روشن داده ها مفید تر از آنچه قبلا تصور

رعد و برق های دیدنی و جذاب پدیده طبیعی است. آن است که از نزدیک در ارتباط با برق و تخلیه رعد و برق. انواع مختلف از رعد و برق مربوط به رعد و برق های مختلف فنی و مسئول سازه. اما آیا تعداد رعد و برق در انواع مختلف از رعد و برق?

برای پرداختن به این سوال دانشمندان در تلاش برای به تصویر کشیدن رعد و برق فعالیت و شارژ ساختار supercell بیش از شمال چین با استفاده از یک رعد و برق, شبکه, S-band داپلر رادار X-band دو قطبش رادار و زمین مشاهدات. مطالعه منتشر شده در پیشرفت در علوم جوی.

The lightning strokes light up the night sky with various shapes (Image by WANG Zhichao)

رعد و برق سکته مغزی نور آسمان شب با اشکال مختلف. (تصویر: توسط وانگ Zhichao)

یک تیم از موسسه فیزیک جو (IAP) از آکادمی علوم چین دریافتند که supercell همراه بود شدید تگرگ سقوط در حالی که رعد و برق فراوانی نشان داد بدیهی است که ویژگی های مختلف قبل و بعد از تگرگ می گیرند. نتایج نشان داد که مثبت ابر به زمین (+CG) رعد و برق اختصاص درصد بالایی از CG رعد و برق به خصوص در طول تگرگ سقوط مرحله.

اتهام ساختار رعد و برق از تبدیل وارون نوع معمولی سه قطبی الگوی. بر اساس بازیابی hydrometeor ذرات از X-band radar داده ها محققان دریافتند که graupel, hailstones و بلورهای یخ شد, اصلی ذرات در منطقه همرفتی در حالی که برف و یخ کریستال و graupel شد, اصلی ذرات در stratiform منطقه است. دکتر لیو Dongxia نویسنده سرب از مطالعه گفت:

علاوه بر این تیم پیشنهاد کرد که رعد و برق داده ها می تواند به بهبود کوتاه مدت پیش بینی با مطالعه ارائه یک مرجع برای استفاده از رعد و برق داده های عددی در مدل های آب و هوا.

ارائه شده توسط: لی یوان چینی فرهنگستان علوم [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

یک ترکیب شیمیایی از آلودگی هوا در پکن چین در طول COVID-19 شیوع

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>