بانک مرکزی اروپا خواستار رهبران به عمل در اقتصاد

توسط دیوید McHUGH

فرانکفورت آلمان (AP) — بانک مرکزی اروپا ضربه مکث پنج شنبه پس از استقرار گسترده اقدامات محرک اقتصادی در هفته های اخیر و خواست رهبران دولت به انجام بخشی خود را با توافق در اتحادیه اروپا-صندوق برای حمایت از مناطق سخت ترین ضربه از شیوع ویروس.

بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور گفت که “بلند پروازانه و هماهنگ” تلاش از رهبران دولت در پیشنهاد بازیابی صندوق “همچنان بحرانی” به 19 کشور که با استفاده از یورو را از طریق coronavirus رکود در بالا از پولی سیاست های تصویب شده توسط بانک مرکزی است.

رهبران اروپایی در حال جمع آوری جمعه به بحث جمعی طرح به قرض گرفتن و صرف برای ترویج یک پست-همه گیر بازیابی از جمله از طریق سرمایه گذاری در خدمات دیجیتالی و انتقال به یک اقتصاد ساطع می کند که کمتر گازهای گلخانه ای. تفاوت باقی می ماند بیش از چه نوع شرایط متصل خواهد شد و به پول, در میان موضوعات دیگر.

لاگارد گفت: “مهم این است که رهبران اروپایی به سرعت در توافق بلند پروازانه بسته است.”

“شما در حال حمل مقدار زیادی از امیدها و انتظارات و ما امیدواریم که که شما موفق” او گفت: او پس از تصمیم کنفرانس خبری پس از این بانک نرخ سمت چپ و برنامه های محرک اقتصادی را تغییر نداد.

“آن است که اغلب مورد در بروکسل که همه چیز را به زمان و مذاکرات زیادی مصرف که زمان و انرژی” او گفت:. “وجود دارد یک سطح از اجماع و تصمیم به سرمایه گذاری هم به بهبود می یابند و به حمایت از یکدیگر خواهد شد که نشان از یک توافق خوب با یک توافقنامه بلند پروازانه.”

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون پیشنهاد کرده است یک 750 میلیارد یورو ($857 میلیارد دلار) بازیابی صندوق در بالای 540 میلیارد قبلی پشتیبانی از برنامه ها از جمله دستمزد پشتیبانی برای شرکت در بازگشت برای گذاشتن مردم. اما وجود اختلاف نظر در چه شرایطی به ضمیمه به پول و چه مقدار از آن خواهد شد وام و چقدر بی درنگ کمک های مالی.

بانک مرکزی اروپا برگزار کردن ارائه اقدامات جدید خود را در روز پنج شنبه پس از آن محرک در هفته های اخیر کمک به نگه داشتن هزینه های استقراض برای شرکت ها و مصرف کنندگان در حدود قبل از ویروس سطوح. در آخرین نشست ژوئن 4, بانک 25-عضو شورای حکام افزایش آن همه گیر اضطراری برنامه خرید اوراق قرضه توسط 600 میلیارد یورو به 1.35 تریلیون یورو ($1.7 تریلیون) یک گام که پمپ به تازگی ایجاد شده پول به اقتصاد با هدف حفظ اعتبار ارزان و فراوان برای کسانی که به آن نیاز دارید.

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در سمت چپ آن دیگر محرک تنظیمات بدون تغییر در روز پنج شنبه. نرخ بهره برای اعطای وام به بانک ها همچنان در صفر و نرخ آن را می پردازد در پول نقد بیش از حد در سمت چپ به عنوان یک شبه سپرده همچنان در منفی 0.5%. است که مجازات با هدف فشار بانک ها به قرض دادن پول به کسب و کار و خانواده. بانک نیز خرید 20 میلیارد یورو در شرکت ها و اوراق قرضه دولتی برای حمایت از رشد و تقویت تورم به سمت هدف خود را کمتر از 2 درصد. تورم در ماه ژوئن بود 0.3%

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون پیش بینی اقتصاد از 19 کشور که با استفاده از یورو خواهد قرارداد با 8.7 درصد در سال 2020 و رشد 6.1 درصد در سال 2021.

مارکو والی های کلان پژوهشی در بانک UniCredit در میلان پیش بینی کرد که بانک مرکزی اروپا در نهایت به اضافه کردن بیشتر محرک. اصلی ناشناخته است “چه اتفاقی می افتد به بهبودی پس از ارسال-مستند دوباره بجای اول برگشتن محو و چه مدت آن را برای تولید ناخالص داخلی به بازگشت به قبل از بحران سطح” او گفت:.

“هیچ یک از اطلاعاتی که در دسترس تبدیل شده پس از این نشست می تواند نور را در این, در حالی که خطر موج دوم سرایت خواهد شد و احتمالا ادامه دار برای برخی از زمان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>