PIAA هنوز برنامه ریزی برای سقوط ورزش در زمان شروع


 The PIAA said Wednesday it is moving forward toward having fall sports start on time. Times Leader file photo

این PIAA گفت: آن را در حال حرکت رو به جلو به سمت داشتن سقوط ورزش در زمان شروع.

بار رهبر فایل عکس

این PIAA هل دادن به سمت بازی های ورزشی در پاییز.

PIAA مدیر اجرایی دکتر رابرت لومباردی گفت: در طول چهار شنبه هیئت مدیره جلسه طرح این است که باقی می ماند در همان برنامه با وجود COVID-19 بیماری همه گیر. که به معنی رسمی سقوط شیوه های ورزشی آغاز خواهد شد Aug. 17 با ورزش شروع دو هفته بعد.

“من فکر می کنم شما شنیده با صدای بلند و روشن از هیئت مدیره این فلسفه این است که ما در حال رفتن به بهترین تلاش های ما برای به دست آوردن هر آنچه که ما می توانید تا آنجا که ما می تواند برای هر دانش آموز-ورزشکار در دولت, به طوری که آنها می تواند شرکت در ورزشکاران این مدرسه در سال” لومباردی گفت. “ما می خواهیم بچه ها به بچه ها. ما می خواهیم آنها را برای به دست آوردن تجربه بازی دو و میدانی, بنابراین ما در حال انجام آنچه ما می توانیم با کار کردن از طریق چارچوب های داده شده از فرماندار از اداره اد از وزارت بهداشت به انجام این کار است.”

اما لومباردی نمی توانستم حدس و گمان فقط آنچه را سقوط ورزش خواهد بود. او را رد کرد و چندین شایعات از جمله یکی که PIAA در حال حاضر تصمیم به انصراف از سقوط دولت شد. او گفت: آن را خیلی زود به تصمیم گیری در ماه جولای در مورد حوادث دسامبر.

“ما هیئت است گفت: ما در حال حاضر برای دریافت به عنوان آنجا که ما احتمالا می تواند که در آن ما می توانیم آن را” لومباردی گفت. “بنابراین یک منطقه از دولت احتمالا می تواند بازی 75 درصد از این برنامه و از سوی دیگر بخشی از دولت احتمالا می تواند تنها بازی 25%. هیئت خوب است که چون ما می خواهیم کودکان و نوجوانان برای دریافت به عنوان آنجا که آنها احتمالا می تواند که در آن آنها می توانند.”

این PIAA نیز هیچ برنامه ای از کوه در می رم از پاییز و فصل بهار است. 2020 بهار, ورزش فصل لغو شد با توجه به همه گیر.

“در این زمان” لومباردی گفت. “قصد ما این است که بازی به سقوط به عنوان برنامه ریزی شده و حتی اگر آن را تا پایان در کوتاه مد و یا تغییر مد. این کوه در می رم از کسانی که در ورزش وجود دارد نادرست روایت است که بهار در حال رفتن به بهتر از سقوط و هیچ تضمینی وجود ندارد که. … می تواند از آن آمده است ؟ احتمالا اما این پایین جاده.

“ما در حال رفتن به سعی کنید به فصل در آنها آمده است.”

لومباردی گفت وجود ندارد مقیاس بزرگ shutdown داوطلبانه تمرینات که به نظر او یک نشانه مثبت برای شروع در زمان. محلی ابینگتن ارتفاعات پیر جعل و دره مشاهده باید متوقف تمرینات. لمپتر-عشق است که درست در جنوب, Lancaster, به حالت تعلیق در offseason فعالیت پس از یک مربی فوتبال تست مثبت برای COVID-19.

لومباردی گفت: اعلام روز شنبه از رژیم صهیونیستی. m تام ولف را که محدود در داخل اجتماعات به بیش از 25 نفر نباید یک مسئله مهم در حال حاضر است. دختران والیبال تنها ورزش داخلی در پاییز.

“من فکر می کنم ما می تواند کار با آن و مربیان ما می تواند کار با آن” لومباردی گفت. “شما هنوز هم می توانید خارج از فصل تمرین برای دانشجو-ورزشکاران است.”

این اطلاعیه اخیر چندین کالج لیگ یا تعطیل و یا محدود کردن بازی ها در طول پاییز را بدون تحمل در PIAA تصمیم گیری در حال حرکت رو به جلو است. و نه اقدامات دولت های دیگر ورزشی دبیرستان انجمن.

“ما می خواهیم به انجام آنچه که بهترین برای کودکان و نوجوانان ما در پنسیلوانیا با بهترین اطلاعات فعلی ما در آخرین تاریخ ممکن برای نجات به عنوان بسیاری فعالیت های ما احتمالا می تواند” لومباردی گفت. “این چیزی است که مردم نیاز به شنیدن. آنها نیاز به یک نفس عمیق بکشید و به ما زمان را امتحان کنید برای دریافت این انجام می شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>