مهاجران چینی Faking COVID-19 آزمون در روسیه

شهروندان چینی در روسیه زندگی می کنند ظاهرا faking خود COVID-19 گزارش آزمون در یک پیشنهاد به بازگشت به خانه. این باعث شده است تا پکن ایران در روسیه به صدور هشدارهای متعدد. چینی سفارت اظهار داشت که چنین افرادی باعث شد آسیب بزرگ به خدمه و مسافران پرواز آنها سوار در حالی که همچنین قرار دادن داخلی ویروس پيشگيري را در خطر شکست.

حرکت از روسیه

“روسیه بسته مرز خود را با چین در اواخر ماه ژانویه زمانی که این بیماری همه گیر شد و در نزدیکی آن ارتفاع و در اواخر فوریه ممنوع همه شهروندان چینی از ورود به کشور. هنگامی که وضعیت معکوس چین بسته مرز خود را با روسیه در اوایل ماه آوریل و در آن باقی می ماند بسته شده است. محدود مسافرت هوایی در دسترس است برای اتباع چینی از روسیه, اما پکن ممنوع اعلام کرده است خارجی ها از ورود به کشور برای جلوگیری از دوم شیوع ویروس” با توجه به South China Morning Post.

روسیه نیاز به شهروندان چینی در سفر به چین به ارائه نتایج حاصل از اسید نوکلئیک آزمون ظرف پنج روز قبل از خروج خود را. این قوانین هستند که نادیده گرفته شده توسط بسیاری از مردم است. چینی سفارت هشدار داد از طریق WeChat است که کسانی که با استفاده از جعلی آزمون مورد بررسی قرار می گیرد و خرس “قانونی مربوطه بدهی.”

Russia requires Chinese citizens traveling to China to submit results of nucleic acid tests within five days prior to their departure. (Image via pixabay / CC0 1.0)

روسیه نیاز به شهروندان چینی در سفر به چین به ارائه نتایج حاصل از اسید نوکلئیک آزمون ظرف پنج روز قبل از خروج خود را. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

با وجود محدودیت سفر بین دو کشور جلوگیری از COVID-19 افراد آلوده از عبور از مرز شده است یک کار دشوار است. در ماه ژوئن در پکن دستور داد شهر مرزی Mudanjiang که دیدم یک موج COVID-19 وارداتی موارد در ماه آوریل به انجام تست توده. از 650,000 تست شده در این منطقه در مجموع 19 مورد کشف شد که هیچ کدام بودند, نشان دادن علائم. در حالی که غالب coronavirus فشار در چین است که از ووهان گونه های جدید از کشورهای خارجی کشف شده است.

بیش از 700 ، 000 روس ها گزارش داده اند که آلوده به ویروس با مرگ و مير ایستاده در 74 مرگ در هر میلیون نفر است. وجود دارد شک و تردید جدی در مورد اعداد. تاتیانا N. Mikhailova یک محقق ارشد در ریاست جمهوری در آکادمی اقتصاد ملی و دولت در مسکو می گوید که آمار و ارقام مرگ و میر در مسکو ممکن است سه بار رسما تحت تاثیر شکل است. کاهش رسمی شماره است گفت: به این نتیجه چگونه “علت مرگ” ثبت شده است در روسیه است. وقتی کسی می میرد بیماری از بدن است که مسئول مرگ ثبت شده است به علت. به عنوان مثل بسیاری از COVID-19 مرگ و میر به احتمال زیاد گزارش شده تحت دسته بندی های دیگر.

مسائل مربوط به اشتغال

این COVID-19 همه گیر قرار داده شدید فشار بر چین اشتغال سناریو. تقریبا 9 میلیون بیکار در حال ورود به بازار کار در این سال است. با کسب و کار تعطیل و بسیاری از شرکت های تخمگذار کردن کارگران فارغ التحصیلان جدید در حال از دست دادن امید پیدا کردن یک کار خوب در هر زمان به زودی. در واقع برخی بر این باورند که آنها ممکن است بیکار برای حداقل یک سال.

(Image: Screenshot / YouTube)

این COVID-19 همه گیر قرار داده شدید فشار بر چین اشتغال سناریو. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در ووهان کانون شیوع ویروسی مقامات را کنار 250,000 شغل جدید برای تازه فارغ التحصیلان. تقریبا 14 درصد از 16-24 سال جمعیتی است که در حال حاضر بیکار. حتی اگر یک فارغ التحصیل موفق به دریافت یک شغل و دستمزد در حال رفتن به سمت پایین. یک بررسی از فارغ التحصیلان دانشگاه توسط محبوب استخدام پلت فرم در بر داشت که بسیاری از آنها انتظار می رود برای به دست آوردن کمتر از US$1,100 در هر ماه بود که بالاترین حقوق و دستمزد پایه ذکر شده در این نظرسنجی. تجزیه و تحلیل شغل ارسال شده در Zhaopin آنلاین استخدام پلت فرم است که از تبلیغات برای شغل جدید کاهش 27 درصدی در Q1 سال 2020 است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

استرالیا اعلام کرد تمدید ویزای برای Hongkongers

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>