بریتانیا با از دست دادن شغل مجموعه به شدت افزایش می یابد به عنوان حقوق و دستمزد شماره سینک

توسط پان PYLAS

لندن (AP) — بیکاری در سراسر انگلستان برگزار کرده است ثابت در طول coronavirus مستند به عنوان یک نتیجه از یک دولت حقوق و دستمزد حمایت از طرح وجود دارد اما سیگنال های روشن در حال ظهور است که زیان کار موشک وار رفتن خواهد شد در طول ماه های آینده به سطح دیده نمی شود پس از 1980s.

دفتر آمار ملی انگلیس روز پنجشنبه گفت وجود دارد 649,000 مردم کمتر یا 2.2 درصد به حقوق و دستمزد در ماه ژوئن هنگامی که در مقایسه با ماه مارس زمانی که مستند محدودیت های تحمیل شده بود.

این نشان میدهد که این کشور نرخ بیکاری است مجموعه ای برای افزایش طول ماه های تابستان از هنوز در پایین ترین حد تاریخی خود از 3.9 درصد ثبت شده است.

تا کنون بریتانیا شده است در امان تیز افزایش در بیکاری دیده می شود در ایالات متحده به دلیل از کار احتباس طرح به موجب آن به دولت پرداخت شده است اکثر حقوق کارگران که نه از کار اخراج شده است. برخی از 1.2 میلیون کارفرمایان گرفته اند استفاده از این برنامه به کردند 9.4 میلیون نفر در هزینه به دولت 28.7 میلیارد پوند ($36 میلیارد دلار).

هر چند این کارگران نشده اند کار بیش از چند ماه گذشته آنها محسوب نمی شود به عنوان بیکار. اما دولت در حال رفتن به در این طرح به پایان رسید در ماه اکتبر بالقوه صخره لبه لحظه ای که قرار داده خواهد شد شرکت در این نقطه. آنها نگه داشتن آن دسته از کارگران کردند در پست و یا انجام آنها اجازه دهید آنها را بروید ؟ آن را دشوار برای تماس شرکت رو به یک تاریخی بحران نقدی زیر یکی از عمیق ترین اسلامپ تا کنون ثبت شده در انگلستان — اقتصاد حدود 25% کوچکتر از آن بود که در ماه فوریه قبل از تاثیر کامل از coronavirus.

“سیاست است و نه یک راه حل دراز مدت و برخی از کارگران خواهد بود ساخته شده بیکار در زمان به خصوص در بخش خرده فروشی و سفر که تقاضا باقی می ماند ممکن است ساختاری پایین تر در دراز مدت,” گفت: Kallum Pickering اقتصاددان ارشد در Berenberg بانک.

یکی از انگلستان پیشرو کسب و کار گروه های لابی پنج شنبه هشدار داد که نزدیک به یک سوم از شرکت ها در حال برنامه ریزی برای کاهش شغل در سه ماه آینده به دولت باد کردن آن طرح حقوق و دستمزد.

در یک نظرسنجی از 7,400 شرکت منتشر شده پنج شنبه در اتاق بازرگانی گفت: 29 درصد از کسب و کارهای در حال برنامه ریزی برای کاهش این حجم از نیروی کار خود را قبل از اینکه این طرح به پایان می آید تنها با 12 درصد تنظیم به افزایش تعداد کارکنان.

تعدادی از شرکت های برش مشاغل شتاب در چند هفته گذشته با امثال ایرباس و رولز رویس در میان بسیاری از اعلام بزرگ, آمیزش پستانی کاهش است. بسیاری از اقتصاددانان فکر می کنم بیکاری می تواند بیش از دو برابر به بیش از 3 میلیون در این سال, سطح, آخرین دیده می شود در سال 1980 زمانی که دولت از نخست وزیر مارگارت تاچر reoriented اقتصاد دور از سنگین تولید به سمت خدمات.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>