اتحادیه اروپا برای دیدار چهره به چهره در اجلاس به حک کردن $2.1 تریلیون

توسط RAF CASERT

بروکسل (AP) — محدودیت وجود دارد به ویدئو کنفرانس. هنگامی که وجود دارد مقدار زیادی از پول در خطر است مردم به یکدیگر نگاه در چشم.

بنابراین در روز جمعه رهبران از 27 اتحادیه اروپا سازمان ملل خواهد نشست چهره به چهره برای اولین بار از ماه فوریه با وجود خطرات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس — به سادگی سعی کنید به حک کردن یک پتانسیل بسته 1.85 تریلیون یورو ($2.1 تریلیون دلار) در میان خود و فقط به عنوان مهم ببینید که چه کسی خواهد پرداخت بیشتر.

در شاید برای اولین بار چنین اصلی نشست رهبران از COVID-19 شیوع آمار جهان را به مخاطره بودند فقط بیش از حد بالا برای حفظ شدید اجتماعی فاصله.

“شما می توانید احساس خلق و خوی آن را به عنوان” آلمان, اروپا, وزیر, مایکل راث گفت: از جمله گوشت و خون نشست. “من نمی خواهد ادعا می کنند به یک روانشناس, اما من می خواهم بگویم آن را واقعا کمک می کند.”

آن را تا به حال بهتر است پس از پنج دور تصویری نشست تا کنون در این سال موفق در پل زدن شکاف مالی میان کشورهای رقیب نیاز به توافق بر بیش از 1 تریلیون دلار-یورو بودجه برای هفت سال آینده و 750 میلیارد-صندوق به سازمان ملل اجازه می دهد برای بازیابی از coronavirus بحران است.

“آن را در حال حاضر روشن در عید پاک که من خواستار شد اولین بار, تمام های مختلف پایتخت که چنین تصمیمی تنها می تواند انجام شود اگر رهبران نخست وزیر رئیس دولت در فرد ملاقات در بروکسل” بودجه اتحادیه اروپا و یوهانس هان کمیسر گفت.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی است در حال حاضر گسترده به شهر در اواخر روز پنجشنبه و مشتاق برای دریافت به عنوان بسیاری از برخوردهای به عنوان امکان پذیر است. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان نگه می دارد تا زمانی که رسمی کیکآف زمان اوایل جمعه. هر چه اتفاق می افتد, آن را برای نشست سران اتحادیه اروپا بر خلاف هر گونه دیگر در گلدان به شکل Europa ستاد.

برای استارت, دنج جلسه اتاق در طبقه بالا که در آن رهبران درگیر در محله های نزدیک بیش از همه چیز از Brexit به مسائل مهاجرت را رد و بدل می شود برای prosaically-نام اتاق جلسه EBS-5 که در آن به طور معمول 330 نفر مناسب در یک فضای 850 متر مربع (9,150 فوت مربع).

“آنها خواهد شد و فاصله” زمانی که آنها را به یک جلسه محدود با سختی چند نمایندگان deadpanned یک دیدار آماده سازی نشست.

وجود خواهد داشت هیچ عکس گروهی از رهبران مانند در ماه دسامبر گذشته در اجلاس به دلیل اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

اغلب سخت ترین قله باید به اصطلاح confessionals که در آن رئیس جمهور از رسیدگی به یک و یا بیشتر رهبران به سمت برای دیدن جایی که آنها ممکن است تکان دادن. رهبران دیگر می تواند جمع آوری در مینی جلسه به دفاع مشترک منطقه ای و یا منافع مالی.

آن را به اتفاق می افتد اما این بار هر اتاق می شود در نشست مرکز خواهد بود عمیق تمیز شود. اصلی اجلاس اتاق را تنها با استفاده از فیلتر های غیر قابل بازیافت و هوا.

به عنوان به زودی به عنوان وسایل نقلیه خود را بکشید تا به جلوی خانه در خارج از اروپا ساختمان رهبران بلافاصله تجربه تفاوت, مقامات گفت. بسیاری از هیئت آنها تقسیم می شود بلافاصله و پارک شده در یک ساختمان مجاور. و به جای وارن از میکروفن و دوربین به دنبال اوایل نظر آنها باید این گزینه را به یک نظر برای خنثی خروجی بدون سوال پرسید.

در حال حاضر بیزانس نقشه ساختمان شده است دوباره ترسیم برای جلوگیری از غیر منتظره جمعیت و خاص آسانسور برای رهبران خواهد بود محدود به حداکثر ظرفیت دو.

در شروع جلسه رهبران خواهد بود خواست به ماسک خود و احترام حداقل 1.5 متر از راه دور به صورت رسمی با سلام اغلب یک لحظه ای که زبان بدن دور می دهد چگونه سختی یک نشست خواهد بود. در عین حال اگر روز دوشنبه محاکمه اجرا وزرای خارجه بود هر چیزی به رفتن نظم و انضباط بود که اغلب فاقد است.

باید بدترین اتفاق می افتد و یک رهبر به طور ناگهانی نشان می دهد نشانه های پزشکان در سایت خواهد شد پس از او گرفته شده است به بیرون از اتاق. یک ملت نمی تواند قرار داده در جایگزینی و آن را تنها می تواند درخواست دوستانه همکار برای رای دادن و یا صحبت در خود جای داده است.

بنابراین حتی اگر آن را واقعی خواهد بود و چهره به چهره دیدار, از آن خواهد شد یکی از لادن با provisos.

“آن را نمی کند به طور خودکار به این معنی است که نتایج بسیار خوبی حاصل خواهد شد و این توافق خواهد رسید به سرعت” راث گفت. “اما من خوش بین هستم.”

دیگران در حال حاضر به دنبال یک تمدید اجلاس سران در حال اجرا حتی به جمعه با یکی دیگر ممکن است در عرض دو هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>