ما هشدار می دهد شرکت های مورد تحریم ها برای کار بر روی خطوط لوله روسیه

توسط MATTHEW لی

واشنگتن (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز چهارشنبه سخت تلاش خود را برای جلوگیری از اتمام آلمانی-روسی و ترکی-روسی خطوط لوله گاز طبیعی هشدار به شرکت های درگیر در پروژه های آنها خواهید بود موضوع را به آمریکا جریمه مگر اینکه آنها توقف کار خود را. این حرکت به احتمال زیاد افزایش تنش ها در حال حاضر مملو آمریکا و اروپا روابط و همچنین خشم روسیه است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد دولت این است که پایان دادن به پدر بزرگ بند که تا به حال در امان شرکت قبلا درگیر در خطوط لوله’ ساخت و ساز از تحریم های مجاز توسط مقابله با امریکا دشمنان از طریق تحریم قانون 2017 قانون با هدف مجازات روسیه به طور خاص و مسائل دیگر.

حرکت درب باز می شود به صورت اقتصادی ایالات متحده و مجازات های مالی برای تحمیل شود و در هر اروپایی و یا دیگر شرکت های خارجی بیش از جریان نورد 2 و TurkStream پروژه از جمله کسانی است که تا به حال مشغول به کار در خطوط لوله قبل از این تصویب شده بود و قبلا معاف از مجازات است.

“این عمل قرار می دهد سرمایه گذاری و یا فعالیت های دیگر که مربوط به این انرژی روسیه خط لوله صادرات در خطر تحریم های ایالات متحده,” Pompeo به خبرنگاران گفت: در وزارت امور خارجه در کنفرانس خبری. “این یک هشدار روشن به شرکت. کمک و معاونت در جرم روسیه بدگویی تاثیر پروژه های تحمل نخواهد شد. دریافت کنید در حال حاضر و یا در معرض خطر عواقب.”

Pompeo در زمان هدف در پروژه خط لوله خواستار آنها را “کرملین ابزار کلیدی برای بهره برداری و گسترش وابستگی اروپا به منابع انرژی روسیه” که “در نهایت تضعیف اطلس امنیتی است.”

او اشاره کرد که ایالات متحده که ramped تا انرژی خود را تولید تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “است که همیشه آماده برای کمک به دوستان اروپایی ما رفع نیازهای انرژی خود را.” ایالات متحده در حال حاضر آغاز صادرات گاز و برخی از زغال سنگ به مرکز و شرق کشورهای اروپایی مانند بلاروس و لهستان و اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لابی اروپا و به خصوص آلمان برای کنار گذاشتن خط لوله که به آن معتقد است قرار دادن اروپا تحت تاثیر بیشتری از روسیه است که با استفاده از آن صادرات انرژی به عنوان اهرم سیاسی. چهار مرحله می آید به عنوان کنگره پیشرفت های قانونی که دستور اعمال تحریم ها که مجاز شده بود توسط CAATSA.

سنا در حال حاضر به اتفاق آرا شامل اجباری Nord Stream 2 تحریم ها در آن نسخه جدید دفاع ملی مجوز قانون و مجلس است که انتظار می رود به دنبال کت و شلوار. سناتور. تد کروز سناتور تگزاس که همکاری سنا اندازه گیری با سن. جین شاهین D-N. H. گفت: روز شنبه اعلام همراه با انتظار قانون “باید در خدمت به عنوان یک یادآوری است که هر شخص یا شرکت است که تسهیل به هیچ وجه لوله گذاری برای Nord Stream 2 را به صورت کامل نیروی تحریم های ایالات متحده.”

Pompeo گفت که افزایش این ماده در یک سفر کوتاه به اروپا هفته آینده هنگامی که او قصد دارد برای دیدار انگلیس و دانمارک. دانمارک در سال گذشته برداشته محیط زیست در اعتراض به بخشی از جریان نورد 2 خط لوله .

ایالات متحده شده است صریح حریف از جریان نورد 2 خط لوله که حمل و نقل گاز طبیعی حدود 750 مایل (1,200 کیلومتر) در زیر دریای بالتیک از روسیه به آلمان است. همراه با کشورهای اروپای شرقی نیز در مخالفت با این پروژه دولت ایالات متحده استدلال می کند که آن را به اروپا خطرناکی وابسته به روسیه است.

در حال حاضر تهدید تحریم های ایالات متحده باعث شده است تا یک شرکت که تا به حال تحت پوشش توسط پدربزرگ بند به حالت تعلیق در کار خود را در خط لوله. در اواخر سال گذشته شرکت سوئیس Allseas که در عمل کشتی تخمگذار بخش زیراب خط لوله گفت: در آن بود .

Nord Stream 2 متعلق به شرکت گازپروم روسیه با سرمایه گذاری از چندین شرکت است. دولت آلمان گفته است آن تاسف و آن را دخالت این کشور در امور داخلی. با این حال آنگلا مرکل صدر اعظم روشن ساخته است در هفته گذشته که آلمان نیست با توجه به اقدامات تلافی جویانه در برابر تحریم ها ،

روسیه گفته است, اما . Pompeo خطاب به وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف روز دوشنبه و تهمت صحبت کرد به ترکیه, رییس جمهور در روز سه شنبه بود, اما هیچ نشانه ای که خط لوله تا به حال بحث شده است.

با TurkStream, روسی گاز از طریق دریای سیاه به ترکیه است. با هم دو 578-مایل (930 کیلومتر) TurkStream خطوط زیر دریای سیاه به همراه روسیه و ترکیه خشکی لوله ظرفیت حمل 31.5 میلیارد متر مکعب (1.1 تریلیون فوت مکعب) گاز طبیعی در سال است. روز شنبه را تحریم تهدید در مورد دوم TurkStream خط.

این داستان درست شده است به رفع این آخرین نام از سنسور. تد کروز و جین شاهین.

T

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>