مسیر تعیین شده برای Hazleton را Rockin’ شهرستان کنسرت


 This map shows the route of Friday’s Rockin’ the County concert that is set to take place in Hazleton starting at 6 p.m.

این نقشه نشان می دهد که مسیر از روز جمعه Rockin’ شهرستان کنسرت که قرار است به اتفاق در Hazleton شروع در 6 p. m.

HAZLETON — با Wilkes-Barre نشان می بارید از هفته گذشته Hazleton عملکرد در Rockin’ این شهرستان در تابستان سری کنسرت در حال حاضر مجموعه ای برای اولین بار و مسیر را برای رژه به سبک کنسرت در روز دوشنبه اعلام شد.

این برنامه شامل یک عملکرد از نیلی ماه در گروه برنج باند رول راه خود را از طریق خیابان های Hazleton شروع در 6 بعد از ظهر این جمعه.

رژه مسیر شروع خواهد شد در تقاطع شرق و غرب سبز خیابان در حال حرکت دورتر پایین غرب خیابان سبز شمالی تاک خیابان.

پس از آن گروه را در ادامه تور خود را بر روی غرب الماس خیابان پایین تغییر خیابان. سپس عطف بر روی غرب 22 خیابان, باند سفر خواهد کرد بر روی شمال تاک خیابان.

آخرین مرحله از مسیر خواهد شد بر روی غرب سرخس خیابان در نهایت قبل از پایان دادن به در نقطه ای که در آن آغاز شده است.

این مجموعه در اصل قرار بود به پا زدن کردن جمعه گذشته با داستین داگلاس و برقی آقایان مجموعه به تور از طریق Wilkes-Barre, اما نشان می دهد که تا به حال به تعویق افتاد به دلیل رعد و برق در شب جمعه است.

تا کنون هیچ باران تاریخ تنظیم شده Wilkes-Barre عملکرد.

هفته آینده قاطر تیم را در تور از طریق پیتستون با برت الکساندر و دوستان پخش موسیقی ووداستاک زیر یکشنبه در خیابان های نانتیکوک.

آخرین کنسرت است که در حال حاضر برنامه ریزی شده رخ خواهد داد در روز جمعه, اوت. 7 با جو Nardone را Rockology آمریکایی یک گروه متشکل از دانش آموزان از Nardone را Rockology مدرسه موسیقی را به خیابان های کینگستون و چهل فورت منطقه است.

تا کنون هیچ مسیر خاص است و در عین حال اعلام شده است برای این سه کنسرت.

این Rockin’ شهرستان سلسله به عنوان جایگزینی برای سال گذشته محبوب Rockin’ رودخانه تابستان سری کنسرت که صورت گرفت در بانک ها از رودخانه Susquehanna در مرکز شهر Wilkes-Barre بیش از یک سری از سه هفته در تابستان گذشته.

Rockin’ این شهرستان به عنوان یک اجتماعی از راه دور نسخه از شهرستان سری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>