme در ابتدا گفت: سه افسر شروع به پریدن کرد در Traoré به پین کردن او با توجه به زود گزارش پلیس. این gendarme بعد از رد هر یک از آنها را دوخته او را.

علت دقیق مرگ حتی روشن نیست. ده-دستور دادگاه گزارش های پزشکی یافت مختلف بیماریهای قلبی مسئول بودند. این Traoré خانواده در مقابله با کسانی که با مستقل کالبد شکافی و پزشکی گزارش با اشاره به خفگی به جای. این مورد هنوز در دست بررسی و وکلا برای افسران انکار پلیس در اشتباه بودند.

در تلاش خود را برای عدالت برای او برادر Assa Traoré دیدار با خانواده های کسانی که جان خود را در دست پلیس, تور مبارزه فرانسوی حومه که در آن بسیاری از جمعیت مهاجر یا غیر سفید و سازماندهی فعالان در سراسر نژادی و جغرافیایی و اقتصادی خطوط.

در ماه ژوئن در فرانسه بود بازگشایی از ویروس مستند و فیلم فلوید را به قتل گردش در سراسر جهان او بسیج ده ها هزار نفر از معترضان به تماس توجه به اقلیت نژادی’ مشکلات خود را با پلیس است.

“ما باید همه چیز را تغییر دهید, این سیستمیک نژاد پرستی, ما نیاز به شکستن آن” Traoré گفت. او خواستار ممنوعیت تکنیک های خطرناک است که پلیس با استفاده از جمع افرادی که “اکثریت کشتن سیاه, اعراب و غیر سفید پوستان است.”

او همچنین فکر می کند فرانسه نیاز به قراضه پلیس نظارت سازمان که در حال حاضر متشکل از پلیس خود را به نفع مستقل از بدن.

در سال 2016 در فرانسه بالا رسمی برای دفاع از حقوق شهروندان گزارش شده است که سیاه و سفید و عرب, فرانسوی, نفر 20 بار بیشتر احتمال دارد به توسط پلیس متوقف بیش از دیگران بودند. در سال 2020 ژاک Toubon منتشر شده مطالعه جزئیات سیستمیک نژادپرستی در پاریس ، دولت متعهد به ریشه کن کردن نژاد پرستی در نیروهای پلیس اما مقصر این مشکل در چند سیب بد.

Traoré ساخته شده است پل با دیگر جنبش های اجتماعی — مانند جلیقه زرد یکی در برابر بی عدالتی اقتصادی و بحران آب و هوا جنبش است.

“این چهار سال از رفتن به هر محله فقیر نشین در فرانسه” Traoré گفت. “ما شده است در مکان های از راه دور در فرانسه در روستاهای کوچک در آن است چهار سال از اتحاد با کارگران خانگی مستند نشده مردم جلیقه های زرد, آب و هوا شدند.”

این شنبه مارس برگزار شد با آب و هوا فعالان تحت شعار: “ما می خواهیم به نفس.”

“امروز مبارزه برای آدما Traoré تعلق ندارد به Traoré خانواده دیگر” Traoré گفت. “این نماینده از ناخرسندی و اختلال عملکرد دولت فرانسه پس از آن مبارزه ما با هم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>