نظر شما: با تشکر از منطقه پرینتر به صورت جزوه در غم و اندوهمن می خواهم مردم منطقه ما به دانستن یک کسب و کار محلی کورکوران چاپ که به تازگی به چاپ کتابچه ای استفاده شده است که در غم و اندوه مشاوره وزارت.

پس از دریافت اجازه کپی رایت من نزدیک Bill Corcoran مالک/اپراتور مورد احتمالا تجدید چاپ جزوه. او قادر دستیار مایکل Yurcho انجام یک کار باشکوه از تولید چند صد جزوات شده و ادامه خواهد داد توزیع شده به مردم از منطقه ما که عزادار.

اصلی جلو و عقب پوشش عکس که حقوق نمی تواند امن ارائه شده از طریق همسر من, شارون عکاسی.

لحظه ای که من با نزدیک شدن آقای Corcoran او با شور و شوق به خرید ایده و ارائه شده بسیار قابل توجهی حمایت مالی. او و مایک بودند حمایت و تشویق در طول فرایند. من به آنها اطمینان داد که کار ما درگیر شدند و در این کار خداوند است و همه به رسمیت شناختن و افتخار به او می رود.

باید به شما و یا هر کسی که شما می دانید که باشد عزادار مرگ یا هر گونه دیگر قابل تروما لطفا درخواست جزوه تحت عنوان ” عمیق تر هنوز هم برای کسانی که غمگین. پیام خود را یک برکت و رحمت به من وقتی که من غم زده و ترس علت مرگ پسر من است. من اعتقاد دارم که آن را ممکن است همین کار را برای شما و یا یک دوست.

William A. رولان جونیور

Shavertown

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>