Trojan: برنامه های اویغور نظارت کمپین توسط پکن

یک گزارش جدید توسط Lookout تهدید هوش نشان داده است که چین شده است و با استفاده از ابزار و نرم افزارهای مخرب برای پیگیری اویغور مردم است. این نظارت فعالیت مشاهده شد به عنوان دور برگشت به عنوان 2013. چهار Android ابزار مورد استفاده در این نرم کمپین — SilkBean, CarbonSteal, DoubleAgent و GoldenEagle.

خرد کردن Uyghurs

هدف اصلی از نرم افزارهای مخرب است که به جمع آوری اطلاعات شخصی از کامپیوتر خود دستگاه. این بدافزار که در این گزارش ذکر شده هستند trojanized مشروع نرم افزار به این معنی که آنها در حال حفظ ظاهر بیرونی یک برنامه مفید در حالی که مخفیانه انجام عملیات نظارت. برای مثال برخی از جمله trojanized برنامه شامل “Tawarim” (فارسی e-commerce سایت) “Sarkuy” (اویغور سرویس موسیقی) و “Tibbiy Jawahar” (اویغور دارویی برنامه).

این SilkBean نرم افزارهای مخرب trojanized تمرکز بر روی برنامه های فارسی, صفحه کلید, پلاگین ها و حروف. این DoubleAgent نرم افزارهای مخرب در ابتدا هدف تبت, قومی, مردم, اما آن را به آرامی تغییر تمرکز خود را به Uyghurs. CarbonSteal است که توانایی به دست آوردن کنترل بیش از دستگاه های ویژه از طریق پیام های متنی. GoldenEagle نه تنها هدفمند Uyghurs و تبتی در چین بلکه افرادی از کشورهای دیگر نیز هست.

“هر جا که چین Uighurs می رویم, اما, دور آنها, که آیا آن را در ترکیه و اندونزی و یا سوریه این بدافزار به دنبال آنها وجود دارد… آن را مانند تماشای یک درنده ساقه طعمه خود در سراسر جهان” Apurva کومار یک تهدید هوش مهندس در Lookout که کمک به باز کردن کمپین گفت: به نیویورک تایمز. در مجموع 14 کشور مختلف هستند و تخمین زده می آمده اند تحت چنین نفوذی, چینی, نظارت, 12 که متعلق به پکن “26 حساس کشور” لیست.

(Image: Screenshot / YouTube)

با استفاده از این بدافزار چینی نظارت است قادر به دنبال Uyghurs هر کجا که بروند. (تصویر: Screenshot / YouTube)

هنگامی که آلوده, برنامه های دانلود شده در یک دستگاه هکرها به دست آوردن یک نمایش زمان واقعی از هر فعالیت بر روی گوشی. در برخی از مواقع هکرها فقط نیاز به ارسال کاربر نامرئی متن پیام به منظور به دست آوردن اطلاعات در که تلفن خاص. این نرم افزارهای مخرب را به سادگی ارسال داده ها از طریق پیام های متنی و به زودی حذف همه آثار از جمله پیام. به این ترتیب کاربر هرگز متوجه است که او داده است که به سرقت رفته است. به منظور جلوگیری از سوء ظن هکرها نیز قادر به کشتن خود و نرم افزارهای جاسوسی بر روی فرمان به خصوص در شرایطی که برنامه به نظر می رسد به عنوان اگر آن است که مصرف بیش از حد عمر باتری.

نظارت معرض می آید به عنوان یکی دیگر از گزارش هشدار می دهد که پکن است که با زور و اجبار استریل اویغور زنان به منظور کاهش جمعیت جامعه است. آن است که تخمین زده است که نرخ زاد و ولد در مناطق مانند کاشغر و هوتن که در آن اویغور جوامع شایع کاهش بیش از 60 درصد بین 2015 و 2018. در سال گذشته نرخ زاد و ولد از سین کیانگ استان کاهش یافت 24 درصد است. چنین کاهش شدید آدمی چگونه به شدت حزب کمونیست چین (CCP) ژنتیکی exterminating Uyghurs.

اقدام علیه متجاوزین

ایالات متحده به تازگی قرار داده شده تحریم مقامات چینی از جمله برجسته عضو دفتر سیاسی برای نقش خود را در این کشور نقض حقوق بشر علیه اویغور جامعه است. تحریم شده تحمیل تحت جهانی Magnitsky عمل را قادر می سازد که دولت آمریکا برای مسدود کردن دارایی ها و همچنین اجرای ممنوعیت سفر ناقضان حقوق بشر.

(Image: Screenshot / YouTube)

ایالات متحده به تازگی قرار داده شده تحریم مقامات چینی تحت جهانی Magnitsky عمل می کنند. (تصویر: Screenshot / YouTube)

برخی از افرادی که تحت تاثیر تحریم شامل منطقه سین کیانگ را به حزب کمونیست وزیر چن Quanguo مدیر و حزب کمونیست از سین کیانگ عمومی اداره امنیت وانگ Mingshan و چند پیشین مقامات عالی رتبه. به گفته وزارت خزانه داری ایالات متحده چن است که تا به امروز بالاترین-رتبه بندی عضو از CCP شده است که سیلی با امریکا تحریم.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چرا هنگ کنگ امنیت ملی قانون وحشتناک حتی برای خارجی ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>