دادگاه مقاله: پیتستون مرد ‘شرم’ او دریافت پورنوگرافی کودکانپیتستون — یک مرد از پیتستون دستگیر شد دوشنبه در اتهامات او دریافت و به اشتراک گذاشته تصاویر از کودکان درگیر در عمل جنسی.

دیوید جان اسمیت, 41, آسیاب خیابان دستگیر شد و پس از مقامات ادعا می کنند که آنها پیدا هرزه فیلم ها و یا تصاویر از کودکان در رمز عبور محافظت پوشه ها بر روی تلفن همراه خود را با توجه به سوابق دادگاه.

اسمیت گفت: محققان او “خسته” را به عنوان دلیل او برخوردار پورنوگرافی کودکان.

سوابق دادگاه ادعا اسمیت در زمان عکس از یک دختر نوجوان را به او شناخته شده برای به اشتراک گذاری به منظور به دست آوردن تصاویر بیشتر از کودکان درگیر در رابطه جنسی عمل می کند اما او ادعا کرد که او هرگز ارسال تصاویر.

با توجه به شکایت کیفری:

Luzerne County کارآگاه و غرب Hazleton پلیس, اعضای, از, اینترنت, جرایم علیه کودکان و پلیس ایالتی شمال شرقی Computer Crime Unit دریافت Cybertips از مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان در ماه فوریه است.

این Cybertips ذکر شده شش تصاویر برهنه دختران جوان که بهبود در سایت های رسانه های اجتماعی و در زیر صفحه نمایش با نام “Vajanelle چوچول.”

بررسی Cybertips منجر به کارآگاهان اجرای یک حکم جستجو در اسمیت اقامت.

اسمیت بستری در او ایجاد شده روی صفحه نمایش نام در سایت های رسانه های اجتماعی چند ماه پیش اما حساب او بود و تعطیل.

اسمیت از محققان گفت: او با استفاده از این حساب برای دانلود و انتشار پورنوگرافی کودکان در خصوصی چت گروهی و ذخیره هرزه تصاویر را بر روی تلفن همراه خود را در یک پوشه که رمز عبور محافظت می شود شکایت می گوید.

محققان در این شکایت می گویند اسمیت ادعا کرد که حدود 1,200 تصاویر و یا فیلم پورنوگرافی کودکان با کوچکترین فرزند 6 ساله.

اسمیت ادعا کرد که او می خواهد برای به اشتراک گذاری پورنوگرافی کودکان به منظور دریافت پورنوگرافی کودکان و در زمان عکس از یک دختر 14 ساله در حالی که او خواب بود تخمگذار در اطراف خانه و یا خرید بیرون اما نه به اشتراک گذاری تصاویر شکایت می گوید.

قبل از اسمیت دستگیر شد او گفته محققان گفت: “من نا امید خودم. من این را به خاطر من خسته شد. هیچ توضیح خوب. من شرمنده از خودم” با توجه به شکایت.

اسمیت بود arraigned توسط قاضی منطقه الکساندرا Kokura Kravitz در پیتستون در 50 فقره پورنوگرافی کودکان چهار فقره از انتشار از مواد و یک تعداد از پرونده های جنایی با استفاده از ارتباطات. او زندانی در تادیبی شهرستان برای عدم 250.000 دلار وثیقه آزاد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>