آواز Ellie Goulding تبدیل به تاریکی و نور

توسط MESFIN FEKADU

نیویورک (AP) — Ellie Goulding چهارم آلبوم کاملا گردد artsy پاپ رکورد کامل از آهنگ های ساخته شده با حماسه تولید و لایه خواننده. اما زیر ضربه سنگهای از آلبوم: تاریک شاعرانه یک آستر با سنگینی است که ممکن است خود را بالا بردن ابرو.

“من نوشتن آهنگ ها و پس از آن من مقابله با عواقب بعد” Goulding می گوید unflinchingly. “من فکر می کنم صداقت بهترین سیاست است برای من.”

آلبوم را باز کردن مسیر “شروع” او آواز می خواند: “من می توانم تماس با آتش بس با هر کسی اما شما.” او آواز می خواند “و شما حتی نمی تواند شروع به درک/سحر و جادو او تا به حال قبل از اینکه شما او را کشته است.”

“فقط چیزهای که من واقعا می خواستم به خارج بود که من فقط می خواهم” این آن است.’ من نمی خواهم به ظروف سرباز یا مسافر در اطراف. من می خواستم بگم که دقیقا چگونه من احساس شد. من فقط می خواستم به اجازه دهید مردم می دانند که فقط به دلیل آن به نظر می رسید مانند من قوی در خارج, من تا به حال برای بازیابی از مسائل بارها و بارها” Goulding می گوید در مصاحبه اخیر خود با آسوشیتد پرس.

بیشتر آهنگ ها در “درخشان آبی” از روز شنبه از ویژگی های عمیقا شخصی از آلبوم از 33-year-old English خواننده پاپ. جایی که او برای تلفن های موبایل هر دو آسیب پذیر و اعتماد به نفس او آواز می خواند: “من به سرقت برده از خودم فقط به شما کامل است.”

“اوه خدای من این خط است … چنین خلاصه ای از چگونه من باید در برخورد با همه چیز” او می گوید. “این آلبوم بسیار مورد استقلال و شخص دیگری نیست که منبع خود را از شادی است که نفس خود را که منبع خود را از شادی چرا که شما خودتان را دوست دارم به نقطه ای که آن را مانند ‘در واقع اگر من نیست که هر کس دیگری در زندگی من می خواهم خوب.'”

Goulding به پایان رسید تا پیدا کردن عشق — — اما او شروع به ضبط آلبوم جدید با چند تغییرات بزرگ در زندگی: خارج از رابطه او نیز تغییر تیم مدیریت و به نیویورک نقل مکان کرد. وجود دارد, آهنگ ریخت و از او.

“من تا به حال بسیار جمع شدن از چیزهای که من می خواستم به خواندن در مورد, اما من تا به حال به در سمت راست فضای, می گوید:” Goulding که سه آلبوم تمام رسیده وضعیت پلاتین. “آن را بسیار خود-کشف نوع از زمان. من می خواستم می خواهم به خواندن در مورد تبدیل شدن به یک زن و احساس این نهایی استقلال از هر گونه ارتباط و یا هر چیزی شبیه به آن. سپس آن را فقط اتفاق افتاده است که من پس از آن شوهرم را ملاقات کرد.”

که اجرایی تولید “درخشان آبی می گوید:” از طریق نوشتن ترانه Goulding قادر به مقابله با نفوذ موضوعات در زندگی شخصی او.

“چیزی که در مورد Ellie است lyrically او بسیار عمیق اما او بسیار سرگرم کننده اهل تفریح و بازی, فرد است. آن را تقریبا مانند او می شود تمام احساسات خود را در شعر” او می گوید. “او سخت کار خواهد کرد و تا زمانی که این حق و این که چگونه او می شود این خطوط درخشان … این شگفت انگیز و قدرتمند و کاملا نرم و صاف کردن (شعر). آن را تقریبا مانند نیک غار یا چیزی از نوع کلاسیک به جای پاپ آهنگ lyric. این بیشتر از یک شعر در برخی از راه.”

Goulding می گوید اگر او نمی خواست به ماسک درد در پشت این آهنگ از آلبوم او نیز می خواست به ارائه شنوندگان حس امید و خوش بینی. این دلیل او را به نام پروژه “درخشان آبی” و آهنگ های مانند “ارتفاعات جدید” — حتی با شعر مانند “چیزی درگذشت روز من افتاد برای شما” — ویترین رشد شخصی او و عشق به خود است. حتی “شار” و “شروع” end با Goulding تبدیل تاریکی به نور.

“من می خواهم به بحث در مورد چگونه همه چیز خورد و سپس به ارائه برخی از نوع گزینه برای بازیابی از آن” Goulding می گوید. “من می خواهم این ایده که من می توانید با استفاده از این غم (مسائل) که در زندگی من اتفاق افتاده را امتحان کنید و کمک به مردم دیگر از چیزهای مشابه. که من به ارمغان می آورد راحتی.”

زمانی که Goulding فکر می کند 10 سال پیش — زمانی که او منتشر شد اولین بازی خود را در انگلستان او احساس می کند برای اوایل twentysomething دختر بود که فقط در تلاش برای بیان احساس او از طریق نوشتن ترانه.

“برخی از آهنگ های بسیار غمگین بود و من نه فقط در یک جای خوب. من فکر می کردم در یک OK محل در آن زمان این تنها واقعا در درک که من می دانم من فقط خسته و خسته و سرخورده” او می گوید.

بیشتر به طور خاص او فکر می کند از او انتشار 2015 : “به من گفته شد … قدم بعدی برای من بود که به یک ستاره پاپ. و به همین دلیل خیلی از این آلبوم است که مرتب سازی بر اساس پر از آهنگ های پاپ اما بسیار تجاری” او می گوید: این آلبوم که پس از او تا به حال موفقیت در سراسر جهان با “پنجاه سایه خاکستری” تک که به دست آورده Goulding او اولین نامزدی جایزه گرمی به دست آورده و ترانه نویسندگان گلدن گلوب nod.

“در واقع در حال حاضر که من در آن نگاه کنید بیشتر ذهنی و من گوش دادن به آهنگ ها, من دوست دارم این لعنتی خوب, پاپ, آلبوم,'” او همچنان ادامه دارد. “من درک نمی آن را برای آنچه در آن بود. من غمگین هستم که در مورد. من به معنای واقعی کلمه نوشت: این آلبوم در راه است. من نمی آن را جشن می گیرند به اندازه کافی. من باید جشن این راه بیشتر از من بود و من نمی. بنابراین من نمی خواهد اشتباه را که در این آلبوم به خاطر من به آن افتخار می کنم. من نیاز به جلوگیری از اجازه دادن به ناامنی من در خودم مثل انتقاد در راه دریافت کنید.”

او را در آغوش خوب آهنگ پاپ دلیل “درخشان آبی” است که دو آلبوم: نیمه دوم این پروژه لقب “EG.0” شامل پنج آهنگ در حال حاضر برخی از پلاتین موفقیت است که رادیو پسند و شامل همکاری با, و

“این بار سه سال پیش من نمی خواهم که یک طرف B چون من نمی خواستم به اذعان کسانی که آهنگ ها در راه همان است که من می خواهم به اذعان من ‘درخشان آبی’ آهنگ ها هستند که فقط همه از قلب من و تمام نوشته های من,” او می گوید. “من فکر می کنم که چرا من باید دو طرف چون من می خواستم به همان اندازه اذعان هر دو آنها را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>