چینی و دیپلمات spar بیش از هنگ کنگ

توسط کن MORITSUGU

پکن (AP) — چین و ایالات متحده به حساب های متفاوت از یک جلسه بین یک مقام ارشد چینی و سفیر ایالات متحده به عنوان دو کشور sparred بیش از هنگ کنگ.

بیانیه ای از طرف چینی اواخر روز چهارشنبه گفت که معاون وزیر امور خارجه ژنگ Zeguang تا به حال احضار سفیر ایالات متحده تری Branstad به اعتراض های اخیر ایالات متحده حرکت می کند از جمله یک قانون برای تحریم مقامات که تضعیف خودمختاری محلی در هنگ کنگ است.

ژنگ گفت که تهدید به تحریم و خروج ویژه امتیازات تجاری به هنگ کنگ در مورد دموکراسی و آزادی در نیمه خودمختار سرزمین اما تلاش برای مهار چین را توسعه می دهد.

“من می خواهم برای هشدار دادن به آمریکا افزود که هر گونه قلدری و بی عدالتی اعمال شده در چین توسط ایالات متحده دیدار خواهد کرد مصمم ضد حمله از چین و ایالات متحده در تلاش برای مانع توسعه چین محکوم به شکست است,” او گفت:, با توجه به یک حساب کاربری از چهار جلسه انجام شده توسط رسانه های دولتی.

بیانیه ای که در سفارت ایالات متحده در وب سایت گفت: Branstad ملاقات کرده بود ژنگ قبلی بعد به بیان عمیق آمریکایی نگرانی در مورد چینی تصمیم گیری است که تضعیف آزادی های اساسی در هنگ کنگ است.

آن گفت: Branstad توضیح داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نتیجه رسیدند که این شهرستان از 7.5 میلیون نفر است و دیگر به اندازه کافی مستقل از چین به شایستگی ویژه درمان در تجارت و به نام چین برای بازگرداندن هنگ کنگ آزادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا هنگ کنگ استقلال عمل به قانون در روز سه شنبه و همچنین به عنوان یک فرمان اجرایی تایید زودتر تصمیم به از بین بردن درمان ترجیحی برای هنگ کنگ است.

ایالات متحده و دیگر دموکراسی های غربی بزرگ شده اند به طور فزاینده ای نگران بیش تحولات در هنگ کنگ و به ویژه در چین اعمال امنیت ملی قانون است که دیده می شود به عنوان یک تهدید برای آزادی بیان و حق اعتراض.

در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به چالش کشیده شده است چین در چند جبهه و درمان آن را به عنوان یک رقیب استراتژیک رویکردی است که به نظر می رسد تنها به احتمال زیاد به گسترش به عنوان برگ برنده در برابر یک نبرد دشوار برای انتخاب مجدد در این پاییز.

وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت: هفته گذشته که آمریکا و چین روابط شان با آن ها مواجه شدید ترین چالش از آنجا که دو کشور تاسیس روابط دیپلماتیک در سال 1979 درخواست اگر روابط دو جانبه خواهد بود قادر به ماندن در این دوره پس از بیش از چهار دهه سفر.

“برخی در ایالات متحده آمریکا با تعصبات ایدئولوژیک هستند با توسل به هر شیوه ممکن به تصویر بکشد چین به عنوان یک دشمن و حتی دشمن او گفت:” با توجه به متن سخنرانی خود را. “آنها به دنبال خستگی ناپذیر به خنثی و مهار چین را توسعه می دهد.”

ژنگ گفت Branstad که ایالات متحده نیز “با دخالت چین در امور داخلی و آزار چین منافع در مسائل سین کیانگ و تبت و جنوب دریای چین بیشتر افشای ماهیت آن از هژمونی است.”

او خواست ایالات متحده برای رفتن نیست “بیشتر و بیشتر در مسیر اشتباه.”

Branstad به نام چین به خودداری از هر گونه فرسایش بیشتر از درجه بالایی از خودمختاری تضمین هنگ کنگ با چین و بریتانیا اعلامیه مشترک امضا شده قبل از مستعمره بریتانیا بود و در بازگشت به چین در سال 1997.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>