چرا هنگ کنگ امنیت ملی قانون وحشتناک حتی برای خارجی ها

پکن امنیت ملی قانون است که زندگی سختی را برای مردم هنگ کنگ. در حالی که پیش از آنها می تواند انتقاد از حزب کمونیست چین (CCP) و صحبت آزادانه در مورد حقوق بشر از جمله فعالیت های در حال حاضر زمین آنها را در زندان تحت اتهام براندازی را تضعیف میکند دولت ، نکته تعجب آور این است که این قانون نه تنها تاثیر می گذارد Hongkongers بلکه خارجی ها!

تاثیر خارجی ها

با توجه به قانون اگر شما زندگی می کنند در خارج از چین و ارتکاب هر گونه فعالیت است که می تواند به عنوان طبقه بندی ترویج براندازی و یا جدایی از دلار هنگ کنگ شما را می توان دستگیر شده توسط مقامات چینی به زودی به عنوان شما زمین در هنگ کنگ است. بنابراین اگر شما در ایالات متحده ساکن است که می نویسد یک Facebook پست در برابر چینی رژیم کمونیستی در ژانویه و شما بازدید هنگ کنگ برای یک سفر کسب و کار در ماه مارس یک احتمال وجود دارد که شما ممکن است گرفتار و زندانی شده است.

حتی اگر شما فرار دادستان بالا وجود دارد احتمال اخراج معنی است که آنها ممکن است هرگز قادر به ورود به هنگ کنگ. کشورهایی مانند کانادا و انگلستان و ایالات متحده آمریکا و استرالیا صادر سفر مشاوره های پس از اجرای قانون سخت گیرانه هشدار به شهروندان است که سفر به هنگ کنگ می آید با یک خطر نظارت و تبعید و حتی حبس ابد. به عنوان یک نتیجه از کارشناسان بر این باورند که دلار هنگ کنگ را ببینید در کمتر مسافران خارجی در آینده است.

“همراه با Covid-19 و اعتراضات امنیت ملی قانون ایجاد کرده است بسیاری از عدم اطمینان در مورد آینده بهبود… ما می توانیم انتظار می رود که بازدید کنندگان از ایالات متحده و انگلستان قابل توجهی کاهش خواهد یافت (پس از Covid-19 محدودیت استراحت) چرا که هر دو دولت ابراز کرده اند بسیاری از نگرانی در مورد امنیت و ثبات دلار هنگ کنگ” هربرت یام یک دلار هنگ کنگ مدیر پژوهش در تحقیقات بازار ارائه دهنده millward brown بین المللی می گوید سی ان ان سفر.

این قانون همچنین دارای یک ماده است که اجازه می دهد تا دولت به هر آنچه که اقدامات لازم برای افزایش نظارت از سازمان های غیر دولتی و رسانه های بین المللی رسانه. به عنوان مثل چین کمونیست مقامات در حال حاضر قادر به سرکوب سازمان های غیر دولتی و یا رسانه ای که علنا حمایت از دموکراسی یا آزادی بیان تحت پوشش “تبانی با نیروهای خارجی.”

هنگامی که تام یی چانگ هنگ کنگ تنها نماینده در کمیته ملی مردم آمریکا پرسیده شد که آیا روزنامه نگاران گزارش در مورد تیان آن من در سال 1989 قتل عام و یا هنگ کنگ استقلال خواهد بود جریمه طبق قانون او در پاسخ گفت که آنها باید به دنبال “حرفه ای مشاوره حقوقی” در این مسئله است. اتاق بازرگانی بین المللی در هنگ کنگ است ابراز نگرانی در مورد قانون بیان کرد که آن را به ایجاد عدم اطمینان در مورد مردم آزادی و امنیت.

اثر بر سیستم آموزشی

چندین دانشگاه در هنگ کنگ شده اند لرزاند قانون جدید به عنوان آنها نگران هستند که آن را در نهایت محدود کردن آزادی علمی در این شهرستان است. خورشید Kwok سابق علم دین در دانشگاه هنگ کنگ (HKU) اظهار داشت که دانشگاه به زودی پیدا خواهد کرد آن را دشوار قانع کننده ای استخدام جدید است که آنها را کامل و آزادی علمی در هنگ کنگ برای انجام فعالیت های پژوهشی. او تردید است که آیا هنگ کنگ دانشگاه خواهد بود قادر به حفظ خود را به رسمیت شناختن بین المللی به عنوان مراکز تعالی.

هنگ کنگ و دانشگاه ها ممکن است قادر به تضمین آزادی برای محققان دانشگاهی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در ضمن دانشجویان در هنگ کنگ به زودی آموزش داده می شود در مورد امنیت ملی قانون و “اهمیت” حزب کمونیست چین. اساسا کودکان و نوجوانان خواهد بود شستشوی مغزی به این باور است که آنها هیچ آینده ای بدون حزب و هر چیزی که آنها در حال حاضر با توجه به حزب. مدیران مدرسه باید دستور داده شده است به پلیس تماس بگیرید در مورد هر کسی توهین چینی سرود ملی در محوطه دانشگاه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چین استریل اویغور زنان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>